Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
mikokojot


Posty: 6
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-01-08, 23:35    Sliver Star - na kanałach 7-10 muszę mocniej dmuchać

Niskie dźwięki idzie dość łatwo wydobyć. Gorzej już z tymi wyższymi, od 7 kanału do 10. Muszę użyć o wiele więcej siły by w nie zadąć, czy też je zassać, niż z resztą. Czy jest to cecha harmonijek w ogóle, czy może konkretnie SilverStarów? A może to z moją jest tylko coś nie tak? W każdym bądź razie, wie może ktoś, jak sobie z tym poradzić czy też może powinienem przywyknąć? Dodam jeszcze, że harmoszkę mam zaledwie 4 dni.
_________________
"Zabili już ostatniego wieloryba!
Co to była za fajna ryba!"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-01-09, 14:26    Odp: Sliver Star - na kanałach 7-10 muszę mocniej dmuchać

Raz, że w każdej harmonijce u góry jest ciężej, to jeszcze SilverStar :) Zmień sprzęt :) Opinie na forum są, myślę, że do dostateczne uzasadnienie czemu na tym nie grać :) Pozdrawiam.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2011-01-09, 21:59    Odp: Sliver Star - na kanałach 7-10 muszę mocniej dmuchać

Chyba się musisz przyzwyczaić. Da się to poprawić poprzez customizację, ale zlecenie tego komuś się nie opłaci, a dłubanie samemu bez doświadczenia, równa się zepsuciu harmonijki.
Pomęcz się na niej trochę i kup sobie lepszą i wtedy próbuj silvera poprawić.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Celejron 

Wiek: 24
Posty: 1
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2011-01-21, 16:40    Odp: Sliver Star - na kanałach 7-10 muszę mocniej dmuchać

Tez mam Harmonijke Hohnera SilverStar i u mnie nie ma z tym problemów.
Jezeli chodzi o date rejestracji to wiedzcie ze miałem inne konto tyle za nie pamietam go juz
_________________
Wszyscy grają na gitarze , a ja wam pokarze , ze Harmonijkarze , grają o dobrej Wiarze
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Wasure 

Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-04-14, 18:17    Odp: Sliver Star - na kanałach 7-10 muszę mocniej dmuchać

Ja mam problem z podciągiem na 2 ale uważam też, że Silver Star jest na początek i osobiście gram na niej tydzień. Pogram jeszcze z 1,5 miecha, może 2 i jak się czegoś więcej nauczę to zainwestuję w coś z wyższej pułki. ;)
_________________
Chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu