Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
Leafman 

Wiek: 26
Posty: 145
Otrzymał 6 punkt(ów)
Wysłany: 2011-02-13, 21:58    Odp: Nowe opakowanie fabryczne

Ja w lecie zrobię sobie taknazwaneprzezemnie "nowe opakowanie fabryczne" to znaczy będę go używał jako zwykłego, ale dla picu, bo będzie ładniejsze :D Zrobię malutką skrzyneczkę z lekkiego drewna/sklejki, do której (do skrzyneczki, nie do sklejki) harmonijka będzie bardzo ciasno wchodziła i wsadzę do środka tego co powinno byc w takiem pudełeczku, czyli czerwony dywanik i piankę :D Wezmę lutownicę i wyryje na tej skrzyneczce jakiś wzorek i napis.
Kupię jakieś gustowne zamknięcie i zawiasy i będzie wooden case :) Tylko musi byc małe bym mógł włożyc do kieszeni lub przypiąc do paska. Zaraz dam link, w którym widziałem taką robotę, ale to był case na PSP (konsolę do gier, jakby ktoś nie wiedział), a nie na harma :D
EDIT: Jest link:
Pufff
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2011-02-13, 22:08    Odp: Nowe opakowanie fabryczne

Łoł, aleś sie rozpisał w/g mnie ze sklejki czy z drewna pokrowca na harmonijkę nie zrobisz do przypiecia do pasa, ale niezbadane są czyny nasze, a nuż może ci się uda, czekam na propozycję.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Leafman 

Wiek: 26
Posty: 145
Otrzymał 6 punkt(ów)
Wysłany: 2011-02-13, 22:20    Odp: Nowe opakowanie fabryczne

To jest nie problem. Klejem do drewna przymocowac takie przypięcie. Nie wszystko na tym świecie jest na śrubki ;D Tylko najbardziej mnie trapi jedna rzecz. Czy taką lutownicą jak ja mam da się te wzorki wypalic, bo ja mam taką dziwną lutownicę (i teraz mnie zjadą zapaleni majsterkowicze... pozwalam :D ), tzn. zwykłą, ale na moją małą wiedzę są popularne dwa typy. Takie, które trzyma się jak śrubokręt i jak pistolet :P (Już widze jak po mnie jeździcie :? ) Ja mam ten drugi typ i zastanawiam się czy dam radę tym wypalic... w ostateczności, zawsze można wziąśc szablon i czarny spray :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2011-02-13, 22:31    Odp: Nowe opakowanie fabryczne

O grawer się nie martw, zapodaj projekt, a może udowodnisz tym "artystom" z forum,że nieprofesjonalista coś potrafi.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2011-02-13, 23:44    Odp: Nowe opakowanie fabryczne

adamg53 napisał/a:
O grawer się nie martw, zapodaj projekt, a może udowodnisz tym "artystom" z forum,że nieprofesjonalista coś potrafi.


To prosisz się, aby Tobie udowadniał, że coś potrafi? Eee tam, wolałbym, żeby sam sobie to udowodnił, bo taka miara, to jak żadna.

Pozdrawiam.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2011-02-13, 23:53    Odp: Nowe opakowanie fabryczne

Masz rację twoja miara to jak ,żadna.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2011-02-13, 23:56    Odp: Nowe opakowanie fabryczne

aansaa napisał/a:
To prosisz się, aby Tobie udowadniał, że coś potrafi? Eee tam, wolałbym, żeby sam sobie to udowodnił, bo taka miara, to jak żadna.


??
:hah:
Dobranoc.
:)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2011-02-14, 00:00    Odp: Nowe opakowanie fabryczne

Tak, tak, dobranoc wpadnij jeszcze kiedyś.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi