Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
agnieszka 

Posty: 24
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2010-10-16, 11:19    Woodstock 2011

Czy wybiera się ktoś na Woodstock do Kostrzyna w roku 2011?
A może ktoś już był wiele razy i opowie nam jakieś ciekawe historie?...
Wydaje mi się, że to jest tak kultowa impreza, że każdy już wiele o niej słyszał, dlatego myślę, że każdy wie, o co chodzi.. A może ktoś przeżył jakąś niesamowitą historię? :D

(mam nadzieję, że i tym razem nie myliłam się, co do miejsca umieszczenia tego tematu...
oraz, że nie ma takowego tematu już. ja osobiście nie znalazłam...)

Ja byłam w roku 2010 na Woodstocku i szczerze mówiąc, zespoły ciekawe, ale żadnej rewelacji wg mnie nie było. Myślę, że wspominanie o braku wstydu, tzn. nagości i pijaństwie, będzie zbędne. Uwielbiam tą ich szczerość! :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
PawelBDS 


Wiek: 38
Posty: 131
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Kraków/Szczecin
Wysłany: 2010-10-16, 17:55    Odp: Woodstock 2011

Ja w tym roku byłem na W. przejazdem i przekonałem się że jest to zwykły zjazd pijaków i narkomanów (z małymi wyjątkami).... to co widziałem w tym roku potwierdziło moje zdanie i już moja noga nigdy tam nie powstanie..........
_________________
Kobieta jest jak harmonijka nieźle mruczy jak potrafisz ją dmuchnąć :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-10-16, 18:02    Odp: Woodstock 2011

I lasek którym wystarczy naściemniać jakiś wybujały życiorys, żeby dały.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
PawelBDS 


Wiek: 38
Posty: 131
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Kraków/Szczecin
Wysłany: 2010-10-16, 18:32    Odp: Woodstock 2011

Dokładnie minigunmen widzę że nie tylko ja mam takie zdanie o W.......
_________________
Kobieta jest jak harmonijka nieźle mruczy jak potrafisz ją dmuchnąć :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-16, 20:13    Odp: Woodstock 2011

Widzę Panowie, że wasze podejście jest mocno redukcjonistyczne.
To prawda że w grupie ok 300 tys ludzi zawsze znajdzie się ktoś to postępuje wbrew pewnym przyjętym normom.
Co do pijaństwa i "szybkiego seksu" to zgadzam się, że tam występuje, jednak co do narkomanii to bym polemizował.
Mój kolega był przez kilka lat prawą ręką Jurka Owsiaka i często opowiadał jak skutecznie i bezpardonowo radzili sobie z dealerami na Przystanku.
Wiadomo, że nie dali rady upilnować 300tys osób ( w tym roku było chyba ok 400tys).

Natomiast nie wyciągajmy pochopnych wniosków, idea jest szlachetna a przeprowadzenie imprezy bardzo profesjonalne, biorąc pod uwagę jej rozmiar.
Uważam że Owsiak robi kawał dobrej roboty, ma charyzmę i możliwości stworzyć coś wartościowego (np. zaprosić na koncert Orkiestrę Symfoniczną i 8 tenorów lub nauczyć wzajemnego szacunku do drugiej osoby).

W 2008r. grałem na dużej scenie z Waglewskim Fiszem Emade oraz prowadziłem warsztaty harmonijkowe w Akademii Sztuk Przepięknych. Sporo widziałem także po drugiej stronie sceny, więc mam pojęcie o obu stronach medalu.

A co do narkomanii, pijaństwa oraz egoistycznego seksu, to wystarczy spojrzeć na niektórych uczniów w szkołach ponadpodstawowych (nie tylko na wycieczkach szkolnych).
Więc Panowie nie popadajmy w mentorski ton :)

Jeśli ktoś lubi takie imprezy, to na pewno warto się wybrać choć raz w życiu...
Pozdrowienia, peace! :medit:
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 punkt(ów):
Wybuch, Chainsaw, Lizur97
PawelBDS 


Wiek: 38
Posty: 131
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Kraków/Szczecin
Wysłany: 2010-10-16, 20:33    Odp: Woodstock 2011

Bartek z całym szacunkiem ale ty widziałeś Woda jako "Gwiazda" ja mailem okazję oglądać go jako uczestnik... nie zaprzeczę na przystanku bywają fani muzyki a Jurek odwala kawał dobrej roboty organizując całą robotę..... ale na Wodzie fani muzyki są w zdecydowanej mniejszości większość uczestników których ja miałem okazję widzieć była to banda dzieciaków dla której Wood jest świetną okazją do życia jak dzieci kwiaty i próbowania tego co w normalnym życiu zakazane.

Ja sam jestem wielkim fanem poezji śpiewanej i uważam że idąc na dobrą imprezę można świetnie bawić się bez alkoholu i narkotyków niestety trzeźwych i czystych od narkotyków uczestników można było by policzyć na palcach :(

Moim zdaniem Przystanek zyskał by wiele gdyby organizatorzy bardziej dbali o uczestników a przypadki patologi były tępione a nie przemilczane (sam osobiście widziałem jak policja przechodziła jakieś 2 metry obok dzieciaków-15,16 lat- palących zioło z butli.

Dla mnie na przykład dość kiepskim żartem jest dziewczyna siedząca w błocie z kartką "dam dupy za szluga" jak by tak zrobiła moja kobieta ja bym nie chciał jej znać bo nie dość że to jest dość kiepski żart to jeszcze oznaka braku szacunku dla siebie.
_________________
Kobieta jest jak harmonijka nieźle mruczy jak potrafisz ją dmuchnąć :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-17, 14:28    Odp: Woodstock 2011

Zgadzam się że to nie są dobre zjawiska. Na szczęście nikt nas nie zmusza do uczestniczenia w tej imprezie. A co do używek, to wystarczy pójść do parku lub "za szkołę" by zobaczyć jak dzieciaki palą papierosy, wąchają klej i piją różne wynalazki. Takie czasy...
Ale już kończę moje wywody bo pewnie gadam/piszę jak jakiś wapniak :D

Ogólnie jestem za monteskiuszowskim podejściem do wolności, (konkludując: wolność polega na tym, aby robić wszystko to na co ma się ochotę, ale nie naruszając wolności drugiej osoby). Zatem dziewczyna ogłaszająca przemożną chęć zapalenia papierosa, ma do tego prawo, bo nie narusza niczyjej wolności. A to że nie zgadzamy się z jej moralnością/etyką to jest zupełnie inna sprawa.

Jak się kiedyś spotkamy to chętnie pogadam na tematy filozoficzno-egzystencjalne :)

Pozdrowienia
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Miki_2008 


Posty: 51
Wysłany: 2010-10-17, 19:15    Odp: Woodstock 2011

Na Woodstocku byłem rok temu i muszę powiedzieć, że mi się podobało. Wiadomo, że w takim tłumie zawsze się znajdą takie osoby, które przeginają. Może nie widziałem opisanych przez was w/w incydentów, ponieważ w większości czasu byłem pod sceną. Mi osobiście brakowało tylko dużej liczby stanowisk z napojami (coca-cola itd.), bo było baaardzo gorąco. Wiadomo, że ile ludzi tyle opinii :)

ps.
"PawelBDS" Ja osobiście spędziłem 3 dni przy jednym piwku i uważam, że też można bawić się dobrze bez alkoholu :D
_________________
Chociaż kiepsko gram i tak love moją harmonijkę :D
Moje Blowin in the wind na YouTube
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
agnieszka 

Posty: 24
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2010-10-17, 19:33    Odp: Woodstock 2011

[quote="PawelBDS"]przypadki patologi były tępione a nie przemilczane (sam osobiście widziałem jak policja przechodziła jakieś 2 metry obok dzieciaków-15,16 lat- palących zioło z butli.[/quote]

Wiecie co? Przykro mi, jak się czyta o patologii i na dodatek ktoś podaje konkretną liczbę lat... Niestety większość moich rówieśników lubi się "nawalić, że aż smutno" i dać w żyłę...
Sami stworzyliśmy sobie taką opinię, ale pamiętajcie, że jest jeszcze taka mniejszość, która robi i uważa zupełnie odwrotnie. Z dumą mogę powiedzieć, że do takowej należę.

Co do Woodstocku. To, co wyżej piszecie, to wszystko prawda. Na ulicach można spotkać różnych ludzi.. W większości nawalonych, zdarzają się tacy, co są naćpani, ale są i trzeźwi...

Rozumiem, że wiele może Wam się nie podobać w tej imprezie, ale myślę, że taki już jest jej charakter. Ludzie kojarzą tą imprezę z głośną i dobrą muzyką, z rozrywką, z alkoholem i z zabawą. Jedziemy też tam po to, żeby odreagować. Każdy robi to w inny sposób i uważam, że to jest tylko i wyłącznie nasza prywatna sprawa. My możemy tylko popatrzeć, pogadać sobie, ale myślę, że oni bardzo dobrze wiedzą, co robią... Po prostu lepiej nie wchodzić w czyjeś życie z butami. Ot co!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
PawelBDS 


Wiek: 38
Posty: 131
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Kraków/Szczecin
Wysłany: 2010-10-17, 19:40    Odp: Woodstock 2011

[quote="agnieszka"]Rozumiem, że wiele może Wam się nie podobać w tej imprezie, ale myślę, że taki już jest jej charakter. Ludzie kojarzą tą imprezę z głośną i dobrą muzyką, z rozrywką, z alkoholem i z zabawą. Jedziemy też tam po to, żeby odreagować. Każdy robi to w inny sposób i uważam, że to jest tylko i wyłącznie nasza prywatna sprawa. My możemy tylko popatrzeć, pogadać sobie, ale myślę, że oni bardzo dobrze wiedzą, co robią... Po prostu lepiej nie wchodzić w czyjeś życie z butami. Ot co![/quote]

Nikt tu nikomu nie wchodzi z butami po prostu wyrażamy swoją opinię.... Nie twierdzę że na Woodzie są sami narkomani ale niestety uważam że z roku na rok na nim jest mniej fanów muzyki a więcej szczeniactwa którzy przyjeżdżają szaleć bez opamiętania.
_________________
Kobieta jest jak harmonijka nieźle mruczy jak potrafisz ją dmuchnąć :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
agnieszka 

Posty: 24
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2010-10-17, 20:15    Odp: Woodstock 2011

[quote="PawelBDS"]uważam że z roku na rok na nim jest mniej fanów muzyki a więcej szczeniactwa którzy przyjeżdżają szaleć bez opamiętania.[/quote]

Jak najbardziej, nie mam nic przeciwko, żebyście wyrażali swoje opinie na dany temat. Mamy demokrację, więc jak najbardziej można wygłaszać, to co nam ślina na język przyniesie...
Jak pisałam wyżej, jest mi przykro, że większość młodzieży mająca 16 lat zachowuje się nagannie i niestety jest nazywana przez starszych "szczeniactwem". Mam nadzieję, że do osób młodszych, których nie znacie, nie macie od razu negatywnych stosunków... Niestety stereotyp nastolatka nie jest przyjemny...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Papuga 


Wiek: 32
Posty: 150
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-17, 22:40    Odp: Woodstock 2011

Generalnie brudstok to dużo ludzi i nic ciekawego. Byłem może na 3 koncertach.

Ale...

a) jest okazja spotkać się z ludźmi z którymi nie widuję się na codzień
b) zawrzeć nowe czasem "dziwne"(czyli moje ulubione :D ) znajomości.
c) Napić się bez napinki, że to nie wypada, jutro praca, szkoła itd.

Czyli generalnie nie jest to impreza dla każdego. Ma swoje "+" i "-"

A tak jednym zdaniem" Impreza dla hipisów" ;)
_________________
Mały instrument, wielka moc.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
agnieszka 

Posty: 24
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2010-10-18, 19:52    Odp: Woodstock 2011

[quote="Papuga"]Generalnie brudstok to dużo ludzi i nic ciekawego. Byłem może na 3 koncertach.

a) jest okazja spotkać się z ludźmi z którymi nie widuję się na codzień
b) zawrzeć nowe czasem "dziwne"(czyli moje ulubione :D ) znajomości.
c) Napić się bez napinki, że to nie wypada, jutro praca, szkoła itd.
[/quote]

Jakbym siebie słyszała (czyt. brudstock)... :P

O! I super komentarz. W końcu ktoś spojrzał na to pozytywnym okiem.
Dokładnie twierdzę tak samo.. W skrócie mówiąc integracja i relaks. ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Papuga 


Wiek: 32
Posty: 150
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-19, 09:07    Odp: Woodstock 2011

Z tym relaksem to nie przesadzaj, bo potem śpi się przez tydzień a po umyciu prysznic przypominał bagno :P
_________________
Mały instrument, wielka moc.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
agnieszka 

Posty: 24
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2010-10-19, 16:25    Odp: Woodstock 2011

[quote="Papuga"]Z tym relaksem to nie przesadzaj, bo potem śpi się przez tydzień a po umyciu prysznic przypominał bagno :P [/quote]

Tak, właśnie mi chodziło o ten relaks początkowy... :P
A co później? Lepiej nie komentować! ;D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Jazzman108 

Wiek: 31
Posty: 18
Skąd: Deszczno
Wysłany: 2011-04-16, 15:30    Odp: Woodstock 2011

Byłem rok temu i w tym roku będę ! A jak woodstock to Zlot Brodaczy !
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Wybuch 


Wiek: 31
Posty: 41
Skąd: Rybaki (lubuskie)
Wysłany: 2011-06-17, 22:04    Odp: Woodstock 2011

Planujemy jakies spotkanie w tym roku harmonijkowe na Woodzie ? :) Bo już w zeszłym roku spotkać sie mieliśmy i nie wyszło ;/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Żółwik


Wiek: 31
Posty: 134
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Koronowo/Bydgoszcz
Wysłany: 2011-06-21, 19:55    Odp: Woodstock 2011

Ja będę i w tym roku. Na spotkania harmonijkowe jestem otwarty.
_________________
Połowę pieniędzy w życiu przeznaczyłem na instrumenty i alkohol. Drugą połowę zmarnowałem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2011-06-25, 09:43    Odp: Woodstock 2011

Miałem przez was dzisiaj koszmar, śniło mi się ze zorganizowali Woodstock w jakims domu kultury zlezli sie ludzie, usiedli w fotelach siedzieli tak 3 dni i poszli :? Jak widać niektórzy użytkownicy tego forum przesadzają ze sztywniactwem i gdzieś tam patrząc na innych z góry nie dostrzegają że tam "na dole" ludzie na prawdę dobrze się bawią.
Pijaków i ćpunów wszędzie jest pełno, tam nie ma ich więcej niż gdziekolwiek indziej. A prawdziwy festiwal Woodstock '69? Też uważacie że to był zjazd pijaków? Powinno się na takie rzeczy patrzeć z różnych perspektyw. Nie wiem jak inni ale ja się na Woodstock wybieram, i zamierzam przez 3 dni słuchać muzyki pić poznawać ludzi i dobrze się bawić! :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Jazzman108 

Wiek: 31
Posty: 18
Skąd: Deszczno
Wysłany: 2011-07-09, 20:20    Odp: Woodstock 2011

Kto będzie i od kiedy ? Ja najprawdopodobniej od poniedziałku lub wtorku :)

Pozdr.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Żółwik


Wiek: 31
Posty: 134
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Koronowo/Bydgoszcz
Wysłany: 2011-07-09, 21:53    Odp: Woodstock 2011

Ja cały czas.
_________________
Połowę pieniędzy w życiu przeznaczyłem na instrumenty i alkohol. Drugą połowę zmarnowałem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Wybuch 


Wiek: 31
Posty: 41
Skąd: Rybaki (lubuskie)
Wysłany: 2011-07-11, 10:43    Odp: Woodstock 2011

Ja niestety będe wiedział dopiero 2-3 dni wczesniej na ile jadę ;/ Tzn kiedy jade i kiedy wracam. Na razie i tak czekam jeszcze na prawko :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2011-07-19, 11:48    Odp: Woodstock 2011

Ja prawdopodobnie zaliczę cały festiwal. :)
Trzeba się zgadać na jakieś granie ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu