Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
ma-rucha 

Wiek: 44
Posty: 131
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Płock
Wysłany: 2010-10-04, 22:03    [Ciekawostka] Do jakiego samochodu porównałbyś swojego harpa.

Przyszedł mi dziś do głowy kolejny absurdalny temat (patrz tytuł)
W dyskusjach n.t. Seydela 1874 często pada stwierdzenie że jest to "mercedes wśród harmoszek" z czym zresztą trudno się nie zgodzić.
Przez analogię - Model Big Six to Mercedes A-klasy.
Świat harmonijek ma też swojego trabanta - jeśli ktoś pamięta Piedmont Blues Set Hohnera
Zapraszam do zabawy i szukania porównań.
:harp: :harp: :harp: :harp: :harp: :harp: :harp: :harp: :harp:
_________________
Nie ma że się nie da!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2010-10-04, 22:20    Odp: [Ciekawostka] Do jakiego samochodu porównałbyś swojego harpa.

Moja Specialka to dobrze zachowana łada ;) Niby nie droga i nie specjalna, ale jej nie żal wypuścić na "trudny teren", w którym z resztą radzi sobie bardzo dobrze. Łatwa w obsłudze jak łada w naprawie ( co do łady to młotek, dwa klucze i taśma izolacyjna = service kit :P )

Nie jestem posiadaczem łady, posiłkuję się jedynie opowiadaniami o tym aucie, które mogą być nader mylne ;)

KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-10-04, 22:32    Odp: [Ciekawostka] Do jakiego samochodu porównałbyś swojego harpa.

Mój Seydel Blues Session to dobry Cadillac, stary styl, bo wersja Antique ale jeździ :D Albo Big River Harp z drewnianym korpusem - syrenka z drewnianymi ławkami w środku, niby syrenka ależ jaki styl! :D
Albo Seydel Blues Solist z drewnianym, lakierowanym na czarno korpusem - drechowóz z niskim zawieszeniem. 5 razy wymieniany wdech na 4, czyli kolejny spojler i kolejny komplet felg.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-04, 22:37    Odp: [Ciekawostka] Do jakiego samochodu porównałbyś swojego harpa.

Moja Golden Melody jest jak volvo 240: Nie do zdarcia. Mam ją ponad dwa lata i jest nie do zajechania. I łatwo ją naprawić, a komfort grania jest bardzo wysoki.
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-10-06, 14:08    Odp: [Ciekawostka] Do jakiego samochodu porównałbyś swojego harpa.

Więc tak mój blues harp to jeep willilys: prosty, porządny i niezniszczalny (sprawdzałem ;D ) mogę nim rzucać po ścianach, a i tak nie odmuwi mi posłuszeństwa. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.
Zaś 1847 to taka S-klasa (choć dla mnie będzie prawdziwym Bentleyem).
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu