Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-01-23, 00:26    [Warsztaty] Śląskie Warsztaty Artystyczne Katowice 2011

Tak jak w zeszłym roku również i w tym odbędą Śląskie Warsztaty Artystyczne Katowice 2011 się w dniach 26 - 29 stycznia od godziny 16 w Klubie "Marchołt" w Katowicach przy ul. Warszawskiej 37.

UDZIAŁ BEZPŁATNY! :)

Zajęcia i wykłady muzyczne prowadzone będą przez znanych muzyków oraz profesjonalistów związanych z muzyką, jak: Leszek Winder, Ewa Uryga, Darek Ziółek, Mirosław Rzepa, Michał "Gier" Giercuszkiewicz, Jan Skrzek, Andrzej Matysik, i inni.
Warsztaty zwieńczy "Koncert finałowy", który odbędzie się w "Marchołcie" 29 stycznia o godzinie 18.

Chęć udziału należy zgłaszać osobiście lub telefonicznie w klubie Marchołt Katowice ul. Warszawska 37 tel. 032 253 07 38, lub bezpośrednio u koordynatora projektu: Mirosław Rzepa (607 576 575).


Projekt powstaje przy wsparciu Miasta Katowic.


Organizatorzy zapraszają, a my polecamy, i już teraz informujemy, że podobne warsztaty odbędą się między 8 a 12 lutego w Chorzowie. Więcej szczegółów podamy niebawem!

Info podano za pismem Twój Blues.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-01-23, 12:57    Odp: [Warsztaty] Śląskie Warsztaty Artystyczne Katowice 2011

To mi się podoba, blisko i chyba się wybiorę :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-01-25, 20:25    Odp: [Warsztaty] Śląskie Warsztaty Artystyczne Katowice 2011

Witam!
Chciałbym zdementować informację podaną za portalem "Twój Blues".
Przed chwilą w rozmowie z Leszkiem Winderem (Dyrektorem Śląskich Warsztatów Artystycznych), dowiedziałem się, że w temacie harmonijki ustnej warszaty nie odbędą się. :(
Janek Skrzek będzie występował wyłącznie w roli akompaniatora na instrumentach klawiszowych.
Pocieszeniem jest natomiast propozycja zrobienia takich warsztatów w Lesniczówce na początku m-ca Lipca b.r. :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-01-25, 20:43    Odp: [Warsztaty] Śląskie Warsztaty Artystyczne Katowice 2011

A wiadomo coś generalnie na temat programu warsztatów w tym tygodniu? Prawdopodobnie jutro będę, jeśli Felix, Ty też, to do zobaczenia :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2011-01-25, 21:08    Odp: [Warsztaty] Śląskie Warsztaty Artystyczne Katowice 2011

Jak mam być szczery, to nie ma czego żałować... Kyks to zarąbisty facet, ale nauczyć, to się za wiele od niego nie nauczysz... Co najwyżej tego, że przed koncertem "lepiej walnąć pięćdziesiątkę, niż piwo, bo piwo wysusza" :)
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-01-25, 21:34    Odp: [Warsztaty] Śląskie Warsztaty Artystyczne Katowice 2011

Ja idę na muzyczne generalnie, nie nastawiam się na harmonijkę. :) A Kyksa znam, graliśmy mu support w grudniu 2009 :) Fajny człowiek ale Młynek... masz rację niestety :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-01-25, 22:37    Odp: [Warsztaty] Śląskie Warsztaty Artystyczne Katowice 2011

Cytat:
A wiadomo coś generalnie na temat programu warsztatów w tym tygodniu?

No w zasadzie to tylko wokal i gitara będzie, ale szczegóły będą podawane do wiadomości przed samymi zajęciami - jak mi powiedział Mirosław Rzepa - kordynator projektu.

Młynek napisał/a:
Kyks to zarąbisty facet, ale nauczyć, to się za wiele od niego nie nauczysz...

Zgadzam sie w zupełności.

Dodam, że w zeszłym roku byłem na tych warsztatach w MDK Batory w Chorzowie.
U Kyksa było 5 lub 6 osób.
Coś tam się dowiedziałem przynajmniej o jego drodze artystycznej.
Posłuchać gościa też można było - zagrał na harmoszce, ale i na pianie - uszy odpadały. :?
Na harmoszce zdecydownie lepiej mu to wychodzi. :)

[ Dodano: 2011-01-26, 13:26 ]
Śląskie Warsztaty Artystyczne Katowice 2011 - AKUTALIZACJAData dodania: 26.01.2011

W związku z pytaniami czytelników, poniżej komentarz organizatora, oraz uaktualnione informacje dotyczące warsztatów.
Oto treść komunikatu przysłanego redakcji TB OnLine przez Leszka Windera:


Śląskie Warsztaty Artystyczne odbędą się w dniach 26 – 29 stycznia od godziny 16 w Klubie Marchołt w Katowicach oraz 8 – 12 lutego w Klubie Leśniczówka w Chorzowie.

Tym razem zapraszamy głównie WOKATLISTÓW. Zajęcia i wykłady muzyczne prowadzone będą przez znanych muzyków profesjonalistów: Ewa Uryga, Danuta Sendecka, Darek Ziółek, Mirosław Rzepa, Andrzej Matysik, Leszek Winder i inni... Wielka okazja do sprawdzenia swojej gitary !!!

GITARZYSTÓW zapraszamy 28 stycznia o godz. 17 do Marchołta oraz 8 lutego o tej samej godzinie do Leśniczówki. (W pozostałe dni zajęcia dla wokalistów).

Swoją wiedzą podzieli się z nimi Wojciech Łukawski – doświadczony i ceniony lutnik z Chorzowa współpracujący z wieloma gitarzystami polskiej sceny muzycznej. Opowie o tym, jak dbać o gitary aby odwdzięczały się oryginalnym brzmieniem i komfortem gry. Chętnie wyjawi również wiele tajników budowy gitar obalając mity a opierając się na faktach i doświadczeniu w budowie i naprawach instrumentów muzycznych.


29 stycznia /sobota/ o godz.19 odbędzie się "Koncert finałowy" w Marchołcie

12 lutego /sobota/ o godz.17 odbędzie się "Koncert Finałowy" w Leśniczówce

Udział w zajęciach i wykładach jest całkowicie NIEODPŁATNY !


Wszelkie dodatkowe informacje:

Wokal – Darek Ziółek tel. 604 804 880

Gitara – Mirek Rzepa tel. 607 576 575

Reszta – Leszek Winder tel. 603 370 733
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-01-29, 21:33    Odp: [Warsztaty] Śląskie Warsztaty Artystyczne Katowice 2011

Mało ludzi było ale było świetnie :) NIe da się tego opowiedzieć, więc się nie fatyguję nawet. Żałujcie, że nie byliście.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu