Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-07-15, 23:00    [GP IV] HB VI - ocena prac

No to mamy ostatnie ocenianie prac w tym Grand Prix. Wygląda na to, że walka o tytuł Mistrza HB tym razem rozegra się między cabandeyro a Zamieszkalym. ;-)

Wszystkie nagrania znajdziecie tutaj: http://www.harmoszka.com/...ijkowe-Bitwy-VI
A lista uczestników - według alfabetu - tutaj:
[i]cabandeyro
Leszek
Paw
szaman69
Zamieszkaly[/i]

Bardzo byscie mi pomogli, gdybyście oceniali wszyscy, właśnie pokolei, według alfabetu.

Jak zwykle oceniamy uczestników w skali od 1 do 5, gdzie 1 to najgorsza ocena a 5 to najlepsza. ;-) Głosujemy przez pełny tydzień. Prosze nie zwlekać. ;P
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-07-15, 23:14    Odp: [GP IV] HB VI - ocena prac

cabandeyro 5
Leszek 4
Paw 3
szaman69 4
Zamieszkaly 4
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Ostatnio zmieniony przez minigunmen 2010-07-16, 17:38, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-07-15, 23:24    Odp: [GP IV] HB VI - ocena prac

W takim razie dodam jeszcze, że należy wystawiać oceny wyłącznie bez miejsc po przecinku. 4,5 potraktuje zgodnie z zasadami matematyki jako 5 (5 zaokrąglamy już do góry). [b]minigunmen[/b], jak chcesz wystawić Zamieszkałemu 4 to zmień, spoko. ;-)
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-07-16, 01:30    Odp: [GP IV] HB VI - ocena prac

Przyznam, ze poziom tej "bitwy" jest bardzo wysoki. Wszystkie nagrania sa naprawde bardzo ok.

cabandeyro 5 ( - ) troche sztywno...
Leszek 3
Paw 3
szaman69 5 jest pare "niedociagniec" ale uwielbiam brzmienie harmonijki w tym "wydaniu" :D
Zamieszkaly 4 (+) spodziewałem sie czegos wiecej...

Gratuluje całej piątce, naprawdę wysoki poziom...

PS [b]INIM[/b], mogę do danej oceny dopisać "+" bądz "-" ? Jesli nie, to wywal/e te nawiasy.
Ostatnio zmieniony przez Gladias 2010-07-18, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aeroarte 


Posty: 663
Otrzymał 37 punkt(ów)
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2010-07-16, 08:14    Odp: [GP IV] HB VI - ocena prac

cabandeyro 5
Leszek 4
Paw 3
szaman69 4
Zamieszkaly 3
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
cabandeyro 
Mistrz Harmonijkowych Bitew


Wiek: 48
Posty: 67
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-07-16, 11:27    Odp: [GP IV] HB VI - ocena prac

Leszek 5
Paw 4
szaman69 4
Zamieszkaly 5
_________________
Cabandeyro's zawsze robią co chcą...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-07-16, 12:34    Odp: [GP IV] HB VI - ocena prac

[b]Gladias[/b], pewnie, że możesz. Wtedy uczestnicy będą wiedzieć, ze ledwo mają taką ocene, albo troszke zabrakło do oceny wyżej. Ja przy podliczaniu punktów będę te znaki po prostu pomijał. ;-)
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Leszek 

Wiek: 59
Posty: 11
Skąd: U.K.
Wysłany: 2010-07-16, 20:17    Odp: [GP IV] HB VI - ocena prac

Szaman 5
Cabandeyro 4
Zamieszkaly 4
Paw 3
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
szaman69 


Wiek: 33
Posty: 174
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2010-07-16, 22:31    Odp: [GP IV] HB VI - ocena prac

cabandeyro 5
Leszek 4
Paw 3
Zamieszkaly 5
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Paw 


Wiek: 29
Posty: 45
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2010-07-16, 22:51    Odp: [GP IV] HB VI - ocena prac

To pora na moje oceny i sugestie. Z góry przepraszam, jeśli kogoś urażę wysokością punktów, lecz jeśli mam się kierować tylko nagraniem, a nie poprzednimi popisami, sympatią czy splendorem, to tak musi być.

cabandeyro - 4+ Co tu dużo gadać - piękna robota! Od intra do popisowej końcówki wszystko się zgrywało. No, może na początku już tej "głównej" improwizacji trochę było drętwo, lecz generalnie nagranie z najwyższej półki.

Leszek - 2 Gdyby podkład miał brzmienie bluesowe, na pewno byś wypadł o wiele lepiej. Wyłapałem zagrywki, takie typowo pasujące do tych klimatów. Ogólnie nagranie jest bez większego składu, jakbyś próbował wszystkiego po trochu. Również miejscami lekko nie w tempo. Za to to "zaciągnięcie" w ok. 1 min. 15 sek. było świetne :) .

szaman69 - 3 Dźwięk harmoszki w ogóle mi nie pasował. Jak dla mnie, pokaleczył improwizację. Chyba nieco niepasujących dźwięków się wkradło, jeśli o moje ucho chodzi. Melodia grana pod koniec przypadła mi do gustu, choć niepotrzebnie później ją obniżyłeś.

Zamieszkaly - 2+ No tutaj to się trochę zawiodłem :P . O ile intro w miarę poszło, to reszta składa się z jakby amatorskich zagrywek, jakbyś od niedawna miał harmoszkę. Co prawda było kilka bardziej skomplikowanych momentów, lecz dla mnie i te nie wypadły zbyt dobrze. Nie wiem, może miało się to składać z prostych dźwięków, ale mnie to nie tchnęło.

Siebie krytykował nie będę, przeto zagrałem najlepiej jak potrafię i nie wiem co jest źle. To od Was mogę jedynie się dowiedzieć co mógłbym poprawić, aby brzmiało to lepiej. Osobiście jestem zadowolony, jednakże to nie do mnie należy ocena :) .
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-07-18, 12:26    Odp: [GP IV] HB VI - ocena prac

cabandeyro- 4 było tak jakby trochę sztywno. To jest brakowało mi trochę feelingu.
Leszek- 4 miałeś chyba trochę kłopoty ze sprzętem (trochę pierdział). Improwizacja nie rzuca na kolana, ale brzmienie tak i za to duży plus
Paw- 3 Nie podobały mi się te efekty, które dałeś na początku. Poza tym było trochę sąsiadów. Sama improwizacja też nie przypadła mi do gustu.
Szaman69- 5 bardzo mi się podobało i tyle.
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi