Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
igusss

Posty: 0
Wysłany: 2011-01-27, 10:07    [Sprzedaż] Seydel 1847 Noble w tonacji C - Nowa! Wielka okazja!

Mam do sprzedania nowa harmonijke Seydel 1847 Noble w tonacji C. Okazała sie nietrafionym prezentem urodzinym. Sprzedam okazyjnie w super cenie jedyne 299zł !!!

Link do aukcji:

http://allegro.pl/seydel-...1432565147.html
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-01-27, 13:30    Odp: [Sprzedaż] Seydel 1847 Noble w tonacji C - Nowa! Wielka okazja!

O cholera co za sprzęt :cool: . To tak jakby dostać Gibsona Les Paula na pierwsze wiosło (ja zadowalam się Deanem Vendettą :D ). Na twoim miejscu nie pozbywałbym się taaaakiej maszyny. Notabene nie miałbym serce, by sprzedać taki wyszukany prezent. Ale rób, co chcesz...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2011-01-27, 14:20    Odp: [Sprzedaż] Seydel 1847 Noble w tonacji C - Nowa! Wielka okazja!

Nie mów o takiej harmonijce'' nietrafiony prezent''!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-01-27, 15:32    Odp: [Sprzedaż] Seydel 1847 Noble w tonacji C - Nowa! Wielka okazja!

Może człowiek nie miał zamiaru grać. :harp:
Dostał prezent i już.
Z drugiej strony szkoda pozbywać się takiego cacuszka. :(
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Medium 


Wiek: 52
Posty: 1693
Otrzymał 209 punkt(ów)
Skąd: Ełk
Wysłany: 2011-01-27, 15:46    Odp: [Sprzedaż] Seydel 1847 Noble w tonacji C - Nowa! Wielka okazja!

Dajcie mu spokój. Jest młody pewnie bardziej niż harmonijki potrzebuje pieniędzy. Być może dzięki temu ktoś, kto rzeczywiście gra na harmonijce będzie mógł kupić porządny sprzęt taniej. Nam, grającym sprzedaż wspaniałego instrumentu wydaje się świętokradztwem niemalże, a dla innych to po prostu przedmiot, który ma jakąś wartość rynkową.

Pozdrawiam

Medium

PS. Osobiście nie zainwestuję, a nawet gdym się nosił z chęcią zakupu, bym się chyba nie zdecydował. Pierwsza sprzedaż na allegro, brak komentarzy i zdjęcia nie ma; tylko to, co w sieci można znaleźć. Jakieś to wszystko podejrzane, bo jak odzyskać pieniądze od nieletniego, który zechce nas oszukać?
_________________
Są dwa piękna: piękno radości i piękno smutku. Wy ludzie Zachodu, wolicie pierwsze – my drugie. Bowiem piękno radości trwa nie dłużej niż lot motyla. A piękno smutku jest twardsze niż kamień.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu