Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu

Chcesz koszulk? tak? czy nie(sam se zrobisz i tak ;P)
TAK,ZARABISTY POMYSL
95%
 95%  [ 40 ]
NIE I JESZCZE RAZ NIE
4%
 4%  [ 2 ]
Głosowań: 42
Wszystkich Głosów: 42

Autor
Wiadomość
Cadogan 

Wiek: 28
Posty: 64
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-12-20, 22:14    Koszulki forumowe

Wiem,że był taki pomysł,ale nie wypalił-sponsor,więc THE IDEA STRIKES BACK ;) .
Fajnie by było zrobić koszulki forumowe z nadrukami-z przodu napis BLUES NEVER DIE i zdjęcie harpa(najlepiej z lidla ;) ),a styłu nadruk: Gość i pod tym www.harmoszka.com
Koszulka czarna oczywiście,a nadruki białe :P


Każdy sam by se zrobił(2 dychy każdy chyba ma ;) ) i mamy problem ze sponsorem z głowy.
_________________
:D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Mikael 

Wiek: 29
Posty: 179
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Sanok
Wysłany: 2010-12-21, 18:01    Odp: Koszulki forumowe

czuje się zaszczycony, że użyłeś mojego nicka :D :D ;)
a pomysł dobry, dobry
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-12-21, 18:17    Odp: Koszulki forumowe

Z tym nickiem to jest taki numer, ale na forum Ci go nie zdradzę jak chcesz napiszę na PW
jak się to robi. Pomysł całkiem ciekawy :) .
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
towal 

Wiek: 33
Posty: 238
Otrzymał 13 punkt(ów)
Skąd: Puławy
Wysłany: 2010-12-21, 18:50    Odp: Koszulki forumowe

skrypy [ you ] (bez spacji w nawiasach). wpisujesz ten skrypt, a czytający widzi swój nick

Prawda Gość ?;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-12-21, 19:51    Odp: Koszulki forumowe

Towal zniszczyłeś tajemnice ;( ;D ;D ;D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Mikael 

Wiek: 29
Posty: 179
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Sanok
Wysłany: 2010-12-21, 20:32    Odp: Koszulki forumowe

wow :D nie wiedziałem. czego to ludzie nie wymyślą :D
jak zwykle zrobiłem z siebie idiotę ale się nie przejmuje :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
piracik 


Wiek: 32
Posty: 158
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Otwock
Wysłany: 2010-12-21, 20:40    Odp: Koszulki forumowe

Dobry pomysł. Chyba zrobię sobie coś w klimacie bluesowym, ale powiedz, jaki materiał najlepiej użyć (gramatura).
Jest dużo firm w internecie oferujących robienie nadruków na koszulkach ale pod niską ceną kryje się cieniutki materiał.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-12-21, 22:51    Odp: Koszulki forumowe

Cadogan napisał/a:
styłu nadruk: Felix i pod tym www.harmoszka.com

To ja będę miał na wzorzec?! :) :) :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Cadogan 

Wiek: 28
Posty: 64
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-12-22, 15:08    Odp: Koszulki forumowe

@Offtop:
towal napisał/a:
skrypy [ you ] (bez spacji w nawiasach). wpisujesz ten skrypt, a czytający widzi swój nick

Prawda Gość ?;)


Prawda Towal ;) .
I uwaga proszę nie stosować nadmiernie funkcji [ you ].O ile nie ma tego w regulaminie to moderator może i tak za to dać bana za nadmierne używanie tej funkcji forum,ponieważ wywołuje to zamieszanie jak widać wysypało się pełno offtopów pisanych przez ludzi myślących,że użyłem ich nicka ;) .

@A teraz normalny post;D :
Materiał zależy od was, jaką w chcecie byle czarne,a napisy logo itp. dogada się większościowo ,tak samo jak formę samej koszulki,w końcu to ma być element po którym ludzie i my sami będziemy się rozpoznawać więc nie może być to czarna szmata od podłogi,prawda Gość ?? (nie pisać tego,jeśli się obraziliście,użyłem funkcji [ you ] specjalnie by podkreślić to co napisałem w offtopie)
_________________
:D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
wojownik266 


Wiek: 49
Posty: 218
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Biały Bór
Wysłany: 2011-01-14, 15:26    Odp: Koszulki forumowe

Dawno mnie już niebyło na forum, dopiero trzy dni temu znowu tu zagościłem ale dopiero dzisiaj znalazłem ten post. Pomysł jest genialny. Czy mógłbym dostać właśnie taką modną koszulkę z tym napisem o którym wspomina Cadogan?
_________________
Kto nie walczy nie zwycięży. Kto nie zwycięży jest pokonany.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Cadogan 

Wiek: 28
Posty: 64
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-01-14, 16:58    Odp: Koszulki forumowe

Patrz 1 post :D .Z koszulką chodzi o to by se ją samemu zrobić
Wystarczy najzwyklejsza czarna koszulka-byle nie jakaś szmata i pójść do jakiejś firmy która Ci zrobi nadruk
A z robieniem koszulek prosiłbym o wsztrymanie się dopuki nie ustalimy dokłądnie .
_________________
:D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
wojownik266 


Wiek: 49
Posty: 218
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Biały Bór
Wysłany: 2011-01-14, 17:13    Odp: Koszulki forumowe

Miną wieki zanim uda się wam ustalić dokładnie ten wzór ale niech tam - poczekam.
_________________
Kto nie walczy nie zwycięży. Kto nie zwycięży jest pokonany.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-01-14, 17:20    Odp: Koszulki forumowe

Bo to się bierze i robi a nie ustala 10 razy i wnioskuje że to świetny pomysł, też 10 razy :) Ja sobie koszulki strzelam jakie chce, w prawdzie ręcznie ale nadruk nie jest w cale gorszy.
Ja nie potrzebuje ale sugeruję zebrać jakąś minimalną ilość chętnych i zamówić wspólnie w jakiejś firmie.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Cadogan 

Wiek: 28
Posty: 64
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-01-14, 19:05    Odp: Koszulki forumowe

nie mówię,że wspólnie.Chodzi mi o to,żeby nie było jakichś dziwnych fanaberii potem typu "ty masz lepszą" :D
_________________
:D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Mikael 

Wiek: 29
Posty: 179
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Sanok
Wysłany: 2011-01-14, 22:10    Odp: Koszulki forumowe

każdy będzie miał taką, jaką sobie zrobi :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Cadogan 

Wiek: 28
Posty: 64
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-01-15, 09:34    Odp: Koszulki forumowe

0.o nie pomyślałęm :D . GOOD IDEA xD
_________________
:D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-02-11, 11:59    Odp: Koszulki forumowe

piracik napisał/a:
ale powiedz, jaki materiał najlepiej użyć (gramatura).

Są cztery technologie najczęściej stosowane:
Haft kompterowy, Flock, Flex i wydruk bezpośredni.
Na koszulkach poleca się przy małych nakładach i różnych nick-ach poleca się folię Flex - srebrną odblaskową.
Widziałem to w zakładzie produkcyjnym - wygląda extra. :)
Dla uparciuchów może być wersja haftowana.
Jeżeli ma być haftowane na maszynie na koszulce to gramatura jak najlepsza np. [190 ]
a jeżeli Flockiem lub Flexem to może być [150], [170].
Poczyniłem rozpoznanie finansowe. Poniższe ceny z rabatem! :)
Orientacyjna cena za nadruk:
- dla 10-20 szt. = 4,50
- dla 21-30 szt. = 4,00
- powyżej 30 szt. = 3,50
koszulki w cenie 13-15 zł.
p.s. robiłem w tym zakładzie już kilkadziesiąt czapeczek, koszulek polarów dla mojego jacht klubu i polecam tą firmę.
_________________
Keep breathing music ...
Ostatnio zmieniony przez Felix 2011-02-11, 19:43, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ambak 


Wiek: 29
Posty: 39
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2011-02-11, 16:08    Odp: Koszulki forumowe

Czy każdy ma sobie zrobić sam czy ktoś zbiera kasę zamawia i rozsyła do zamawiających?

A ogólnie jestem za koszulkami, może nawet był bym chętny na dwie, trzy sztuki, jeśli w cenach jak powyżej. Koszulki proponował bym białe, albo czarne najlepiej polówki (ładnie wyglądają, a zależy nam renomie forum) haftowane . Jak dla mnie mogą być nawet dwa warianty czarny i biały, ale to my wszyscy, a nie tylko ja, ustalamy szablon.

[ Dodano: 2011-02-11, 17:03 ]
Pokusiłem się o wizualizacje na zwykłych podkoszulkach (użyłem swojego nicka). Proponuję po wejściu na stronę ze zdjęciem kliknąć sobie powiększenie (ikonę lupy) i oglądać w dużym formacie:
- czarna przód,
- czarna tył,
- biała przód,
- biała tył.
Dla przodu i tyłu użyłem ten sam obrazek koszulki (co widać po dekoldzie).

Mam nadzieję, że moje szablony się spotykają.
To jak każdy zamawia sobie sam, czy ktoś zbiera zamówienia?
_________________
"Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego." - Masutatsu Oyama - twórca Karate Kyokushin

Pozdrawiam, Andrzej.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-02-11, 19:40    Odp: Koszulki forumowe

Jeżeli się znajdzie grupa chętnych - to mogę zorganizować po tych w.w. cenach promocyjnych takie zamówienie.
Co do wzoru to wzór muszą zaakceptować wszyscy beneficjenci, żeby nie było nieporozumień.

Moje zdanie o projekcie:
1. Jest dobry - ale nie powala - Ja napisy okalające harmonijkę ułożyłbym w elipsę.
2. Czemu Marynka a nie Seydel 1847 itp. itd. - można bez loga firmy typu harpa - to nie będzie wyglądać na postreklamę.
Żeby nie było anonimowo to podaję namiar na firmę, która to robi.
http://www.maxpromo.pl/
p.s.
Obejrzyjcie filmik z kolejnych etapów produkcji w różnych technologiach.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
fleder 


Wiek: 40
Posty: 26
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: mazowsze
Wysłany: 2011-02-11, 20:01    Odp: Koszulki forumowe

Całkiem niezły projekt, jak pisze Felix, też dałbym napis w elipsę i poza tym jakąś ciekawszą czcionką to wypisał. Jak będę miał chwilkę to może dziś przysiądę i też coś zaproponuję :)
Tak z gadżetów to wpadł mi też do głowy pomysł z nalepką na tył samochodu, np. kontury harmonijki i adres www pod spodem albo coś podobnego. Mój kolega produkuje takie naklejki, więc mógłbym się rozeznać co i jak, ale kwotowo to nie będzie majątek :)

EDIT:
Oto moja wizja. Harmoszkę zostawiłem, można dać inną, chodziło głównie o napisy.





Ostatnio zmieniony przez fleder 2011-02-12, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ambak 


Wiek: 29
Posty: 39
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2011-02-11, 20:52    Odp: Koszulki forumowe

Miałem mało czasu i gimpa. Pewnie z czasem wymyśliłbym coś lepszego. A projekt fledera bardzo mi przypadł do gustu.
Felix napisał/a:
2. Czemu Marynka a nie Seydel 1847 itp. itd. - można bez loga firmy typu harpa - to nie będzie wyglądać na postreklamę.

Po prostu wpisałem harmonijka ustna w google grafika i wybrałem format zdjęcia duży i znalazłem zdjęcie z które stwierdziłem że będzie idealne do wycięcia harmonijki (brak dziwnych cieniów, łatwość wycięcia, i kąt ustawienia harmonijki który gwarantuje zapełnienie dużej części koszulki).

A może zrobimy podkoszulki (do wyboru), białe i czarne.
Białe dlatego, żeby w wakacje się nie gotować w czarnych, a czarne wiadomo bluesowo wyglądają. I wybrał bym koszulki lepszej jakości, nie jakieś tam dziadostwo z chińskiego centrum handlu hurtowego w Jeleniu - dzielnicy Jaworzna. Proponował bym 100% bawełnę. I czy haftujemy, czy drukujemy?
_________________
"Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego." - Masutatsu Oyama - twórca Karate Kyokushin

Pozdrawiam, Andrzej.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
fleder 


Wiek: 40
Posty: 26
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: mazowsze
Wysłany: 2011-02-11, 21:48    Odp: Koszulki forumowe

Jako że przez 3 lata pracowałem w drukarni koszulek w UK, przybliżę nieco plusy i minusy paru technologii nanoszenia wzoru.
1. Nadruk (w technologii sitodruku, ang. PRINT) - każdy kolor na koszulce potrzebuje oddzielnego ekranu, na którym w sicie 'wycięty' jest wzór przepuszczający farbę. Przykładowa koszulka jak ta wyżej to powiedzmy 4 kolory, więc 4 ekrany (biały na literach idzie razy dwa bo pojedyncza warstwa by prześwitywała). Wzór dość prosty i nie nastręczający problemów, małe ryzyko błędu w ustawieniu ekranów. Tylko 4 ekrany = relatywnie tania robota. Srebrzysty kolor harmonijki mógłby wyglądać inaczej, w zależności od dobrze dobranego koloru farby (umiejętności drukarza).
Jest to najtrwalsza metoda umieszczania wzoru, jeśli nie żałowano farby, a koszulka jest z 'ciężkich' to nadruk przetrwa nawet kilkadziesiąt prań.
2. Kalkomania/Prasowanka (ang. TRANSFER) - prasowanki drukowane są na komputerze i aplikowane pod ciężarem i temperaturą na koszulkę. Ryzyko to możliwość krzywej aplikacji wzoru na materiał, niezgranie temperatury z czasem nagrzewania. Kalkomania wygląda bardzo ładnie na materiale, nawet zdjęcia prezentują się bardzo dobrze, tkanina jest lekko usztywniona w miejscu aplikacji.
Jest to stosunkowo nietrwała metoda, zwłaszcza, jeśli źle dobrane są parametry temperatury i czasu nagrzewania do rodzaju transferu. Miewałem aplikacje znikające po 2 praniach, a mam i takie co są na koszulce od 5 lat i wyglądają świetnie mimo prania. Wszystko zależy od staranności przy nagrzewaniu i materiałów, na których wydrukowany jest transfer.
3. Haft/Wyszywanka (ang. EMBROIDERY) - nazwa mówi wszystko. Wzór jest wyszywany na materiale. Haft jest niesamowicie trwały, praktycznie niezniszczalny, ale bardzo usztywnia tkaninę, im bardziej skomplikowany wzór, tym gorzej. W naszym projekcie odpada, wątpię, aby maszyny miały tak duże obejmy do tego wzoru, koszulkę można by stawiać w kącie (harmonijka byłaby sztywna jak cholera), a sama usługa kosztowałaby majątek przy takim rozmiarze obrazka (nie bez powodu firmy ograniczają się jedynie do małych logo na lewej piersi). Poza tym istnieje ryzyko zaplątania nici i wzór może najzwyczajniej nie wyjść jeśli w porę nie zauważy tego operator maszyny.

Jeszcze słowo o koszulkach. ZAWSZE należy brać jak najcięższe, mamy wtedy względną pewność, że po paru praniach nie będzie dziur a nadruk nie straci na jakości. No i przyjemnie się takie solidne koszulki nosi.
Konkretne, warte polecenia koszulki to:
Fruit of the Loom: Super Premium (robią je w Bangladeszu, jakość ok)
Stedman: Prime i Comfort
Starworld: 399 (super tkanina) i 380 (głównie import z Egiptu)
Gildan: Heavy i Ultra (trochę rozciągają się po praniu a kolorowe czasem bledną) - głównie Barbados i okolice.

Mam nadzieję, że komuś pomoże to podjąć decyzję :)
Pozdrawiam!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ambak 


Wiek: 29
Posty: 39
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2011-02-12, 16:06    Odp: Koszulki forumowe

To ja proponuje koszulki, które nie bledną i nie rozciągają się, czyli ostatnie odpadają. I jeśli haft odpada (co przypuszczałem od początku, ale miałem nadzieję, ze względu na trwałość wzoru) to proponuje metodę, która jak rozumiem daje największą pewność czyli FLOCK (opieram się na danych ze strony firmy zajmującej się robieniem tego typu rzeczy . Choć widzę, że mamy tutaj eksperta to może on zdecyduje co wytrzyma najwięcej prań i będzie wyglądać najładniej.
_________________
"Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego." - Masutatsu Oyama - twórca Karate Kyokushin

Pozdrawiam, Andrzej.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-02-12, 16:29    Odp: Koszulki forumowe

ambak napisał/a:
to proponuje metodę, która jak rozumiem daje największą pewność czyli FLOCK

Flock to taka faktura nadruku, gdzie materiał jest mechaty i niezbyt wyglądał by odblask z logo harmonijką.
Najlepsza jest w tym przypadku technologia Flex ze specjalną folią odblaskową. Może być srebrna lub złota.
Byłem na produkcji i widziałem wzory oraz konsultowałem to z fachowcem.

Cadogan napisał/a:
napis BLUES NEVER DIE
- a czemu nie BLUES NEVER DIES?
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ambak 


Wiek: 29
Posty: 39
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2011-02-12, 16:58    Odp: Koszulki forumowe

Ja tam nie jestem lingwistą. Może ma być "BLUES NEVER DIES"? Nie znam na tyle angielskiego, żeby wiedzieć jak ma być poprwanie gramatycznie (znam na tyle, żeby zrozumieć przekaz).

[ Dodano: 2011-02-12, 17:58 ]
To chyba technikę wykonania mamy wybraną?
_________________
"Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego." - Masutatsu Oyama - twórca Karate Kyokushin

Pozdrawiam, Andrzej.
Ostatnio zmieniony przez ambak 2011-02-12, 19:59, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
fleder 


Wiek: 40
Posty: 26
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: mazowsze
Wysłany: 2011-02-12, 19:55    Odp: Koszulki forumowe

Ekhm, nie chcę żeby ktoś pomyślał, że się wymądrzam, tak się składa, że z angielskim mam na co dzień do czynienia w pracy :) Wczoraj jak patrzyłem na to hasło to od razu mnie to uderzyło, ale nie miałem czasu poszperać. Dzisiaj znalazłem wyjaśnienie. To czy napiszemy DIE czy DIES zależeć będzie od tego co mamy na myśli. DIE będzie dotyczyło liczby mnogiej, zaś DIES - pojedynczej. I moim zdaniem powinno być BLUES NEVER DIES. Wyjaśnienie:
Otóż idąc za słownikiem Webstera słowo BLUES traktowane może być traktowane dwojako. Słowo BLUES jest samo w sobie rzeczownikiem w liczbie mnogiej, jednak są przypadki, gdy jest traktowane jako liczba pojedyncza.
BLUES - sad feelings (czyli smutne uczucia, minorowe nastroje) - liczba mnoga. Pojmując nasze hasło w ten sposób powinniśmy napisać NEVER DIE.
BLUES - musical genre (gatunek muzyczny) - traktowany jest w tym przypadku jako liczba pojedyncza. Prosta implikacja --> nasze hasło na koszulce powinno brzmieć BLUES NEVER DIES.

Felix, skoro mówisz, że ta technologia będzie oki to ja się przyłączam do zamówienia. Ciekawe jak dokładnie z ceną. O ile artwork na przód koszulki będzie na każdej taki sam, to należy pamiętać, że tył będzie na każdej inny, więc firma może policzyć sobie ekstra za obróbkę nowego artworka dla każdej koszulki oddzielnie! Tu trzeba by się dokładnie dowiedzieć, chyba, że już i o to zapytałeś i cena jest jak pisałeś w postach wyżej.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ambak 


Wiek: 29
Posty: 39
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2011-02-12, 20:08    Odp: Koszulki forumowe

Ja ponawiam prośbę o wariant biały i czarny koszulki (ja na pewno będę chciał po dwie koszulki z każdego wariantu, jeśli się projekt nie zmieni), oraz stwierdzam, że jak dla mnie to projekt mamy wybrany (bo nie widziałem nic lepszego w tym wątku od projektu fledera), technika wybrana (zdanie znawcy - Felixa), to teraz czas na rozeznanie cenowe dla konkretnie naszego przypadku.
No i oczywiście piszemy "BLUES NEVER DIES" skoro tak poprawnie, bo reputacja naszego grona jest najważniejsza.
_________________
"Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego." - Masutatsu Oyama - twórca Karate Kyokushin

Pozdrawiam, Andrzej.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
fleder 


Wiek: 40
Posty: 26
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: mazowsze
Wysłany: 2011-02-12, 20:23    Odp: Koszulki forumowe

Można by jeszcze rozeznać się czy taka harmonijka wszystkim odpowiada. Felix napomknął, że wolałby 1847, jeśli macie jakieś upatrzone obrazki to proszę o namiary, zaraz coś się poskłada w PSie :) Mnie marinka pasuje, ale nie każdemu musi :)

Chociaż może niech zostanie jak jest, bo rzeczywiście będziemy rok to ustalac. Z mojej strony jeszcze taki jeden pomysł, mały smaczek pod adresem www :) Co Wy na to?


Ostatnio zmieniony przez fleder 2011-02-12, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-02-12, 20:47    Odp: Koszulki forumowe

fleder napisał/a:
nasze hasło na koszulce powinno brzmieć BLUES NEVER DIES.
i tak wlaśnie myślałem.
fleder napisał/a:
Felix napomknął, że wolałby 1847

napomknąlem, ale nie upieram się sprawa jeszcze otwarta.
ambak napisał/a:
technika wybrana (zdanie znawcy - Felixa),

Proszę mnie nie przeceniać, ale technika faktycznie warta uwagi.
fleder napisał/a:
Ciekawe jak dokładnie z ceną.

Wstępne rozmowy i odpowiedż była optymistycza. :)
Ale dla pewności wysłałem dzisiaj e-mailem zapytanie z wzorem zrobionym przez fleder-a.
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
ambak 


Wiek: 29
Posty: 39
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2011-02-12, 21:08    Odp: Koszulki forumowe

fleder napisał/a:

Chociaż może niech zostanie jak jest, bo rzeczywiście będziemy rok to ustalac. Z mojej strony jeszcze taki jeden pomysł, mały smaczek pod adresem www :) Co Wy na to?


Obrazek


Nie wiem co to za harmonijka, ale mi takie rozwiązanie pasuje. I jest prośba można by prosić również o projekt na białą koszulkę? Bo mimo, że to samo co na czarnej to będzie wyglądało wizualnie trochę inaczej jak na czarnym tle.
_________________
"Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego." - Masutatsu Oyama - twórca Karate Kyokushin

Pozdrawiam, Andrzej.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu