Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2011-01-07, 01:56    [Forum] Nowy układ działów

Mówiliście o działach "Tremolo", "Diatoniczna", "Chromatyczna". Tak jak mówiłem, zmienimy to. Tylko jak dokładnie? Proszę o dokładną rozpiskę. Co tam ma być? To co jest teraz w dziale "Pomoc" czy też np. to co jest w "Technice"? No i co z oktanowymi i akompaniującymi? Są jeszcze jakieś?
Poza tym, ze względu na co raz większą ilość tematów typu "Marine Band vs Silver Star", myślałem o nowym dziale "Porównania harmonijek" i tam wszystkie tematy przenieść.
Czekam na propozycje i komentarze. :)
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-01-07, 12:09    Odp: [Forum] Nowy układ działów

Jaki układ - nie wiem, natomiast popieram jaknajbardziej dział porównywania harmonijek. Mam tylko nadzieję, że przez dział porównań nie wykituje dział sprzętu, bo ludzie mogą przestać pisać na temat pojedynczych sprzętów. Ale nie wiem czy tak by się stało.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2011-01-07, 16:06    Odp: [Forum] Nowy układ działów

Do działu porównania dodał bym też testy harmonijek
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-01-07, 16:54    Odp: [Forum] Nowy układ działów

Myślę, że dział dział chromatyków powinien się oczywiście znależść jak i pozostale sprzęty też.
Moja propozycja:
Wkładamy ten temat do działu głównego HARMONIJKI.

:harp: wersja 1 to taka, że tworzymy dział np. Inne Harmonijki i w nim sub działy Chromatyka, Tremolo, Oktawowe.
:harp: wersja 2 to taka, że to samo wrzucamy do glównego tematu HARMONIJKI.

Jako, że najwięcej jest tematów związanych z Diatonikami, to nie ma co tworzyć specjalnie takiego działu, bo o tym sprzęcie jest wszędzie pełno. :)
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
radiomaniak


Posty: 53
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-01-17, 23:33    Odp: [Forum] Nowy układ działów

Felix slusznie prawi.
INIM masz racje, zanim cos zorganizujesz najlepiej zapytac. Unika sie wowczas wykonywania "nikomu nie potrzebnej roboty".
Ja trafilem na forum dopiero dzis (przez poszukiwanie czegokolwiek w temacie chromatyka) i z pewnoscia ta strona ma potencjal, podobnie jak kazdy instrument ktorego ona dotyczy.
Swego czasu moderowalem forum "gry.pl" i dlatego mam pewna propozycje, ktora pozwoli aby "Harmoszka" rosla jak cisto a nie byla gotowcem ktory albo sie lubi albo sie go wyrzuca.
Zacznijmy od ogolnego podzialu na:
Praca (czyli tematy serio) i
Oddech (czyli cos w rodzaju Hyde Parku, posty w tym temacie moga byc usuwane automatycznie jesli nie ma na nie odpowiedzi przez tydzien) dzial samoczyszczacy.
W tym pierwszym powinien znalezc sie kontakt z adminem, oraz podzial na typu harmonijek, a w kazdym z nich oprocz dzialu Instrumenty (tam: porownania, opinie, kupie/sprzedam, serwis, nuty, gadzety, itp.) takze dzial propozycje. W tym ostatnim administrator bedzie mogl znalezc podpowiedzi "co dalej".

INIM bedziesz mogl latwiej zapanowac nad watkami "nie na temat" przerzucajac nietrafiony post do dzialu "Oddech" podkatalog "posty nie na miejscu". Tydzien bez odzewu i nietrafiony przemija z wiatrem.

Nie narobisz sie a forum bedzie klarowniejsze.

Narazie powiem, ze trzymam kciuki ale w miare mozliwosci chetnie pomoge,
NW. :cool:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2011-02-12, 18:03    Odp: [Forum] Nowy układ działów

Oto moja propozycja, dokładna rozpiska:
Dwa działy "Technika" i "Pomoc" zamienić na "Harmonijka diatoniczna", "Harmonijka chromatyczna", "Harmonijka tremolo" i "Inne harmonijki" i każdy z tych działów podzielić na jeszcze mniejsze działy tj. "Pomoc" i "Technika".
Poza tym dorzucić "Porównania harmonijek" do kategorii "Sprzęt".

Ktoś przeciw? Ktoś ma lepszy pomysł?
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2011-02-12, 21:49    Odp: [Forum] Nowy układ działów

Za :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-02-12, 21:52    Odp: [Forum] Nowy układ działów

Popieram :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu