Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
FuFulu 

Posty: 20
Otrzymał 2 punkt(ów)
Wysłany: 2010-09-05, 15:46    Dom Kultury Śródmieście - Zajęcia z harmonijki ustnej

http://www.dks.art.pl/?q=HARMONIJKA_USTNA

Mam nadzieje że warto a cena nie jest wysoka .
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-09-05, 15:48    Odp: Dom Kultury Śródmieście - Zajęcia z harmonijki ustnej

Bielecki to dobry harmonijkarz, podejrzewam, że i uczy dobrze :) Jak są często zajęcia to na pewno się opłaca.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
FuFulu 

Posty: 20
Otrzymał 2 punkt(ów)
Wysłany: 2010-09-05, 16:09    Odp: Dom Kultury Śródmieście - Zajęcia z harmonijki ustnej

NIgdy o nim nie słyszałem a mam zamiar iść na te zajęcia . Ktoś może z warszawy idzie?? :>
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-09-05, 18:01    Odp: Dom Kultury Śródmieście - Zajęcia z harmonijki ustnej

Pan Zgraja za nauke 4 razy w tygodniu po godzinie bierze podobno 30 zł (informacja od Felix) ale tylko chromatyk.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Drui 

Posty: 292
Otrzymał 18 punkt(ów)
Wysłany: 2010-09-06, 11:14    Odp: Dom Kultury Śródmieście - Zajęcia z harmonijki ustnej

[quote="adamg53"]Pan Zgraja za nauke 4 razy w tygodniu po godzinie bierze podobno 30 zł [/quote]
Tomek Bielecki bierze 100zł za miesiąc za dwa razy w tygodniu po 5 godzin (tak wynika z podanej wyżej strony).

Bartek Łęczycki bierze 50zł za 2 godzinne, comiesięczne warszaty w Otwocku pod Wawą (w tamtym roku ponoć 40zł było).

Ktoś się orientuje skąd mogą brać się takie różnice?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
PawelBDS 


Wiek: 38
Posty: 131
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Kraków/Szczecin
Wysłany: 2010-09-06, 11:33    Odp: Dom Kultury Śródmieście - Zajęcia z harmonijki ustnej

Z wolnego rynku.... każdy się ceni inaczej..........
_________________
Kobieta jest jak harmonijka nieźle mruczy jak potrafisz ją dmuchnąć :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Boodzik 

Posty: 291
Otrzymał 14 punkt(ów)
Wysłany: 2010-09-06, 11:44    Odp: Dom Kultury Śródmieście - Zajęcia z harmonijki ustnej

Tomka Bieleckiego serdecznie polecam jako nauczyciela harmonijki, do tego bardzo miły człowiek :)

Teorii muzyki to was nie nauczy, ale techniki gry jak najbardziej.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
fokerss
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-13, 12:43    Odp: Dom Kultury Śródmieście - Zajęcia z harmonijki ustnej

Witam. Pan Tomasz Bielecki jest jednym z najlepszych harmonijkarzy w Polsce. Jest mało rozreklamowany, bo to bardzo skromny ale zarazem uczciwy człowiek. Sam pobieram u niego lekcje gry na harmonijce i jestem bardzo zadowolony. Jest on pasjonatem gry na harmonijce, u niego godzina nauki trwa czasem nawet 120 minut (bez dodatkowych opłat). Postępy jego uczniów cieszą go bardziej niż samych zainteresowanych - i to się nazywa pasja nauczania. Jeśli ktoś chce namiary na MISTRZA - proszę o kontakt: fokerss@wp.pl POZDRAWIAM
 
 
  
Odpowiedz do tematu