Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu

Które nagranie lepsze?
Pojedynek Katuzar vs Rolf
35%
 35%  [ 7 ]
Pojedynek Katuzar vs Rolf 2
65%
 65%  [ 13 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor
Wiadomość
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2011-01-25, 18:18    Odp: KatuzaR vs Rolf

minigunmen napisał/a:
Wydaje mi się, że w obu przypadkach autorzy podjęli się tylko raz zagrania do podkładu, zamiast spróbować kilka razy i wybrać najlepsze."


Dobrze przypuszczasz :) Nagrałem tylko jedną wersję (choć ją troszkę szlifowałem). Na następny pojedynek, o ile czas pozwoli, nagram kilka wersji i wybiorę z nich najlepszą :)

Do +Medium: Relacja zdana w temacie ogólnym.

Prośba do moderatora: Inim, mógłbyś zrobić jakąś taką ramkę jak na HB? Bo pojedynki nie są widoczne nawet w przeciekach z forum, przez co mogą być łatwo przegapione :) Proponuję, aby w tej ramce były pojedynki, które mają uploadnąć swoje nagrania przykładowo za 4 dni. Takie rozwiązanie przyniesie nam chyba troszkę więcej oceniających :)

KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2011-01-25, 18:36    Odp: KatuzaR vs Rolf

W/g mnie Rolf jest lepszy technicznie zna już overblowy (bardzo nieumiejętnie je wplótł) próbuje riffy w górnym rejestrze (sa trudne ), ale nieumiejętnie je wsadził, a katuzar zagrał to ubogo ale składniej. Ja stawiałem na remis ,ale takiej opcji nie było.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-01-25, 19:09    Odp: KatuzaR vs Rolf

adamg53, zgadzam się z Tobą bardzo, choć jestem przekonania, że w muzyce nie liczą się intencje, tylko muzyka, więc sądzę, że wynik jest dobry :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2011-01-25, 22:10    Odp: KatuzaR vs Rolf

adamg53, to jest zabawa, nie rozumiesz idei.
To nie ma polegać na tym, że ktoś (np.) broni używania overów i będzie nimi grał, a drugi wprost przeciwnie i wygrany zdobędzie Absolutną i Jedyną Rację, którą będzie można opisywać w naukowych podręcznikach od Muzyki w dziale "Instrumenty dęte", w rozdziale "Harmonijka ustna"...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2011-01-25, 23:01    Odp: KatuzaR vs Rolf

Anasaa, a tak konkretnie o co ci chodzi, nie zrozumiałeś tego co napisałem, wmawiasz mi niezrozumienie idei? Czy ty wiesz co to wyrażanie opinii o tym co sie usłyszało, wyraź swoją opinię o tym pojedynku, a nie obrażaj postronnego opiniodawcę

[ Dodano: 2011-01-25, 23:13 ]
Nie wytrzymałem wracam do tego podkładu Zamieszkałego, czy ty pokusiłeś się o sprawdzenie tego co piszę? Myślał,(oczywiście przypuszczał) że podkład zaproponowany jest w g-moll, a w/g mnie w e-moll, a ty co jakieś pozycje tu wstawiasz, tylko po co, myślisz , że masz do czynienia z nieukami.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2011-01-26, 10:53    Odp: KatuzaR vs Rolf

adamg53 napisał/a:
Ja stawiałem na remis ,ale takiej opcji nie było.

Specjalnie takiej opcji nie zamieściłem, aby komentujący musieli się skupić na tym co oceniają. Gdyby opcja remis istniała, byłaby zbytnio nadużywana przez "leni", bo osoba, która dokładnie przesłucha i gra na harmonijce może porównać i wybrać, jak to tutaj zostało ujęte, "remis ze wskazaniem". Potem w komentarzu, po walce wszystko wyjaśni. Poza tym co za sens dawania remisu. Jeśli dwie strony dostają po 1 ptk, to tak jakby nie dostały nic w rzeczywistości.

I takie pytanie. Z jakiego powodu kłócicie się w tym temacie, skoro chodzi o sprawę z innego wątku. "Nie wytrzymałem wracam do tego podkładu Zamieszkałego, czy ty pokusiłeś się o sprawdzenie tego co piszę?", Równie egzotycznie prezentowałoby się pytanie: Jaką harmonijkę kupić do 100 zł.

Proszę o racjonalne wyjaśnienie...


KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2011-01-26, 11:36    Odp: KatuzaR vs Rolf

Masz rację to była moja pomyłka, napisałem to do Harego i powinno być w temacie "wyzwanie dla adamg53".
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu