Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
Jalokim666

Posty: 2
Wysłany: 2010-12-26, 12:48    Taby na harmonijkę 20 tonową

Witam! Szukam jakichkolwiek tabów na harmonijkę 20 kanałową. Proszę o jak najszybsze odpowiedzi do tematu ;) Będę wdzięczny... Mam:
http://www.swistak.pl/a75...-HARMONICA.html takie coś tylko niebieskie i 20 kanały...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-12-26, 12:56    Odp: Taby na harmonijkę 20 tonową

Nie chcę Cie smucić, ale to chyba nadaję się tylko do przepychania kibelka i przybijania gwoździ . Chociaż, co ja tam wiem ;) . Wszak Jimi Hendrix swoje pierwsze wiosło znalazł na śmietniku. Więc
nie sprzęt, a technika zrobi z ciebie zawodnika :D . Taby na tremollo gdzieś walają się po forum. Użyj opcji szukaj :D .
Mimo wszystko polecam zakup czegoś sensownego. Czego? to już poczytaj na forum.
Ja polecam Blues Harpa.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
ambak 


Wiek: 29
Posty: 39
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2010-12-26, 16:07    Odp: Taby na harmonijkę 20 tonową

Ja oprócz swojego diatonika też posiadam coś podobnego do tej harmonijki ze zdjęcia i u mnie jest tak że układ dźwięków jest identyczny jak w diatoniku (to znaczy kanały są sparowane dwie kolumny kanałów na mojej harmonijce tego typu (jak ze zdjęcia) to jaden kanał z diatonika), więc taby normalne z diatonika pasują. Najlepiej weź sprawdź układ dźwięków harmonijki, jak nie znajdziesz w necie albo nie masz na karteczce przy harmonijce to musisz ze słuchu (ja musiałem ze słuchu) i sprawa się wyjaśni. Jeśli masz tak jak ja to masz problem z głowy i możesz ćwiczyć. Napisz czy jest tak jak mówię, bo umieram z ciekawości.
_________________
"Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego." - Masutatsu Oyama - twórca Karate Kyokushin

Pozdrawiam, Andrzej.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Jalokim666

Posty: 2
Wysłany: 2010-12-26, 21:57    Odp: Taby na harmonijkę 20 tonową

No ze słuchu to można i coś zagrać tylko właśnie problem jest z tym, że nie za wiele na tym badziewiu można :D tą "harmonijkę" tzn. ten badziew dostałem na mikołaja od rodziców :D :D wiem ale się szrpnęli ^ ^ no ale chciałem harmonijkę to mam :D tylko szkoda, że właśnie taką ;/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
HARM96

Posty: 8
Wysłany: 2011-01-22, 12:20    Odp: Taby na harmonijkę 20 tonową

Ja mam 16 kanałową to u mnie 2 kanały się liczą jako jeden na 10 kanałowej tylko że u mnie nie ma 1 i 10 a u ciebie będzie, gdzieś miałem fotę tej rozpiski jak znajdę to ci wrzucę

[ Dodano: 2011-01-22, 12:42 ]
http://img51.imageshack.us/i/beztytuuft.png/


To chyba będzie coś takiego
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2011-01-31, 19:23    Odp: Taby na harmonijkę 20 tonową

ciężką masz tą harmonijkę jak ty mozesz na niej frać? :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi