Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
motyl38

Posty: 4
Wysłany: 2010-10-12, 23:46    Hohner Special 20 C w Wawie

Witam chce kupic harmonijke taka jak mi doradzono hohnera special 20 w tonacji C jednak ciężko dostać ją jak zauważyłem :/ w pobliżu ulicy niemcewicza jest sklep muzyczny ale strasznie drogi hohner special 20 D kosztuje 110zł chyba C niestety nie mieli w tonacji C mieli blues harpa chyba w cenie 105zł ;o nie wiem czy to norma czy może ktoś z was natknął się na speciala w wawie w cenie okolo 80zl ? jesli tak prosze o namiary sklepu. Na allegro wole nie zamawiać bo to różnie bywa jeszcze mi przyślą co innego niż zamawiałem i o taki finał będzie xD jutro planuje jeszcze pojechać do Arkadii bo widziałem tam też sklep muzyczny, na pl konstytucji jest Riff ale tam raczej mają inne harmonijki niż hohnera z tego co widziałem na ich stronie. Ktoś tu na forum wspomniał o jakimś sklepie w podziemiach na przystanku metro centrum 2 dni temu pojechałem tam obeszłem cale podziemia i się nie natknąłem poszedłem do podziemi w okolicach przystanku dw. centralny też nie napotkałem się na żaden sklep muzyczny, przy okazji weszłem do złotych bo musiałem zrobić małe zakupy rozglądałem się nawet tam za jakimś muzycznym sklepem i też nie widziałem:D Może jest też jakis sklep muzyczny w promenadzie? pracuje tam ale nie mam czasu na lazenie po sklepach jak by ktos mial jakies dane na temat tych sklepow to prosze mi pomoc :) w google ciezko co kolwiek wyszukac konkretnego a ja poszukuje sklepu sprawdzonego w ktoorym ktos na 100% widzial tam speciala i w cenie nie przekraczajacej 100zl xD troszke stowke zal mi wydac na instrument na poczatek szczegolnie przy takich zarobkach i szkole ktora musze oplacic ;d

________
Przepraszam za powtórzenia wyrazowe w zdaniach lol !! :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Saskers 


Wiek: 45
Posty: 97
Otrzymał 8 punkt(ów)
Skąd: Saska Kępa
Wysłany: 2010-10-13, 08:42    Odp: Hohner Special 20 C w Wawie

. (kropka) , (przecinek) ? (znak zapytania) A (wielka litera) a (mała litera)
motyl38, stosuj proszę zasady interpunkcji, ortografii i stylistyki.
Łatwiej będzie nam Ciebie zrozumieć.
Odpowiadając na Twoje pytanie, to w Warszawie na ul. Wiktorskiej jest sklep muzyczny Pasja.
Special 20 kosztuje tam 89 zł. Kupujesz na allegro i jedziesz odebrać, albo po prostu jedziesz i mówisz, że chcesz kupić po cenie z allegro. Zdarza się bowiem, że ceny się różnią.
Powodzenia
Saskers
_________________
Nie zawracaj kontrafałdy, że w Warszawie byłeś
Bo na Saskie Kiempe wcale nie chodziłeś
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
piracik 


Wiek: 32
Posty: 158
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Otwock
Wysłany: 2010-10-14, 20:25    Odp: Hohner Special 20 C w Wawie

Polecam sklep muzyczny w Metro Centrum.
Special około 90zł. Swoją golden melody kupowałem tam za 99zł, ale miałem po drodze to cena mi nie przeszkadzała.
Sklep naprawdę dobrze zaopatrzony, dużo harmonijek i sprzedawcy mają jako takie pojęcie ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu