Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu

Chcesz koszulk? tak? czy nie(sam se zrobisz i tak ;P)
TAK,ZARABISTY POMYSL
95%
 95%  [ 40 ]
NIE I JESZCZE RAZ NIE
4%
 4%  [ 2 ]
Głosowań: 42
Wszystkich Głosów: 42

Autor
Wiadomość
fleder 


Wiek: 40
Posty: 26
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: mazowsze
Wysłany: 2011-02-12, 21:15    Odp: Koszulki forumowe

Ta harmonijka to Blues Solist :) Przerobiłem ją, żeby pasowała na tył. Myślę, że ceny to nie zmieni, bo największy wpływ na cenę ma dodanie koloru albo elementu bardzo oddalonego od pozostałych, np. na dole koszulki.
Postaram się jeszcze dzisiaj zrobić na białym.

EDIT: Są białe :)





Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-02-12, 21:57    Odp: Koszulki forumowe

Przede wszystkim rozciąganie fontów jest działaniem karygodnym z punktu widzenia typografii. Złapałem się za głowę jak to zobaczyłem - nie rozciąga się krojów pisma. Wybacz, że tak po tym jadę ale troszkę na typografii się znam. Przede wszystkim jedno hasło powinno się pisać tym samym rodzajem/punktacją fonta. Ja rozumiem, że większości się będzie podobać ale dla mnie tragedia. Przepraszam, na prawde nie chcę być tutaj buntownikiem ani kimś, kto chce Ci pojechać, zwyczajnie sposób, w jaki umieściłeś napisy utrudnia przeczytanie a ludzie, którzy pracują nad jakością/estetyką/łatwością czytania tekstów w książkach i układem strony, czego się uczyłem - walczą z tymi błędami. Mamy jakiś boom fatalnej typografii dlatego że każdy może sobie strzelić w wybranej czcionce napis jaki chce i na czym chce. Proponuję, żeby pozostawić układ tekstu do zrobienia na przykład mi, to nie jest dużo roboty. Pomijam oczywiście kwestię legalności czcionek, w związku z czym radziłbym użycie czcionki wykonanej "ręcznie" na kompie. Poza tym kompozycja na formacie, w tym wypadku koszulki - mogłaby być lepsza. To tutaj jest strasznie pielgrzymkowe, word-artowskie i prowizoryczne jak kartka wywieszona na drzwiach przez jakąś sekretarę. Wybacz, popracujemy nad tym wspólnie, to będzie lepsze :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
fleder 


Wiek: 40
Posty: 26
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: mazowsze
Wysłany: 2011-02-12, 22:39    Odp: Koszulki forumowe

Widzisz w tym wątku propozycje, ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęliśmy więc zamieszczamy tu swoje pomysły. Ja się nie gniewam, spoko :) Nie znam się na typografii ani trochę...
Tylko z drugiej strony wcale nie uważam, że powinienem się na niej znać, żeby sobie zaprojektować koszulkę. To tak jakby uniemożliwić publiczną wypowiedź wieloletniemu archeologowi-amatorowi bo nie ma dyplomu naukowego, albo powiedzieć, że 70-letni Afrykanin nie ma wiedzy i jest głupcem, bo niczego w życiu nie studiował... Takie trochę mam wrażenie :) I moim zdaniem, tak, każdy dziś może strzelić w wybranej czcionce napis jaki chce i na czym chce. Bez obrazy tylko, to takie moje przemyślenia.
Co do legalności czcionek, to gdzie ewentualnie mogą robić problemy? Przychodzi mi do głowy jedynie firma drukująca. Trzeba by i o to się dowiedzieć...

Oczywiście, zapraszamy do współpracy jak największe grono Forumowiczów!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Mikael 

Wiek: 29
Posty: 179
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Sanok
Wysłany: 2011-02-13, 09:23    Odp: Koszulki forumowe

Mi się nie podoba napis "Blues never dies". Dla mnie jest to takie lekko 'burackie' :?
Jak znajdę chwilę czasu to poszukam jakiegoś fajnego bluesowego cytatu.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-02-13, 11:20    Odp: Koszulki forumowe

Możne: 'Blues to korzenie, reszta muzyki to owoce' :P . Ale chyba trochę za długie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-02-13, 13:24    Odp: Koszulki forumowe

Wiesz, to jest taki sam problem jak w innym temacie na forum - poprawna polszczyzna. Oraz taki sam problem jak obraz olejny typu jeleń pod wodospadem.. oraz taki sam problem jak to, że ludzie wolą dać mniej kasy komuś, kto jest grafikiem amatorem. Doskonale rozumiem, że nie każdy się zna ale wiesz, ja nie jestem chirurgiem, bo się na tym nie znam ale nie biorę się za krojenie ludzi. Jeśli widzisz gdzieś jakieś na prawde dobre koszulki, to są dziełem profesjonalistów albo ewentualnie są robione pod okiem profesjonalistów. Chcesz zrobić coś dobrego, to pooglądaj jak ludzie robią coś dobrego i przemyśl dokładnie, czemu zrobili tak a nie inaczej.

http://www.smaylicensing.com/rocku.html
Polecam te projekty. Nie chodzi o grafikę. Chodzi o to, że ktoś zastosował świadomie pewne układy graficzne i typograficzne.

Powiem tak.. robienie szyldu nad sklepem, czy koszulki jest publikowaniem, działaniem odpowiedzialnym. Robienie tego kompletnie bez zapoznania się to składanie czegoś zbyt skomplikowanego bez instrukcji. Nie chodzi o ograniczenia do instrukcji/zasad itp ale wierz mi, czcionka, którą piszesz na forum to nie był wymysł jakiegoś amatora. Wszystko zostało starannie przemyślane, kształt litery O, kąt nachylenia kreski w "y". Jeśli niszczysz ten ład, rozciągasz fonty, to tak, jakbyś wbijał śruby młotkiem zamiast użyć śrubokręta. Po to jest śrubokręt, żeby śruby wkręcać. Po to czcionka ma takie a nie inne proporcje, żeby była czytelna, dobra i ogólnie estetyczna.
Polecam książkę - "pierwsza pomoc w typografii".
Wiem, że pewnie nie chcesz się tego nauczyć i wolisz sobie trzasnąć koszulkę bo tak i już ale... wiesz, to powinno być traktowane upomnieniami, tak jak więzieniem były karane praktyki znachorskie, jak wybuchami gazu są "karane" osoby, które robią instalacje gazowe z dętki rowerowej albo jak odpowiedzialnością obarcza się osobę, przez którą zalało piwnicę, bo nie nauczyła się, że konopie nawija się w pewnym kierunku na gwint a mimo iż tego nie umie to posługuje się tymi umiejętnościami wyręczając profesjonalistę albo przynajmniej osobę, która się w tym zapoznała.
Malujesz obrazy? Robisz grafikę? Podejrzewam, że biorąc pędzel do ręki dużo by z tego nie wyszło. Nie chcę Cię obrazić, natomiast to wygląda tak, jakbyś brał się za malarstwo olejne i chciał to pokazać ludziom, zrobić wystawę itp. Koszulka i jej projekt w niczym nie ustępuje sztuce typu malarstwo olejne. Bierzesz na siebie oczy wielu świadomych ludzi, którzy ocenią to jako typowe i na pewno "sam se zrobiłeś".
Skutki nieumiejętnego używania typografii są tragiczne, nie tak jak wybuch gazu czy zalanie piwnicy ale z czasem coraz bardziej wpadamy w "kijowszczyznę", amatorszczyznę i wszystko wygląda jak transparenty odpustowe, robione przez koło gospodyń wiejskich. Bądźmy poważni.


PS: co do legalności czcionek, to publikacja czegoś, kary są ogromne. Poza tym zobacz sobie ceny fontów. 40-50 dolarów.. to wyobraź sobie wysokość kary :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
ambak 


Wiek: 29
Posty: 39
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2011-02-13, 15:38    Odp: Koszulki forumowe

Minigunmen, po części masz rację. Więc proponuje Ci, żebyś wykonał projekt przodu i tyłu koszulki w wersji czarnej i białej. Jeśli to możliwe zachowaj układ pozycyjny treści (chyba że chcesz za proponować zupełnie coś nowego).
_________________
"Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego." - Masutatsu Oyama - twórca Karate Kyokushin

Pozdrawiam, Andrzej.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-02-13, 15:49    Odp: Koszulki forumowe

Nie ma sprawy :) Jak zrobię to wyedytuję post.
PS: narazie użyję hasła, które jest na pierwszych projektach ale jak wyklaruje się ciekawsze, to zmienię. (bo to mi się takie wydaje nieadekwatne do klimatów tej muzyki)
EDIT: Narazie przód. Wybierzemy razem jakieś lepsze hasło.. to zrobię te litery bardziej precyzyjnie, bo to narazie tylko do podglądu.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2011-02-13, 16:57    Odp: Koszulki forumowe

Ja mam taki pomyśl na slogan:
"Bo my wolimy dmuchać niż szarpać" ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ambak 


Wiek: 29
Posty: 39
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2011-02-13, 17:50    Odp: Koszulki forumowe

aansaa napisał/a:
Ja mam taki pomyśl na slogan:
"Bo my wolimy dmuchać niż szarpać" ;)


Do księgi cytatów.
_________________
"Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego." - Masutatsu Oyama - twórca Karate Kyokushin

Pozdrawiam, Andrzej.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Mikael 

Wiek: 29
Posty: 179
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Sanok
Wysłany: 2011-02-13, 18:22    Odp: Koszulki forumowe

Jak na razie nie znalazłem niczego ciekawego, ale mam:
"The Blues is life"- Brownie McGhee
albo sam początek w.w. cytatu Dixona (wersja ang.):
"The Blues is the roots"

PS
jeszcze czegoś poszukam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2011-02-13, 18:40    Odp: Koszulki forumowe

Widzę ,że te koszulki to szykujecie na eksport do Anglii lub Ameryki, powodzenia. O języku ojczystym zapominacie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-02-13, 18:44    Odp: Koszulki forumowe

Blues narodził się gdzie się narodził. Dla nich polski blues brzmi jak dla nas country po czesku. Blues ma swój wydźwięk w języku angielskim, nosowe zaciąganie, ucinanie sylab... W naszym języku po prostu brzmi inaczej i to nie ten sam klimat. Jeśli koszulka o bluesie, to nie widzę najmniejszego problemu, żeby napis był po angielsku.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
ambak 


Wiek: 29
Posty: 39
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2011-02-13, 18:51    Odp: Koszulki forumowe

Hmm. Przody minigunmena są ładne. Mało kolorowe, ale mają klimat.
_________________
"Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego." - Masutatsu Oyama - twórca Karate Kyokushin

Pozdrawiam, Andrzej.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-02-13, 19:05    Odp: Koszulki forumowe

Nie ma problemu, żeby wpleść kolor. Na przykład niebieski na kilka z liter :) Tylko wymyślcie najpierw jakieś hasło fajne. Może ankietę strzelimy jak będzie z tym problem.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
ambak 


Wiek: 29
Posty: 39
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2011-02-13, 19:12    Odp: Koszulki forumowe

Ja nie mówię, że kolor w litery tylko w harmonijkę, ale boję się, że wtedy straci ten klimat, bluesowej prostoty.
_________________
"Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego." - Masutatsu Oyama - twórca Karate Kyokushin

Pozdrawiam, Andrzej.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-02-13, 19:21    Odp: Koszulki forumowe

Też tak myslę, że może stracić klimat ale spróbuję zrobić inną propozycję, prosz:

Tylko z nadrukiem niebieskiego na czerni może być problem bo niebieski jest bardzo transparentny prawie zawsze. Ale pomyślimy, może to jeszcze nie ta koncepcja.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Ostatnio zmieniony przez minigunmen 2011-02-13, 19:24, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
ambak 


Wiek: 29
Posty: 39
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2011-02-13, 19:22    Odp: Koszulki forumowe

Nie to mi się niezbyt podoba. Lepsza była taka czarna i biała.
_________________
"Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego." - Masutatsu Oyama - twórca Karate Kyokushin

Pozdrawiam, Andrzej.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-02-13, 19:25    Odp: Koszulki forumowe

Też tak myślę. To zostajem przy koncepcji czarno-białej. No, tylko ludzie, hasło jakieś...
moje propozycje:

Blues
what a feelin'
Blues
came fallin' down
Blues
ya can't learn in school
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
fleder 


Wiek: 40
Posty: 26
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: mazowsze
Wysłany: 2011-02-13, 20:32    Odp: Koszulki forumowe

Jako że do ludzi lubiących konflikty i polemiki nie należę, to się kulturalnie przymknę i urwę ten temat :)
Mnie się natomiast podoba ta wersja z niebieskim, ma w sobie jakiś powiew świeżości. Ale wersja bez koloru też jest oki i powinna nawet obniżyć nieco koszt bo kolor odpada. Co do transparentności niebieskiego to rzeczywiście nie można ładować go bezpośrednio na czarną koszulkę bo zmieni odcień dlatego w drukarniach daje się biały podkład pod takie kolory jeśli ma być drukowane na ciemnej tkaninie. Przy białej nie ma tego problemu.
Szkoda, że harmonijka wygląda średnio, ale to można zmienić.

PS. Jeszcze tylko wrócę do tego publikowania. Gdzie, kogo i kto może sczapić za używanie czcionki dostępnej w np Wordzie czy PSie? Przychodzi mi do głowy jedynie zleceniodawca wysyłający projekt do wykonawcy. Wtedy pojawia się kontrola i sru! Chyba ze wykonawca sprawdza czy masz prawa do czcionki?? Bo chyba na ulicy mnie za wsiarz nie złapią i nie powiedzą 'pokaż papier że masz prawa do czcionki!'. Jak to jest?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-02-13, 21:13    Odp: Koszulki forumowe

Sczapić mogą w każdym momencie a jak to ma być koszulka forumowa, to przy pewnym stopniu oficjalności trzeba się pilnować. Noszącego koszulkę się nie czepią ale w drukarni masz rację, zwłaszcza przy pewnym większym nakładzie. Często drukarnie odmawiają przyjęcia materiału. Albo robi to wręcz oprogramowanie.
Najlepiej zrobić podobną czcionkę ręcznie :)
Całość jest do dopicowania bo to szkic koncepcyjny.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2011-02-13, 21:32    Odp: Koszulki forumowe

"Blues narodził się gdzie się narodził", jasne tego nikt nie kwestionuje, ale dobrzy polscy blusmeni śpiewają po polsku i nikt im nie mówi ,że nie ucinają sylab, śpiewają po czesku, czy co tam jeszcze, trochę patriotyzmu by się przydało, ale to tylko moje dywagacje. Wierzcholski śpiewa blues mieszka w Polsce, jestem za.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-02-13, 21:56    Odp: Koszulki forumowe

Koszulki bluesowe z napisami po naszemu to niech sobie będą pamiątkowe z festiwalów w Polsce. Takich jest już dość i patriotyzmu wystarczy. Już nie róbmy takiej chały jak Karel Got czy jak mu tam, że zachodnie hity śpiewał po czesku z patriotyzmu. Dobrych bluesowych haseł jest dość w muzyce, którą znamy. Polakom się takie wielkie bluesowe sentencje rzadko zdarzają. Chyba, że ktoś robi maślane oczy na Ryśka Riedla w tym temacie.
Jakoś mi tu nie pasuje "w życiu piękne są tylko chwile" albo "tylko forsa w życiu liczy się" albo "wicher wieje, wicher słabe drzewa łamie, hej".
Musi być bluesowo. Blues jest rdzennie muzyką amerykańską.

Jak jesteś za, to zaproponuj hasło po polsku, które Twoim zdaniem wg. reszty użytkowników będzie miało klimat, bo jak do tej pory propozycje są same po angielsku.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Mikael 

Wiek: 29
Posty: 179
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Sanok
Wysłany: 2011-02-13, 22:01    Odp: Koszulki forumowe

Poza tym wersję anglojęzyczną zrozumieją również ludzi z innych krajów ;)
Myślałem, że z tym hasłem to będzie prosta sprawa, a tu w cale tak nie jest... jak na razie uważam, że najlepsze jest "Blues is the roots" ;)
A może coś takiego :/ (trochę dłuższe, chyba trzeba by było zmienić rozplanowanie):
"Every day I have the blues"
"Got my mojo workin' "
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2011-02-13, 22:19    Odp: Koszulki forumowe

A czy nie wystarczy tak po prostu "harmoszka .com" prosto po naszemu i zrozumiale dla wszystkich, a nie jakieś tam "fiu bździu".
"Poza tym wersję anglojęzyczną zrozumieją również ludzie z innych krajów" wersja eksportowa może być dla osób podróżujących.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2011-02-13, 23:25    Odp: Koszulki forumowe

EDIT:
A może:
"Blues bless You, Man!"? :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2011-02-14, 09:21    Odp: Koszulki forumowe

"Got my Mojo workin'" wydaje mi się bardzo dobre, bo nie dość, że to tytuł bluesowej piosenki, to jeszcze z podtekstami różnymi, bo co to Mojo to wiemy ;) . Ja jestem za wersją angielską, ale nie z powodu braku patriotyzmu (z resztą, po co mieszać patriotyzm w tak drobne sprawy jak projekt koszulki), lecz piosenki bluesowe, a co za tym idzie klimatyczne cytaty z tych piosenek lepiej brzmią po angielsku. Język ten ma inną rytmikę, akcenty itp. dzięki czemu lepiej do tej muzyki pasuje. Owszem, można śpiewać po polsku, jednak po naszemu brzmi to często naiwnie i infantylnie. Po angielsku nawet coś bez większego sensu dobrze brzmi w bluesowych klimatach. Ale to chyba wywody do innego tematu bardziej pasujące.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Mikael 

Wiek: 29
Posty: 179
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Sanok
Wysłany: 2011-02-14, 14:17    Odp: Koszulki forumowe

Maciekdraheim napisał/a:
Got my Mojo workin'" wydaje mi się bardzo dobre, bo nie dość, że to tytuł bluesowej piosenki, to jeszcze z podtekstami różnymi, bo co to Mojo to wiemy ;)

no właśnie- zrozumie ten, kto siedzi w temacie, a dla innych po prostu 'taki ło napis' ;D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2011-02-14, 14:23    Odp: Koszulki forumowe

http://www.mojohand.com/
Tutaj dużo tego. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2011-02-14, 15:46    Odp: Koszulki forumowe

Tak sobie myślę, że nie chodzi by skopiować coś, co już istnieje.

10 kanałów pełnych Bluesa
10 hole for real Blues

Blues zawsze z harmonijką
Blues always with harmonica

Mój angielski jest, jaki jest więc ewentualna korekta mile widziana

I osobiście uważam, że harmonijka powinna być otoczona / przepleciona słowem blues. Sam się nie za robotę nie wezmę, bo amatorszczyzną by śmierdziało, ale za dobry projekt to chyba autorowi po np. 2 PLN "z koszulki" na projekt by się należało.

Zapomniałbym. Dlaczego koszulka nie może być np w kolorze blue? Wg mnie lepsza niż biała.

Pozdrawiam

Medium
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu