Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Govean 


Wiek: 38
Posty: 214
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-09-01, 23:52    [Sprawy techniczne] Brak naliczania postów w kategorii..

Witam Serdecznie wszystkich.
W dniu dzisiejszym postanowiłem wyłączyć naliczanie postów w kategoriach "Muzyce Stop" oraz w powitaniach...
Dlaczego?
Większość "najczęściej nowych" użytkowników patrzy na inne osoby po ilość postów przez nie napisanych. Często jednak posty te są napisane przy pomocy offtopików, łańcuszków i gier...
Chcę, żeby patrząc nie musieli się rozczarować.. teraz posty napisane przez was w większości będą dotyczyć harmonijek - przynajmniej te naliczane.

Co prawda niektóre osoby i tak już zdążyły sobie nabić trochę postó w ten sposób.. no cóż.
Pozdrawiam.

Dla tych którzy nie wiedzą o czym mówie: posty napisane w kategorii "muzyce stop" nie będą dodawały się w widoku profilu - tzn ich ilość nie będzie się zwiększać.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Szczotker 

Wiek: 31
Posty: 244
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-09-02, 17:34    Odp: [Sprawy techniczne] Brak naliczania postów w kategorii..

Własnie zastanwaiem sie dlaczego mi 14 postów wrypało gdzieś :P Ale spoko, dobry pomysł :]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Conex 


Posty: 353
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Tychy
Wysłany: 2007-09-02, 18:23    Odp: [Sprawy techniczne] Brak naliczania postów w kategorii..

Rozmawialiśmy już o tym i nie zmieniając zdania- pomysł jak najbardziej uważam za trafiony.

[ Dodano: 2007-09-02, 18:26 ]
heh, z ciekawości popatrzałem na mój licznik postów i stwierdzam że z 50 spokojnie wrypało ;) ...w sumie nie zwracam na to uwagi, ale... taka informacja dla mnie :p
_________________
| PrezentPrzez.Net -> Koniec z nietrafionymi Prezentami!
| Portfolio graficzne
| Lepsze wyniki w wyszukiwarkach
| Świat gorących samochodów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sieja1234 


Wiek: 32
Posty: 330
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-09-02, 22:19    Odp: [Sprawy techniczne] Brak naliczania postów w kategorii..

Dobry pomysł. Ja już nie patrze na to ile mam postów. Kiedyś to robiłem, ale teraz nie. W sumie to nie ważne jest :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu