Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
Drui 

Posty: 292
Otrzymał 18 punkt(ów)
Wysłany: 2010-08-31, 17:29    [Info] HB - dla debiutantów - instrukcje, zasady, regulamin

[Zlikwidujcie jeśli uważacie za zbędny, a jeśli ten informacje sa gdzieś tu, to tak rozbite, że ciężko debiutantowi znaleźć. Mam świadomość, że ci, którzy walczą od HB I wiedzą ale dajcie szanse nam - nowej harp-fali :)

Na część pytań jakąś tam odpowiedź znalazłem, ale nie wiem co aktualne co nie, itd..)

Prośba do adminów, by wątek ten wrzucić na samą górę postów jako ważny, bo chyba tam jego miejsce. ]
Może ktoś powie, że pytania banalne, ale ja jestem zwolennikiem instrukcji w stylu amerykańskim, by zrozumieć łatwo a potem móc spokojnie działać..

Do rzeczy:

1. Kto może wziąć udział?
2. Skąd bierzemy podkłady, kto je proponuje?
3. mikroinstrukcję nagrywania znalazłem ale moze warto ją tu zamieścić dla innych
4. od kiedy do kiedy mozna zglaszac utwory i jak? gdzie je udostepnic? czy wysylamy gdzies mailem? czy jak?
4. sposób głosowania (gdzie można odsłuchać przesłane kawałki i na nie głosować)
5. nagrywanie: jakie modyfikacje dźwięku, montaż przyjmujemy że są dozwolone itp problemy
6. ...
7. ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-08-31, 18:02    Odp: [Info] HB - dla debiutantów - instrukcje, zasady, regulamin

HB rusza nieregularnie, co jakiś czas, pojawia się temat a tam są wszystkie informacje. Poza tym Regulamin Harmonijkowych Bitew odpowiada na resztę pytań :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Drui 

Posty: 292
Otrzymał 18 punkt(ów)
Wysłany: 2010-08-31, 18:08    Odp: [Info] HB - dla debiutantów - instrukcje, zasady, regulamin

[quote="minigunmen"] Regulamin Harmonijkowych Bitew odpowiada na resztę pytań [/quote]
Ale który: :)
Bo http://forum.harmoszka.co...light=regulamin
dotyczy specjalnej edycji,
http://forum.harmoszka.co...light=regulamin się nie otwiera,
a trzeciego nie znalazłem ;)

Stąd mój post :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-08-31, 18:59    Odp: [Info] HB - dla debiutantów - instrukcje, zasady, regulamin

http://forum.harmoszka.com/regulamin.htm

Tutaj jest na dobrą sprawę wszystko :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Drui 

Posty: 292
Otrzymał 18 punkt(ów)
Wysłany: 2010-08-31, 19:14    Odp: [Info] HB - dla debiutantów - instrukcje, zasady, regulamin

O! Tego nie znalazłem - i wszystko jasne :) dzięki!

ps. chociaż trzymam sie zdania, że nie jest to zbyt łatwe do znalezienia i moze lepiej, gdyby taka informacja była w waznych tematach HB.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-08-31, 19:36    Odp: [Info] HB - dla debiutantów - instrukcje, zasady, regulamin

Jest w ogólnym regulaminie forum ale fakt, odnośnik przypięty by się przydał.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-08-31, 21:49    Odp: [Info] HB - dla debiutantów - instrukcje, zasady, regulamin

Temat gdzie był link do regulaminu HB był zawsze podwieszony w tym dziale. Nie wiem dlaczego, ale już nie jest - zapewne go zarchiwizowałem. Zaraz zakładam temat z regulaminem HB. Ten temat pozwolę sobie również zarchiwizować, bo będzie niepotrzebnie śmiecić dział - user nie będzie wiedział do którego tematu zerkać. Dzięki [b]Drui[/b] za zwrócenie uwagi.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi