Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu

Zamieszkaly vs Adamg53
Zamieszkaly
66%
 66%  [ 26 ]
Adamg53
33%
 33%  [ 13 ]
Głosowań: 39
Wszystkich Głosów: 39

Autor
Wiadomość
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-02-24, 19:35    Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Nadszedł dzień pojedynku. Po miesiącu przygotowań mam zaszczyt przedstawić oba nagrania. Niech wygra najlepszy.

Głosować w ankiecie można do 3 marca do godziny 24.00, a 4 marca pojawią się wyniki. Jako, że wcześniej pojawiło się moje nagranie, nie będzie tajemnicy, co kto gra.

Pozdrawiam i czekam na wasze opinie.

Zamieszkaly:
http://www.speedyshare.co...turn_gotowe.mp3

Adamg53:
http://www.speedyshare.co...em_nocturne.mp3
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-02-24, 19:48    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Już odałem głos :) . Jedna z wersji była zdecydowanie lepszą od drugiej :]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Kazik 


Wiek: 28
Posty: 84
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2011-02-24, 20:46    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Ja z kolei uważam poziom obu nagrań za bardzo wysoki. Wskazać faworyta było bardzo ciężko. Ktoś jednak wygrać musi. Dobra robota, Panowie!
_________________
Ewri dej aj hef de blus...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Mikael 

Wiek: 29
Posty: 179
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Sanok
Wysłany: 2011-02-24, 20:47    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Ja też nie miałem problemów z oddaniem głosu :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ambak 


Wiek: 29
Posty: 39
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2011-02-24, 20:55    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Super nagrania, ale na kogoś trzeba było się zdecydować.
_________________
"Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego." - Masutatsu Oyama - twórca Karate Kyokushin

Pozdrawiam, Andrzej.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
janex 


Posty: 20
Skąd: WROCLAW
Wysłany: 2011-02-24, 20:57    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

No faktycznie-doczekalismy sie nagran-i ciezko wyrokowac-obydwa brzmia dobrze-ale glos trzeba oddac!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
towal 

Wiek: 33
Posty: 238
Otrzymał 13 punkt(ów)
Skąd: Puławy
Wysłany: 2011-02-24, 20:58    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

głos ode mnie również oddany.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Deamiens 

Wiek: 35
Posty: 52
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-02-24, 21:08    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Też miałem problem z oddaniem głosu, ale po dobrych kilku naprzemiennych przesłuchaniach obu utworów stwierdziłem że jednak mogę wskazać, kto wg. mnie był lepszy.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2011-02-24, 21:42    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Ok, podejrzewam, że jeśli Zamieszkały, na którego głosowałem wygra, to pojawią się komentarze, że wygrał dlatego, że do użytkownika Adamg53 czuje się ogólną niechęć na forum w związku z tonem jego wypowiedzi, no ale pal sześć! Zagłosowałem i wybrałem tak a nie inaczej ze względu na timing i czystość bendingu.


A tak swoją szosą, chyba wybraliście sobie Panowie za trudny dla siebie podkład, Ja np miałbym olbrzymie problemy żeby się z nim zmierzyć. Może lepiej było wziąć nieco łatwiejszy podkład, żeby można było poszaleć z improwizacją w 2 czy 3 pozycji, bo te nagrania dużo się od siebie nie różnią.. jest temat, temat,bridge,temat, temat, i tylko troche improwizacji...
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mużyd 

Wiek: 32
Posty: 1
Skąd: Giedajty Północ
Wysłany: 2011-02-24, 21:57    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Co fakt to fakt, nagrania podobne. Druga sprawa, że słychać kto nagrywał na lepszym sprzęcie. Ciężko było wybrać lepszego, szacunek dla obu zawodników, wysoka półka, zwłaszcza dla mnie - nieosłuchanego i nieogranego na harpie :p jednak głos oddany, naprawdę dobra robota.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-02-24, 22:47    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Lepszym sprzęcie? Dysponowałem jedynie starym mikrofonem (audio-technica AT811), a reszta to ogólnie dostępne oprogramowanie i kiepska karta dźwiękowa.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-02-24, 22:58    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Jak mówi stare ludowe porzekadło: ,,nie sprzęt, a technika zrobi z Ciebie zawodnika'' :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
janex 


Posty: 20
Skąd: WROCLAW
Wysłany: 2011-02-25, 10:40    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Ej Szczypior-naruszyles pewne niepisane zasady-zrzucam to na Twoj mlody wiek i brak obycia-NIE podaje sie na kogo glosowales!!!!!duze fo-pa!!!!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
reggie 

Wiek: 35
Posty: 13
Skąd: Cz-Dz
Wysłany: 2011-02-25, 12:57    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Jestem nową osobą na forum, więc podchodzę do tego obiektywnie. Wysoki poziom obu nagrań, zadecydowała jakość wydobywanego dźwięku
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-02-25, 14:15    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Jak już wiadomo które jest czyje a miało nie być wiadomo to można i powiedzieć na kogo się głosowało, nie ma tragedii.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
cjsimon 


Posty: 162
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Londyn/UK
Wysłany: 2011-02-25, 20:15    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Naprawde nie spodziewalem sie, ze Adamg53 tak dobrze potrafi zagrac..

mimo wszystko nie zdradze na kogo zaglosowalem.

wybralem nagranie z wiekszym "feelingiem".
Podoba mi sie ten pojedynek, trudny podklad, dramaturgia(ban dla Adama) a mimo wszystko starcie sie odbylo ;) .

pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
janex
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2011-02-27, 09:48    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Oba na poziomie, ale jakoś początki bardzo do siebie podobne. Zagłosowałem na nagranie lepiej wykonane, czyli na te, którego przyjemniej mi się słuchało :)

KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2011-02-28, 20:37    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

kiedy bedzie mozna kogos wyzwac?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-02-28, 21:31    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Głosowanie, kończy się za trzy dni, ale wyzywać, chyba możesz w każdej chwili. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dwa pojedynki toczyły się jednocześnie.

W końcu coś się dzieje na tym forum;)

A i może trochę nie w tym temacie, ale zapowiada się kolejny pojedynek (niespodzianka)!
Z uwagi na nietypową formułę może być ciekawie.

Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2011-02-28, 23:01    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

No to robi się gorąco :) Chainsaw chce do boju, Zamieszkały walczy, tak trzymać :)

KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
VooDoo 


Posty: 10
Skąd: hufiec Opoczno
Wysłany: 2011-02-28, 23:31    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Ja zagłosowałem ...obiektywny głos żółtodzioba ...ważne że obiektywny xD
Ale i tak bravo panowie!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2011-03-01, 07:14    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Głos oddany. Niby nagrania podobne,ale jedno wyraźnie klubowe, a drugie dancingowe i oba na poziomie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
jenot 

Posty: 9
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2011-03-02, 15:39    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Witam .
Emocje tu straszne.
Jestem tu nowy, ale parę lat już gram na harmonijce i myślę, że wiem coś o graniu.
Śledzę tu rozmowy (od kilku tygodni), różnych znawców umiejących grać ( szczególnie tych kłócących się i wszystko wiedzących), gdyby nie ten pojedynek nigdy bym się nie odezwał (chwała twórcom forum), i tak sobie myślę, gracie standard, to wypadało by, chociaż raz zagrać poprawnie temat utworu (jeden to zrobił, drugi nie). Co do jakości nagrania jest różnica, co do umiejętności już nie.
Katuzar
napisałeś wcześniej "Powiem Ci, miał marne szanse z Tobą" ,a potem "Oba na poziomie, ale jakoś
początki bardzo do siebie podobne", coś mi tu nie gra z Twoją uczciwością i obiektywizmem, jakieś przeprosiny by się przydały, ( ale to już sprawa kultury).
Dobry pomysł na te pojedynki to wciąga, ale pojawia się wątpliwość, bo ktoś sobie robi żarty z tego i umniejsza rangi temu tematowi (pomijam start pojedynków, to była próba), ale takie pojedynki, jak umawianie się wcześniej z kolegą co zagramy, jaki podkład wybieramy (to jakaś kpina z pojedynku), to powinno być zabronione. Podkład wybiera wyzywany , a jak nie pasuje wyzywającemu poddaje się, (tak jak było dawniej w pojedynkach, nie zgadzasz się na rodzaj broni przegrywasz), a tu w regulaminie przeczytałem ,że masz kilka prób na wybór broni( podkładu),
he he do trzech razy sztuka.
Nie czujecie tej emocji, jak pojedynkują się Zamieszkały z Adamem oni walczą. Przecież o to tu chodzi. Myślę że następny pojedynek powinien mieć podobne podłoże , a nie chęć pokazania co się potrafi.
Pozdrawiam Janek.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
janex
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2011-03-02, 15:50    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Mimo, że off topic, uważam, że trzy podkłady to nawiązanie do Kodeksu Honorowego Boziewicza, gdzie jako bronie honorowe są wskazane trzy (szpada, szabla i pistolet), i jest przykład, co robić, gdy sekundanci się nie zgadzają w stosunku wyboru broni. Być może to, o czym piszesz miało miejsce wcześniej, ja jedynie Boziewicza czytałem i trochę znam.

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
jenot 

Posty: 9
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2011-03-02, 15:58    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Przeczytaj art.217
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2011-03-02, 16:05    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Natomiast art. 220 i 222 mówią już trochę inaczej. :cool:

Pozdrawiam

Medium
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
jenot 

Posty: 9
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2011-03-02, 16:25    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

W sytuacji kiedy wyzywający, po wyzwaniu zostaje poważniej obrażony przez wyzywanego wybór broni może zależeć od wyzywającego. Jeżeli nie było takiej obrazy
broń powinien wybierać wyzwany (jakieś sądy raczej nie wchodzą tu w grę). To powinno odstraszać od pochopnych decyzji wyzwania kogoś, powinna to być ostateczność w udowodnieniu swojej racji, a nie jakaś zabawa. Można do takich celów stworzyć temat np." kto lepiej gra ja czy ty" i jak ktoś będzie zainteresowany jak grają ci dwaj to ich posłucha.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-03-02, 16:49    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Muszę uściślić, że obaj grający reprezentują świetny poziom. Z mojego pierwszego
postu w tym temacie można wywnioskować, że ujmuję jednemu z walczących.
W żadnym wypadku! Po prostu jedno z nagrań zdecydowanie bardziej do mnie przemawiało :) .
Nie zmienia to faktu, że obaj panowie zdrowo pocinają :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2011-03-02, 17:25    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

jenot napisał/a:
Katuzar
napisałeś wcześniej "Powiem Ci, miał marne szanse z Tobą" ,a potem "Oba na poziomie, ale jakoś
początki bardzo do siebie podobne", coś mi tu nie gra z Twoją uczciwością i obiektywizmem, jakieś przeprosiny by się przydały, ( ale to już sprawa kultury).


Zanim posądzisz mnie o brak uczciwości, proszę, sprawdź datę oddania nagrania Zamieszkałego i Adama, bana Adama i datę umieszczenia mojego posta, obrazę majestatu jednego z nich (w czasie pisania tamtego postu wiało ostro walkowerem, co nawet sam Zamieszkały lekko wskazywał), ok?

jenot napisał/a:
ale takie pojedynki, jak umawianie się wcześniej z kolegą co zagramy, jaki podkład wybieramy (to jakaś kpina z pojedynku), to powinno być zabronione.


;D Gdzie ktoś powiedział co zagra? Pokaż mi paluchem! Walka na ringu z umówionym przeciwnikiem na umówiony styl walki z umówionymi regułami i umówionym odklepaniem poddania się to też kpina z pojedynku? Człowieku! To nie jest walka w klatce tylko harmonijkowy pojedynek!

Poza tym walcz jak chcesz, na jakich warunkach chcesz. Ja chcę pojedynkować się (nie mordować, zarzynać i deptać przeciwnika) w przyjaznych warunkach. Wolę się zaprzyjaźniać niż szeżyć nienawiść. Jeśli potrzebujesz krwii aby się dobrze bawić to... nie jesteś w moim type xD. Co chcesz udowodnić za pomocą krwawego pojedynku? Hitler miał siłę, a nie miał racji. Gwałciciel nie ma racji gdy dorwie jakąś niewiastę, a jest silniejszy. Jason Ricci może nie mieć racji, a rozpierniczy nas pojedynczo i grupami (może nawet i nasza wataha nie dała by mu rady.

Proponuję Ci, załóż temat TRUE BLOOD FIGHT WITH A LOT OF GORE i baw się dobrze.

(Przepraszam, troszkę się uniosłem)

KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Landerw 


Wiek: 33
Posty: 300
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Gda
Wysłany: 2011-03-02, 18:05    Odp: Zamieszkaly vs Adamg53 finał

Panowie - trochę chłodniej! Tutaj nie toczy się walka na śmierć i życie, ani o honor i zniewagę - chodzi tylko i wyłącznie o dobrą zabawę. Każdy powinien pojedynkować się w taki sposób jaki danej parze odpowiada - i pamiętajmy, że w rywalizacji nie trzeba zawierać agresji.

Co do kwestii wybierania podkładów - jeśli osoba wyzywająca proponuje podkład i wyzwany się zgadza to problemu nie widać, aczkolwiek zauważmy, że problem pojawi się, gdy np. gracz1 grający cięzki metal wyzwie gracza2 który lubuje się w muzyce folkowej -> w takim wypadku gdy gracz2 odmawia walki to ogłoszenie go przegranym jest conajmniej kontrowersyjne (wyobraźcie sobie, że ktoś nagle wyskakuje do was z podkładem disco-polo - odrazu jest się przegranym - albo oddaje się walkowera, albo nagrywa się disco, a dla niektórych nagrywanie czegoś takiego jest przegraną i hańbą z definicji :P ).
_________________
Podpis - dozwolona ilość znaków: 100
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu