Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
pp_1

Posty: 6
Wysłany: 2010-08-20, 20:19    Nauka gry

Witam. Nie znalazłem żadnego identycznego posta więc pytam. Czy jest w Katowicach/ okolicach Katowic ktoś kto podjąłby się nauczenia mnie podciągów? (tak, wiem że tego się nie da wytłumaczyć, ale...ćwiczę od m-ca i ni ***** :( )

Sam dojadę i zapłacę. Pozdrawiam, Paweł
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
szaman69 


Wiek: 33
Posty: 174
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2010-08-20, 21:01    Odp: Nauka gry

Jestem z Jaworzna, możesz dojechać ale ani grosza nie wezmę od ciebie ;p

A najlepiej to byś zrobił jakbyś się zjawił na:

http://forum.harmoszka.co...rzno-vt4241.htm

Sam mistrz Łęczycki cię nauczy ;P


A tak jeszcze przy okazji, mamy dział regionalne, gdzie takie pytania możesz zamieszczać ;)
Ostatnio zmieniony przez szaman69 2010-08-20, 21:18, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-08-20, 21:18    Odp: Nauka gry

Na podciągi to polecam to co szaman69 mówił a potem, od października możemy się spotykać w pewnej grupce, która już zaczęła powoli w Katowicach działać. Zgadamy się za miesiąć jeśli chcesz warsztatów za darmo a przy okazji pokręcić się w towarzystwie harpiarzy i wpaść do fajnych knajpek (posiedzieć!) :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
pp_1

Posty: 6
Wysłany: 2010-08-23, 15:14    Odp: Nauka gry

Te warsztaty to chyba dobry pomysł- jedno pytanie- da się źle podciągi robić?- udało mi się uzyskać jakieś ale przez zakrycie dolną wargą dolnej części wlotu. Podciąg jest jakby nieregularny i jakiś taki nieczysty...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-08-23, 15:40    Odp: Nauka gry

Nie da się źle podciągów robić, myślę, że "Złe" podciągi to nie podciąg tylko dźwięk niepoprawny technicznie, który w niekontrolowany sposób się obniżył. Ćwicz dalej, uda Ci się :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mattos

Posty: 6
Wysłany: 2010-11-17, 11:17    nauka gry

Witam
Jestem na etapie nauki podciągów. Bardzo śle mi to idzie. Co zrobić. Tymczasowo mieszkam w Krakowie czy są w tym mieście takie miejsca gdzie spotykają się harmonijkarze i razem wymieniają się spostrzeżeniami? Nie mogę przełamać bariery podciągów i zaczynam się zniechęcać do gry... Co mam robić???
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-11-17, 14:17    Odp: Nauka gry

W Krakowie w rynku jest pub muzyczny Harris Piano Jazz Bar, gdzie [color=#ff0000]Wiśnia[/color] organizuje Warsztaty.
Mając takiego mistrza pod nosem, grzechem byłoby nie skorzystać.
Tak jak ostatnie:
http://forum.harmoszka.co...akow-vt4449.htm
_________________
Keep breathing music ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu