Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomo¶ć
*G±siu 

Posty: 11
Otrzymał 2 punkt(ów)
Sk±d: Poznań
Wysłany: 2011-03-08, 12:51    Koncert Asi Pilarskiej i Krzysztofa G±szewskiego

Zapraszam do Poznania na 14 marca do klubu Pod Pretekstem (na tyłach Zamku - wej¶cie od ul. Fredry). Koncert zaczyna się o 19-tej.

Joanna Pilarska (http://www.myspace.com/joannapilarska)

Można o niej powiedzieć wszystko prócz tego, że jest przeciętna. Wokalistka, kompozytorka, autorka piosenek, wyrazista osobowo¶ć i jedna z niewielu artystek, która swoim charakterystycznym ciepłym głosem i charyzm± sceniczn± od razu budzi niekłamany podziw swoich słuchaczy i zaskarbia sobie ich sympatię. W trakcie swojej dotychczasowej kariery występowała zarówno w Polsce, jak i za granic± obok takich wykonawców jak m.in.: Martyna Jakubowicz, Krzysztof ¦cierański, SBB, Zdrowa Woda, ¦l±ska Grupa Bluesowa, Dżem, Ten Years After, The Animals, Nina van Horn, Wishbone Ash, Rob Tognoni, Barry Richman. Joanna Pilarska była wielokrotnie nagradzana w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach, m.in. Na Blues Alive w czeskim ©umperku. Dwukrotnie uplasowała się na 3 pozycji w kategorii bluesowa wokalistka roku w ankiecie kwartalnika Twój Blues. Współtworzyła żeńskie trio bluesowe Woman Blues Band, współpracowała z zespołem Na Drodze, z którym nagrała płytę „Tam, gdzie zaczyna się mój ¶wiat” oraz z zespołem Banaszak & The Best. Koncertowała z powodzeniem we Francji, Czechach, Niemczech i Włoszech.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu