Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2011-02-15, 20:44    Odp: [Sprzedaż] mikrofon Controlled Magnetic 99 A86 QC

Wszystko zależy od tego w jaki sposób chcesz grać. Mikrofon ten najlepiej działa podłączony do pieca lampowego (też sprzedaję, 15 W w lampie, Harley Benton za 700zł)
Wtedy otrzymujesz brzmienie bluesowe- chicagowskie, do wokalu się on nie nadaje. Bo tłumi wysokie częstotliwości.

Jeśli chodzi o podłączanie go do komputera, robiłem to.... właśnie nagrałem, próbkę "brzmienia" Najpierw, brzmienie, kiedy trzyma się mikrofon luźno, potem, gdy ma się go mocno zamkniętego w dłoniach.

To co na próbce nie jest podłączone do żadnego pieca czy coś, wiec nie ma co się spodziewać kokosów... Po podłączeniu do pieca lampowego, brzmi o niebo lepiej, natomiast można kupić Line 6 POD 2.0 podłączyć do niego mikrofon, i nagrywać już z brzmieniem prawie tak dobrym jak lampowym (Pan Bartek Łęczyckie poleca to urządzenie)

Chyba, ze chcesz grać akustycznie, wtedy nie potrzebujesz takiego mikrofonu i kup zwykłą wokalówke, np Shure sm58, podepnij do miksera i będziesz miał naturalne brzmienie harmonijki, tylko że głośniej;)

PRÓBKA http://www.speedyshare.co...8/majkrofon.mp3
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ambak 


Wiek: 29
Posty: 39
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2011-02-15, 20:53    Odp: [Sprzedaż] mikrofon Controlled Magnetic 99 A86 QC

Dziękuje za poradę, ale takiego brzmienia teraz nie potrzebuję, może kiedyś, ale to chyba ten mikrofon będzie już sprzedany. Powodzenia w sprzedaży.
_________________
"Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego." - Masutatsu Oyama - twórca Karate Kyokushin

Pozdrawiam, Andrzej.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu