Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
ma-rucha 

Wiek: 44
Posty: 131
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Płock
Wysłany: 2010-09-25, 08:54    [Forum] Forum Harmoszki najlepszym muzycznym forum

Witam.

Jakiś tydzień temu zamieściłem na chyba wszystkich dostępnych forach dla gitarzystów zapytanie dotyczące interesującego mnie sprzętu (mniejsza o to jakiego) - do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi mimo iż moje pytanie do trudnych nie należało.

Co do tego ma HARMOSZKA? Otóż ma i to dużo - na tutejszym forum nigdy nie spotkała mnie podobna sytuacja - odpowiedzi otrzymywałem tego samego dnia lub nazajutrz.

Swego czasu pisywałem również na forum akordeonowym i choć tam było lepiej niż na forach gitarowych, to znów forum HARMOSZKI jest nie do pobicia. Chodzi mi tu o kulturę słowa i osobistą forumowiczów.
_________________
Nie ma że się nie da!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-09-25, 13:27    Odp: [Forum] Forum Harmoszki najlepszym muzycznym forum

Spróbuj jeszcze forum trębaczy, to Cię strąbią. Jak byłem zainteresowany trąbką to z tego co tam czytałem - straszna puzonada.
A tu jest mały ruch a jednak dyskusje są rzeczowe.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
ma-rucha 

Wiek: 44
Posty: 131
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Płock
Wysłany: 2010-09-26, 14:25    Odp: [Forum] Forum Harmoszki najlepszym muzycznym forum

Na trąbie akurat nie gram więc nie mam tam czego szukać :)
_________________
Nie ma że się nie da!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu