Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
milko 

Wiek: 31
Posty: 19
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-10-12, 07:08    Odp: [Pytanie] Mikrofon do harpa jak najmniejszym kosztem - co i jak?

Znam wasze zdanie z innych tematów i w pełni się z tym zgadzam dlatego też umieściłem "" nad słowem ładnie. Bardziej chodziło mi o to że jest to dźwięk bliższy tak przesterowanej harmonijce jak bym chciał niż ten efekt który uzyskuje. Pokazujący jednak że da się ten "piecyk" przesterować.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-10-12, 22:13    Odp: [Pytanie] Mikrofon do harpa jak najmniejszym kosztem - co i jak?

inna sprawa, panowie, że ten marshall za nic nie brzmi z harpem :) i koleś w sumie też z harpem nie brzmi :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
milko 

Wiek: 31
Posty: 19
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-10-21, 20:19    Odp: [Pytanie] Mikrofon do harpa jak najmniejszym kosztem - co i jak?

Okazało się że właśnie zamiast zielonego w tym wypadku miał być podłączony czerwony, przelutowałem i jest wyraźna różnica. Będę mógł coś więcej powiedzieć jak będzie dostęp do piecyka z prawdziwego zdarzenia :] , choć Marshall nie jest taki zły ;) na biurku ładnie się prezentuje :D ,a i przemówić potrafi.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu