Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-02-21, 23:15    ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

Już w krótce ukaże się w sklepach muzycznych oraz internetowych pierwsza część podręcznika "Technika gry na harmonijce ustnej" pt. " ABC Harmonijki" (+ płyta CD z przykładami oraz akompaniamentami).

Krótka informacja, ale jaka treściwa..
Już się nie umiem doczekać...
Pozostaje tylko czekać. Jeśli dowiem się o dokładniejszym terminie wydania książki powiadomie forumowiczów.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
BigBob 

Wiek: 34
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2007-04-26, 15:58    Odp: ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

Kwiecień mój drogi więc długo nie poczekasz ;)
Ja narazie wciągnełem 2 książeczki pana Sławka :D I jestem zadowolony.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Duduś 

Wiek: 31
Posty: 174
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 2007-06-18, 19:49    Odp: ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

Nie wiecie gdzie będzie można kupić ten podręcznik? Miał wyjść w kwietniu a już czerwiec...

pzdr :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
binek 


Wiek: 32
Posty: 268
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Radom
Wysłany: 2007-09-15, 19:42    Odp: ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

Juz wrzesień a tu nic. Wiecie może co jest grane?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2007-09-15, 19:48    Odp: ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

Bartek ostatnio widać strasznie zabiegany jest, bo nawet jego sklepik internetowy wstrzymał działalność. Może w październiku się coś ruszy?
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
KamilM 

Wiek: 33
Posty: 115
Skąd: Otwock
Wysłany: 2007-10-09, 19:13    Odp: ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

NIestety na podręcznik bedizemy musieli poczekać jeszcze troche( inf z pierwszej ręki) Ale za to szykuje się napawde dobry dopracowany kawał harmonijkowej wiedzy.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
binek 


Wiek: 32
Posty: 268
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Radom
Wysłany: 2007-10-14, 00:03    Odp: ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

znasz moze jakieś konkrety?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Jarun 


Wiek: 41
Posty: 118
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2008-01-07, 20:06    Odp: ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

W grudniu rozmawiałem z Bartkiem Łęczyckim :D na warsztatach w Gdyni , na ten temat i dowiedziałem sie że książka jest już ukończona w 90% jeszcze trochę ją dociągnąć chce aby była super , a Opużnienie wynika z zawalonego terminarza ...sie nie dziwie . Ale ma być i pozostaje ubrać się w cierpliwość :medit:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
BigBob 

Wiek: 34
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-02-26, 23:08    Odp: ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

:D Poczuł miętę do kasy ;] Woda sodowa uderza do głowy,tak samo sława :) Naprawdę czuje możliwość zarobienia bo dostaje dużo propozycji od przyjaciół by grać jako support :]
Nie dziwię się - Bart to wdg mnie jeden z najlepszych polskich harmonijkarzy jakich słyszałem :oops:
_________________
I Feel So Good...couse i feel harmonica jam =)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
KamilM 

Wiek: 33
Posty: 115
Skąd: Otwock
Wysłany: 2008-03-02, 19:44    Odp: ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

Nie wydaje mi sie zeby mu woda sodowa do głowy uderzyła... Kto był na warsztatach i z nim rozmawiał to widział ze nie widać po nim ze dostał platynową płyte :P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2008-03-02, 21:26    Odp: ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

A nawet gdyby mu trochę uderzyła ,no to co? Gra doskonale , jest artystą i takie Jego prawo.Są takie panie co nie mają pojęcia o śpiewaniu ,a noszą sie bardzo wysoko ,a kasa? - trzeba z czegoś żyć,a jak ktoś się dzieli wiadomościami ,bo nie ulega kwestii ,że je ma ,to trzeba za to zapłacić. Ja gdybym był młodszy i wiązał jakieś plany z harmonijką na pewno bym chciał być Jego uczniem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
binek 


Wiek: 32
Posty: 268
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Radom
Wysłany: 2008-06-01, 12:32    Re: ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

http://harmonijka.mud.pl/index.php?r=8&l=pl napisał/a:
Pierwsza jego część "ABC Harmonijki" pojawi się w maju 2008 w sklepach muzycznych.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-06-01, 17:38    Odp: ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

Ja tam nic nie chcę mówić, ale rok temu pisało, że Pierwsza jego część "ABC Harmonijki" pojawi się w maju 2007 w sklepach muzycznych.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Atydea 


Wiek: 37
Posty: 18
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2008-06-01, 19:05    Odp: ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

Ja pytałam na grupie dyskusyjnej harmonijki ustnej na yahoo i sam Bartek odpowiedział że musi dograć jeszcze partie harmonijki i nie ma pomysłu na okładkę podręcznika..Poza tym brak czasu z powodu licznych koncertów i warsztatów..Tutaj jest ten temat..:
http://launch.groups.yaho...a/message/10949

Tak więc pozostaje nam cierpliwie czekać..
Pozdrawiam..

/Atydea
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Zuźka 


Posty: 64
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2008-08-24, 23:09    Odp: ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

A wiecie może, jaka w przybliżeniu będzie cena tego podrecznika? Bo zastanawiam się, czy zbierać już grosz do grosza... :)
_________________
"...w życiu piękne są tylko chwile..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Atydea 


Wiek: 37
Posty: 18
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 2008-08-25, 11:08    Odp: ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

Mi się wydaje..Że p.Łęczycki nie posiada lub nie może znaleźć wydawcy dla swojego podręcznika..Ale to tylko takie przypuszczenia..Pierwsza część podręcznika miała się pojawić w maju, mamy wrzesień za pasem..A o podręczniku ani widu,ani słychu..I oczywiście wiadomo że koncerty, warsztaty etc.
Pozdrawiam..
/Atydea :harp:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2008-08-25, 21:49    Odp: ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

Wg mnie najlepszym rozwiązaniem byłby e-book. Wydawnictwo papierowe jest droższe, bardziej kłopotliwe, a tak mógłby sprzedawać jak A. Gussow swoje materiały. A co do opóźnień, Bartek wspominał kiedyś, że to spowodowane niemożnością nagrania materiałów dźwiękowych. Poczekamy, zobaczymy.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aris2423 


Wiek: 33
Posty: 168
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2008-10-05, 20:15    Odp: ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

sa jakies nowe infarmacje ?? na temat tej ksiazki ??
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Papuga 


Wiek: 32
Posty: 150
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-02-04, 15:41    Odp: ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

Jest już w sprzedaży? Toż to już rok miną...
_________________
Mały instrument, wielka moc.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
jerriko 


Wiek: 41
Posty: 90
Skąd: Otwock
Wysłany: 2009-03-11, 16:58    Odp: ABC Harmonijki - podręcznik autorstwa Barta Łęczyckiego.

Będę w niedzielę się widział z Bartem na warsztatach, więc jaknie zapomnę to się go spytam...
_________________
Robota nie bar, ale musisz chodzić codziennie...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu