Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2010-07-30, 17:30    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Zaglądnijcie sobie na emaile, bo przyszła tam lista utworów na których będziemy pracować i które mamy w miarę możliwości przygotować


KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-07-30, 17:33    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Pochwal sie jakie utwory bedziecie opracowywać.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-30, 22:10    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Ta lista to punkt wyjścia na blues session a nie koniecznie na zajęciach.
Ale oczywiście jeśli chcecie możemy przeanalizować te utwory po kolei.
Poza tym jestem otwarty na Wasze sugestie! :)
Piszcie na harp2@o2.pl Zostało już mało czasu...
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Marcel_Banda 


Wiek: 46
Posty: 63
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-31, 11:39    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Do wszystkich którzy uderzaja na Blues nad Bobrem :)

pochodze z tamtych stron (Węgliniec) - w Bolesławcu chodziłem do szkoły - moze sie komus przydadza te informacje:

na BnB dojeżdzacie pociągiem do Bolesławca wychodzicie przez budynek stacji kolejowej i w PRAWO kierujcie sie w strone Dworca PKS Bolesławiec. (po drodze mijacie budynek sądu,do przejscia ok 800m ) Stamtąd macie połączenie autobusem PKS z samego dworca albo w okolicach dworca (zapytajcie) jest przystanek busów AUTOLINII.
Namierzacie kierunek Osiecznica (ew. bus w strone Świętoszowa) placicie ok 2-3 zł i po ok 18 km jestescie w Kliczkowie :) )))

pozdrówcie ode mnie rodzinne strony :)
_________________
Marcel, Banda Łysego
www.bandalysego.pl

----------------------------------------------------------
trzeba wiedziec...kiedy dmuchnąć....
----------------------------------------------------------
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 punkt(ów):
#Maciekdraheim, KatuzaR
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2010-08-02, 22:34    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Piosenki z tej stronki co posłana była na emaila:

http://www.speedyshare.co...iosenki_BNB.rar

Hasło znajduje się w emailu, który dostaliście. Skopiujcie dwa wyrazy w których miejscu wstawiłem XXX (kopiować ze spacją :) )

Prosimy o przejrzenie i przygotowanie (w miarę możliwości) utworów zaproponowanych przez XXX XXX. Na bazie tych utworów
Może ktoś wrzuci sobie na mp3 i będzie słuchał podczas dojazdu :)

KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2010-08-16, 08:58    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Są już pierwsze relacje http://www.youtube.com/wa...lxn5qk4sS8&NR=1 ; 8/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-08-16, 18:02    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Ja co do kamery to się nie wypowiadam :D

A poza tym. To te warsztaty były niesamowicie wspaniałe! Ci z nas, którzy byli pierwszy raz (jak ja) już zapewne wiedzą, że w przyszłym roku wracają :D
Ja myślę, że w przyszłym roku to jednak na zamek - wydaje się w sumie że bardziej się jednak opłaca :) Ale pensjonat tez był czaderski :D

Ogromne podziękowania Bartkowi za świetne warsztaty :) Naprawde, nigdy jeszcze nie miałem takiej ochoty na granie, głodu na progres :)
Zarówno Romkowi jak i Bartkowi, a także innym nauczycielom za świetny klimat:) Romek to naprawde fajny gość :)

Imprezy były świetne, jam session miłe dla ucha (choć pewne zastrzeżenia mieliśmy ), imadło na głowie nieco rano utrudniało życie ale dało się to przezwyciężyć myślę :)

Szkoda tylko, że nie udało nam się wystartować w przeglądzie warsztatowym jako Vixa la Bonanza (bo jako combo złożone podczas warsztatów mieliśmy taką możliwość) bo sprawa nieco się skomplikowała, można powiedzieć bardzo eufemistycznie - pozdrowienia, dla sam wie kogo.

Ogólnie - dostałem info gdzie stoje z harmonijką, widzę, żę jeszcze daleko od szufladki z ludźmi grającymi dobrze. :) Ale mam rok i wykorzystam go płodnie w sensie harmonijkowym.

Ogólnie dzięki za klimat, za atmosferę warsztatów wszystkim uczestnikom ;) Zobaczymy się najpóźniej za rok :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-08-16, 23:06    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Oj było niesamowicie! Gdyby jeszcze udało się spać dłużej niż średnio 3,5h na dobę (przez to dziś odsypiałem przez godzin 13), to do szczęścia nie brakowałoby już nic. Muzyka, ludzie, atmosfera! Do tego piękne otoczenie i bardzo dobre papu (Harry, za rok melduj się na Zamku). Dostałem impuls, wiem co dalej mam robić, co ćwiczyć. Dowiedziałem się też, że nie jestem aż taki do niczego, ale wiem, że przede mną daleeeeka droga. Podsumowująć, nie żałuję, że tam się wybrałem, oj nie żałuję :) .

No niestety, z tymi kombami to w ogóle nie było wiadomo co i jak. Ale skoro Wy sformowaliście, to czad :) . Ja z Patrykiem (Junior dla wtajemniczonych) znaleźliśmy basistę do naszego projektu, który zamierzamy kontynuować po warsztatach. To jest magia tego festiwalu :) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-08-16, 23:48    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

no stworzyliśmy combo. Tyle, że dzięki pewnemu panowi usłyszeliśmy "No możecie, ale nie musimy was dopuścić do przeglądu" :) Ale ogólnie, pomijając to czad :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Papuga 


Wiek: 32
Posty: 150
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-17, 07:52    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Mimo, że nie mogłem przyjechać to cieszę się, że wpadłem na te 3 dni przypomnieć sobie stare twarze i poznać nowe.
_________________
Mały instrument, wielka moc.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-08-17, 12:15    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

To Ty jesteś ziomkiem od poloneza? :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Papuga 


Wiek: 32
Posty: 150
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-18, 12:17    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Tak to ja:d
_________________
Mały instrument, wielka moc.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-08-27, 22:59    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

To kiedy zapisy na rok 2011? :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gitowiec 


Wiek: 35
Posty: 24
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2010-08-28, 19:11    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Najprawdopodobniej od marca lub kwietnia. Radzę pilnować naszej strony bo wydaje mi się, że walka o miejsca w klasach harmonijki będzie jeszcze większa niż w tym roku. Pozdrawiam
_________________
Blues z Bolesławca: www.bluesnadbobrem.pl
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-08-28, 20:33    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Gitowcze kim jestes w ogole? :D
PS. ponoc piwo za rozwieszanie plakatów jakieś mialo być... :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Mikael 

Wiek: 29
Posty: 179
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Sanok
Wysłany: 2010-08-29, 14:04    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Jak będzie ze zdjęciami z warsztatów? Jakiś czas temu Bugaj wysłał na e-maile liste kontaktową, więc myślałem, że podeśle też zdjęcia (robił chyba grupowe), ale nic nie dostałem :|
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
gitowiec 


Wiek: 35
Posty: 24
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2010-08-29, 16:11    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Harry trzeba było się przypomnieć;) A tak to musiałem cię tylko jako wychowawca wywalać z pokojów, w których gdzie się w nocy nie pojawiłeś- robiła się głośna impreza;)
Co do zdjęć to proponuję się zapisać do klasy BnB2010 na naszej klasie. Tam ludzie powrzucali już sporo zdjęć, oto linki do niektórych z nich:
http://picasaweb.google.p...990530/BnB2010#
http://picasaweb.google.p...nbKliczkow2010#
http://picasaweb.google.com/116470085274761643812
http://picasaweb.google.p...sNadBobrem2010#
http://picasaweb.google.c...jczyk/20100817#
http://picasaweb.google.p...CMa958ma6tCXew#
_________________
Blues z Bolesławca: www.bluesnadbobrem.pl
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Mikael 

Wiek: 29
Posty: 179
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Sanok
Wysłany: 2010-08-29, 20:06    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Ooo nawet nie wiedziałem, że BnB jest na naszej klasie :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-08-29, 22:33    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

No dobra, ale nadal nie wiem kim jestes :D

A imprezy :D Oczywiscie ze nie przeze mnie :D Chyba, ze jak grupka bylismy z naszego pokoju w pensjonacie... :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Drui 

Posty: 292
Otrzymał 18 punkt(ów)
Wysłany: 2010-08-30, 15:47    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

[quote="KatuzaR"]Zaglądnijcie sobie na emaile, bo przyszła tam lista utworów na których będziemy pracować i które mamy w miarę możliwości przygotować
KatuzaR[/quote]

Tak z ciekawości: wrzućcie proszę tę listę tutaj, żeby można było popatrzeć do czego graliście!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Lozansky 


Wiek: 36
Posty: 46
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Kargowa/Zielona Góra
Wysłany: 2010-08-30, 16:27    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Oto lista utworów:

*Klasyka Bluesa
Going away baby
I got to go
Just your fool
Ludella
Rainin in my heart
Scratch my back
Worried life blues

*Blues - R&B
Chicago
Crossroads
Everyday i have blues
Fever
Georgia
I shot the sheriff
I got the woman
Key to the highway
Litlle wing
Summertime
Sunny
That's allright
Thrill is gone

*Gospel i "okolice"
Black cofee
Gee baby
On the sunny side of the streat
Operator

*Polskie Standardy
Kiedy byłem małym chłopcem
Nocą puka ktoś
Rzeka dzieciństwa

Pozdrawiam :)
_________________
- Suwalszczyzna to jest gdzieś w bok od Warszawy, tak? Przypomnij mi gdzie to jest dokładnie.
- Pojedziesz, to sam zobaczysz gdzie to jest.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Mikael 

Wiek: 29
Posty: 179
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Sanok
Wysłany: 2010-08-31, 09:58    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Nie wiem jak grupa zaawansowana (ale z tego co wiem to podobnie jak my), ale w grupie początkującej nie za wiele korzystaliśmy z ww. utworów ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-08-31, 11:52    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Też nie bardzo :) . To była sugerowana lista numerów na jam sessions, które i tak żyło własnym życiem :) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Drui 

Posty: 292
Otrzymał 18 punkt(ów)
Wysłany: 2010-08-31, 15:28    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

[Trochę offtopic ;) ale jeśli znajdzie uznanie proszę zarządców o przeniesienie do nowego wątku z odpowiednim tytułem... ]

Może warto zgromadzić gdzieś w jednym wątku, temacie kilka tabów (o zgrozo, może wręcz zapisów nutowych :O )
takich standartów celem budowy wspólnego muzycznego mianownika, jeśli się gdzieś HArmoszkowcy natkną na jamie po Polsce?

Taka Inicjatywa.... Zachęcam - ja chętni skorzystam, choć wciąż cienki jestem... :oops:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
gitowiec 


Wiek: 35
Posty: 24
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2010-09-17, 21:30    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o 20- letniej historii festiwalu BnB. Szkoda, że nie udało się go puścić podczas warsztatów
http://www.youtube.com/wa...player_embedded
_________________
Blues z Bolesławca: www.bluesnadbobrem.pl
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-09-17, 21:53    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Fajnie pani powiedziała, zespół D-żem. :D

Dzięki za link, fajny materiał. A nóż się kiedyś wreszcie wybiorę.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu