Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-07-08, 23:25    Odp: [Ogłoszenie] Futerały skórzane

Adam, spokojnie. Rozumiem co piszesz, bo jak inaczej zauważyłbym że w pytaniu nie ma pytajnika? Musiałem złapać, że to pytanie.
Strasznie wszystko rozdmuchujesz.

A Minigunmen ma rację :)
Ja taki pas widzę na sobie tylko podczas jakiegoś koncertu. Najchętniej to taki jak ma popper :) takie szelki:) Ale taki jak wcześniej wysyłałem, koledze który produkuje takie rzeczy, to mój preferiti również:)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gotherd

Posty: 0
Wysłany: 2010-07-20, 14:59    Odp: [Ogłoszenie] Futerały skórzane

Dobra, przyznaje się do porażki zawaliłem sprawę. Najpierw miałem nieprzyjemną wizytę w szpitau, a potem musialem nadgonić zamówienia których wciąż nie wykonałem. Dopiero od wczoraj wróciłem do tematu pasa. Natomiast mam też dobre wiadomości, wiem już co robię źle. To co robiłem i miało być połówką pasa sprzedam jako cały na 6 harmoszek za jakieś grosze, a potem wezmę się już bardziej poważnie. Wiem co robiłem źle, wiem jak to naprawić, następny pas będzie się już nadawał z czystym sumieniem na sprzedaż. Nie wiem natomiast kiedy będę to wszystko robił, bo z moim zdrowiem nie jest obecnie najlepiej i pewnie w te wakacje nie raz jeszcze w szpitalu zawitam.
Pozdrawiam i na dniach postaram się wykończyć i wrzucić zdjęcia tego paska.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-07-30, 21:53    Odp: [Ogłoszenie] Futerały skórzane

Zyczę ci zdrowia, pas uszyj jeżeli bedziesz przy siłach. Nie zmuszaj się. Poczekamy na twoje propzycje.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Gotherd

Posty: 0
Wysłany: 2010-07-30, 23:15    Odp: [Ogłoszenie] Futerały skórzane

Właściwie już go skończyłem (poza woskowaniem i wykończeniami) teraz usiłuję zrobić przyzwoite zdjęcia. Do tego wszystkiego jeszcze mi remont domu doszedł więc ogólnie ledwo wyrabiam. Tak to daję radę, głupio mi tylko że obiecuję, obiecuję a efektów ciągle nie ma. Generalnie na dniach będzie do sprzedania pas na 6 harmoszek (chyba że dorobię drugą część to na 12) z paroma niedoróbkami więc po niższej niż docelowa cena. Jak ktoś weźmie to będę miał po prostu kasę na skórę do kolejnych bardziej już udanych pasów.
Zresztą jak zdjęcia będą to wyjaśnie już co wyszło nie do końca tak jak chciałem.
Pozdrawiam i dzięki za wyrozumiałość.

[ Dodano: 2011-01-08, 12:41 ]
Cóż, jest mi ogromnie głupio pisać teraz, po pół roku. W zasadzie powinienem chyba sobie darować, bo to co zrobiłem można nazwać tylko słowem niepoważne. Na niejako obronę mogę powiedzieć że rzeczy które wynikły były ode mnie niezależne i w zasadzie dopiero od tygodnia mogę myśleć o tego typu normalnych sprawach. Cieszę sie tylko że nie przyjąłem wtedy żadnych zamówień (poza trzema futerałami które zrobiłem od ręki) bo bym je po prostu zawalił.
Teraz koniec usprawiedliwień i przechodzimy do tematu. Pas leżał w domu zrobiony od połowy wakacji, nie ma co prawda zapięć bo to kwestia tego jak chce użytkownik (rzepy, klamry etc). Nie ustrzegłem się sporych błędów, jeśli ktoś potrzebuje to oddam tanio. Zdjęcia tu: http://img593.imageshack....g=dsc0030s.jpg. Teraz w zasadzie rozwiązałem już wszystkie problemy i zamówienia znów przyjmuje. Szyję jeszcze jeden pokrowiec na swoją harmoszkę, też nie omieszkam wrzucić zdjęć.
Jeszcze raz za wszystko przepraszam i jeśli coś to proszę o kontakt, teraz już odpisywać będę regularnie :) .
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu