Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-09-03, 20:28    [Książka] Chcę napisać podręcznik..! Harmonijkowy.

Witam.
Właściwie wszystko wyjaśnione w temacie.
Mam zamiar napisać podręcznik do gry na harmonijce.. niektóre osoby (które mnie znają) pomyślą:
- On tak niewiele wie na temat harmonijek.. w dodatku gra nienajlepiej
A ja odpowiem:
Może i jest tak jak mówisz, ale mam Plan.. a grunt to podstawa.
Co zapowiada plan?
1. Mam was drodzy użytkownicy - i liczę na wszą pomoc i wsparcie.
2. Mam także forum.. gdzie informacji nie brakuje i na pewno da się skleić coś z tego.

Co to ma być za podręcznik.
"Wersja Komputerowa rzecz jasna".. oprawa graficzna, sklejenie i napisanie tego należy do mnie - oczywiście także szukanie informacji...

Czego oczekuję od was? Już tłumaczę:
- Zainteresowanych pomocą prosiłbym o cytowanie wypowiedzi, które są pomocne a tym samym nie będą przez innych podwarzane - tzn.. informacja jest 100% prawdziwa i pomocna/przydatna itp.

Te właśnie kawałeczki pomogą skleić coś dużego co w przyszłości zaowocuje podręcznikiem.

I jeszcze jedno - dlaczego podręcznik w wersji komputerowej? - Zawsze można dodać próbki dźwiękowe.. będzie całkiem za free i w każdej chwili można dodać coś nowego - aktualizacje.

Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.
K. M

[ Dodano: 2007-09-03, 21:31 ]
Informacje o które proszę piszcie właśnie w tym temacie. Mogą dotyczyć wszystkiego co jest tylko związane z harmonijkami.. Jak choćby Czym różnią się od siebie modele MarineBand.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Kubux 

Wiek: 30
Posty: 43
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-03, 20:40    Odp: [Książka] Chcę napisać podręcznik..! Harmonijkowy.

Proponuję Ci to zrobić w formie aplikacji co da Ci możliwość zrobienia wyszukiwarki, indeksu czy automatycznej aktualizacji po podłączeniu komputera do internetu.

Wiem że o innego rodzaju posty prosiłeś :P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Ifrost 

Wiek: 37
Posty: 39
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Limanowa / Kraków
Wysłany: 2007-09-03, 20:51    Odp: [Książka] Chcę napisać podręcznik..! Harmonijkowy.

Inicjatywa bardzo fajna! Ale mam takie pytanko - masz opracowany spis treści? Jeśli tak to wrzuć go, łatwiej będzie zachować spójność treści przy wyborze/redagowaniu fragmentów. Jeśli nie masz spisu treści to myślę, że koniecznie będzie zacznięcie od niego. Jak tylko znajdę chwilkę wolnego to na pewno pomogę :)

Harmoniarz napisał/a:
Proponuję Ci to zrobić w formie aplikacji co da Ci możliwość zrobienia wyszukiwarki, indeksu czy automatycznej aktualizacji po podłączeniu komputera do internetu.


Myślę, że wystarczy pdf ;) nie ma problemów z systemem operacyjnym, a w Acrobat Readerze można wyszukiwać, zaindeksować rozdziały... No, aktualizacji przez neta już chyba się nie da ale można się bez tego obyć :D to tylko tak moim zdaniem, kwestia formy zależy już tylko od autora ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-09-03, 21:26    Odp: [Książka] Chcę napisać podręcznik..! Harmonijkowy.

1. Będzie PDF.
2. Ja sam mam napisać ten podręcznik.. chcę tylko waszej pomocy przy doborze interesujących a dokładniej pomocnych informacji - postów - tematyka dowolna - harmonijkowa. Tak więc spis nie potrzebny.
3. Aktualizacje będą do pobrania na stronie.. po drugie kto będzie program robił?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2007-09-03, 21:46    Odp: [Książka] Chcę napisać podręcznik..! Harmonijkowy.

Cytat:
Ja sam (...) .. chcę tylko waszej pomocy (...)


Wybacz że podważam to co piszesz, ale sam sobie przeczysz. Nie możesz napisać, że robisz coś sam skoro angażujesz w to osoby trzecie (licząc na ich pomoc) :]
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-09-03, 21:53    Odp: [Książka] Chcę napisać podręcznik..! Harmonijkowy.

Mój błąd... zawsze piszę na szybko. Nie chciałem tego powiedzieć.
Chodzi o autorów?
Autorzy książki: Ja oraz społeczność Harmoszka.com czyż nie?.. nie mam zamiaru przecież przypisywać sobie kompletnego autorstwa i praw do tego podręcznika.. zresztą na końcu e-booka lub na jego początku dodam stosowną notatkę.
Jednakże ma być to książka głównie mojego pióra...

[ Dodano: 2007-09-04, 16:29 ]
Zamykam temat bo nie ma najmniejszego sensu w tym co piszę. Jak mówił Conex: "Sam sobie przeczysz".
Pozdrawiam,
K. M
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi