Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
wykastronator

Posty: 8
Wysłany: 2010-10-20, 17:49    Justin Bieber - Baby

Może to troche dziwne i nie typowe ale szukam tabów do Justin Bieber - Baby.

Z góry dzięki za pomoc :papa:

[color=red]Zwróć uwagę na to, jak nadajemy tytuły tematom z tabulaturami. Medium[/color]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-10-24, 20:49    Odp: Justin Bieber - Baby

[b]wykastronator[/b], może uznasz, że ten post nie jest specjalnie pomocny ale co tam :P .
Chcesz grać na harpie bibera :/ ? Sorry ale na harmonijce tego zasadniczo się nie gra. Widzę, że jesteś jeszcze na etapie ,,słucham tego , bo wszyscy słuchają". Wyrośniesz z tego jeszcze ;) . Na zachętę do prawdziwej muzyki proponuję zakupić/odsłuchać Deep Purple ,,Machine Head".
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Maccarash 

Wiek: 29
Posty: 29
Skąd: Pionki
Wysłany: 2010-10-24, 21:11    Odp: Justin Bieber - Baby

Tak to już jest że na harpie gramy coś bardziej ambitnego niż naśladowanie zbiorowego gwałtu na klaczy :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
wykastronator

Posty: 8
Wysłany: 2010-10-24, 21:46    Odp: Justin Bieber - Baby

Macie rację. Tego się nie gra na harpie nie wiem co mi strzeliło do głowy żeby dać taki idiotyczny temat. Pozdro


Ps tak w ogóle to słucham głownie Boba Marleya
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-10-25, 18:41    Odp: Justin Bieber - Baby

Bob jest w porządku. Sam czasem słucham, to w końcu klasyka. :cool:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2010-10-25, 19:43    Odp: Justin Bieber - Baby

Ja powiem tak. Co do piosenki "takiego męskiego" idola wszelakich panien z przedziału nieletniego [b][u][i]teoretycznie[/i][/u][/b] nic nie mam. Dodam że wolę sobie zapuścić jakąś powermetalową przyśpiewkę albo jakiś inny, lżejszy gatunek metalu (czytaj bez death/black podobnych nutek). Grywam sobie amatorsko do tego, bo mi się po prostu podoba ;) Co do tego utworu to nie słuchałem go w całości nigdy, ale raczej dasz radę to zagrać. Bartosz Łęczycki dał radę na diatoniku w techno... (więcej informacji na harmonijka.mud.pl).

Wniosek :
Podoba CI się to próbuj grać, (Nie śmiejcie się, niektórzy grają symulację pociągu z gwizdkiem albo polowanie na lisa;P) choć ja wybrałbym inny repertuar.

KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu