Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Drui 

Posty: 292
Otrzymał 18 punkt(ów)
Wysłany: 2010-07-27, 12:23    Earmaster - pomaga?

Słyszałem z kilku źródeł sporo dobrego, ostatnio pojawiła się jego nazwa w jednym z wątków.

Co o nim sądzicie (na podstawie własnych doświadczeń zwłaszcza)?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
shusty 


Wiek: 33
Posty: 436
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-27, 13:33    Odp: Earmaster - pomaga?

Do mnie słabe pokrzykiwania midi nie przemawiają, wolałbym dźwięki strun.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-07-27, 14:34    Odp: Earmaster - pomaga?

Nie chodzi tu o jakość (wierność) dźwięku, ale o sam fakt nauki a jeśli o to chodzi to ocena 5+ :)
Ale przyznam szczerze, myślałem, że trochę trudniejsze zadania są w tym programie a nawet na najtrudniejszym jakoś tak łatwo...
I chyba nawet można jakoś dźwięk poprawić albo swój soundbank włożyć, ale nie jestem pewny tego i reki sobie uciąć nie dam :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2010-07-28, 21:39    Odp: Earmaster - pomaga?

[quote="aansaa"]Nie chodzi tu o jakość (wierność) dźwięku, ale o sam fakt nauki a jeśli o to chodzi to ocena 5+ :)
Ale przyznam szczerze, myślałem, że trochę trudniejsze zadania są w tym programie a nawet na najtrudniejszym jakoś tak łatwo...
I chyba nawet można jakoś dźwięk poprawić albo swój soundbank włożyć, ale nie jestem pewny tego i reki sobie uciąć nie dam :) [/quote]

Jesteś pewny, że wykorzystałeś wszystkie możliwości tego programu? Masz wersje School czy Pro? Jak dla mnie tylko lekcja pierwsza może być uznana za "w miarę łatwą" - porównywanie interwałów. Natomiast rozpoznawanie akordów i ich przewrotów, skal czy dyktando muzyczne to ćwiczenia naprawdę wymagające.
Odpowiadając na pytanie: wydaje mi się, że earmaster to naprawdę świetna sprawa, wydaje mi się, że dużo mi dał... I mam nadzieję, że znajdę czas i siłę by powrócić do ćwiczeń na nim, bo naprawdę warto ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Drui 

Posty: 292
Otrzymał 18 punkt(ów)
Wysłany: 2010-07-29, 08:42    Odp: Earmaster - pomaga?

Rolf: A jakie są istotne różnice między School a Pro (poza ceną)? I czy wersja prostsza (którakolwiek by to nie była) jest wystarczająca (zakładając, że nikt tu nie przymierza do zdawania do akademii muzycznej)?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rolf 


Wiek: 34
Posty: 424
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2010-07-29, 09:11    Odp: Earmaster - pomaga?

Wydaje mi się, że jedyna różnica jest taka, że w wersji school zablokowano kilka bardziej skomplikowanych opcji, choć nie jestem pewien czy to o to chodzi. Dla mnie wersja school jest rozbudowana aż nadto ;) Przyznam się także, że nie wiem, ile kosztuje, bo nie nabyłem jej legalnie...

[color=#e30000]Rolf, to podpada pod art. 279. Kodeksu Karnego... MD[/color]
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-07-29, 09:16    Odp: Earmaster - pomaga?

[b]Rolf[/b], oczywiście, że Pro! ;p
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu