Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-07-01, 23:00    [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

Zaczynamy nowa, ostatnia w tym grand prix, harmonijkowa bitwe. :)
Podkad przygotowal Zamieszkaly, znajdziecie go tutaj: http://www.harmoszka.com/...V%20HB%20VI.mp3 - tonacja D-moll.

Czekam na prace do pólnocy, w nocy z czwartku na piatek ([s]osmy[/s] pietnasty na [s]dziewiaty[/s] szesnasty lipca). Prosze slac na kontakt@harmoszka.com

Milego. :)
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Ostatnio zmieniony przez INIM 2010-07-09, 11:02, w całości zmieniany 2 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
szaman69 


Wiek: 33
Posty: 174
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2010-07-03, 21:46    Odp: [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

No to na początek ja.

Harmonijka Suzuki Manji ton. C pozycja 3cia ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Leszek 

Wiek: 59
Posty: 11
Skąd: U.K.
Wysłany: 2010-07-05, 11:17    Odp: [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

Heja !

Wyslalem swoj kawalek chociaz musze przyznac ze nie byl to latwy temat ale coz jak to powiedzial chlop "trzeba sobie jakos radzic zawiazujac buta dzdrzownica " :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-07-05, 16:16    Odp: [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

Napisz jeszcze jaka harmonijka i tonacja ;)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Leszek 

Wiek: 59
Posty: 11
Skąd: U.K.
Wysłany: 2010-07-05, 20:10    Odp: [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

Suzuki Pro Master tonacja G i C :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
cabandeyro 
Mistrz Harmonijkowych Bitew


Wiek: 48
Posty: 67
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-07-07, 18:35    Odp: [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

Harmonijka Seydel Noble tonacja C, Mikrofon SHURE 545 SD, Kostka Boss Digital Delay DD-7 i Boss Super Chorus Ch-1 :)
_________________
Cabandeyro's zawsze robią co chcą...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-07-08, 10:28    Odp: [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

Kij, wycofuję, się, żenujące to co nagrałem, nie tu moja idea grania na harpie/grania bluesa. Nigdy więcej nie dotykam takiego szitu. Z całym szacunkiem, wybaczcie, dla mnie to szit. Jak będzie podkład bluesowy to sobie startnę. Przesłuchałem z dystansem po jakimś czasie tamtego nagrania i mi ręce opadły, jakim cudem mogłem się pokusić na zagranie czegoś takiego. I mówię tu o moim nagraniu, nie o hiphopie generalnie. Tym razem też nie gram. Jestem pewien, że Wam pójdzie lepiej, ja się czuję jakbym zdradzał. Wielcy Mistrzowie też próbują różnych gatunków ale to nie dla mnie...po prostu nie identyfikuję się z takim czymś i nie chcę tego pokazywać ludziom bo mi za to wstyd.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
cabandeyro 
Mistrz Harmonijkowych Bitew


Wiek: 48
Posty: 67
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-07-08, 14:49    Odp: [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

minigunmen podejdź do tego jak do nowego doświadczenia. Mnie też ten gatunek nie odpowiada, nie wiem czy to co nagrałem ma jakąś wartość ale co tam to tylko zabawa :) a z drugiej strony kto wie kiedy i z kim przyjdzie nam grać w przyszłości :)
_________________
Cabandeyro's zawsze robią co chcą...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-07-08, 16:17    Odp: [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

Zagrać zagrałem ale więcej radochy sprawiłoby mi pogranie na molowej jak na chromatyku, bluesowo. A tak z drugiej strony to tego typu nowe doświadczenie już miałem, z tym że po prostu nie siedzi mi to brzmienie, bo hiphop hiphopowi nierówny, co podkreślam. Niektórzy twierdzą, że hiphop wywodzi się z bluesa... tak, do takiego umiem i lubię czasem grać, pewne korzenie dostrzegam ale... ale ten nie, to jest słodka balladka dla pani w białych kozaczkach :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Boodzik 

Posty: 291
Otrzymał 14 punkt(ów)
Wysłany: 2010-07-08, 16:40    Odp: [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

Eee tam, da się spokojnie zagrać przez dwie minuty po skali eolskiej ;) Prosty podkład, Kupię Big Six Folk i pożyczę od kumpla mikrofon to coś nagram ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-07-08, 16:56    Odp: [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

Dać się da ale ja czuję się jakbym wkładał krowie rękę po łokieć pod ogon. Jej na pewno fajnie, mi nie.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Leszek 

Wiek: 59
Posty: 11
Skąd: U.K.
Wysłany: 2010-07-08, 20:58    Odp: [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

Nie odważył bym się określać tego jako hip hop, to raczej brzmi jak połączenie chill outu z nawiązaniem do relaksacyjnych motywów ,muzyki dalekiego wschodu.Idea być może ciekawa :| ,ale zgadzam się co do brzmienia , trąci odpustem, jedynie bas w miarę da się lubić.Coz jak powiedział Cabandeyro ,zawsze to trening i trzeba się bawić, w końcu to w taki sposób rozwija się muzyka i w tym jest cały czad i fun Yo!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Bugaj 

Wiek: 50
Posty: 70
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: 100lica
Wysłany: 2010-07-08, 22:15    Odp: [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

Ja przestałem się bawić w nagrywanie od jakiegoś czasu, bo szczerze mówiąc zgadzam się bardziej z Minigunem niż z Cabanem (sorki Cabuchu przyjacielu, ale taka jest prawda:).

Podkłady wymyślane w tej edycji to trącą mi muzą w stylu "muzyka relaksacyjna dla SPA salonu i manicure" może za wyjątkiem jednego. Przesłuchajcie podkłady do starych edycji i porównajcie. Tam można się było czegoś pouczyć od innych a nie biegać po jednej skali w kółko a po prawdzie to nie chce mi się ogrywać jednego akordu w kółko przez 2 minuty bez sensu (a był w tej edycji taki podkład około 4 min).

Rozumiem że każdy szuka swojego brzmienia ale może czas podzielić harmbattle na style:
Jazz, blues, muzyka relaksacyjna, szanty, hiphop, i każdy będzie startował w swojej kategori... szkoda że średnio gra w HB około 6 osób...hehe.

Jak przesłuchałem ten podkład to odechciało mi się nawet próbować... Brzmi kuźwa jak "Sopot Festiwal" a w pewnym momencie to mi zajechało jakimś "polsatowskim" brzmieniem...

Nara i pozdrawiam wszystkich, nie chciałem nikogo urazić i jest to tylko moje zdanie. Jak co to "...ppiiipp..." tego posta do archiwum i będzie OK>

[ Dodano: 2010-07-08, 23:17 ]
BTW. Nie widzę jeszcze zgłoszenia od Zamieszkałego który podkład wysmażył :)
_________________
Och, gdyby tak wszyscy ludzie Mogli przeżyć taki jeden dzień. Gdy wolność wszystkich ludzi zbudzi I powie: "Idźcie tańczyć, to nie sen"...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Boodzik 

Posty: 291
Otrzymał 14 punkt(ów)
Wysłany: 2010-07-08, 22:35    Odp: [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

Wiesz, ogrywać jeden akord przez dwie minuty tak, aby zaciekawić słuchacza to też dobre ćwiczenie ;)

Można zrobić HB na chromatyki, gdzie będzie podkład w stylu 'Misty' (4 takty i trzy zmiany tonacji), ale ile osób wtedy weźmie w tym udział? Jak prosty podkład to tym bardziej grać i pokazywać :)

Kupiłem BigS Folk, jeszcze mikrofon i coś nagram :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-07-09, 00:09    Odp: [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

Popieprzylo mi sie i wpisalem w pierwszym poscie, ze godzine temu minal czas na prace - a przeciez swoje nagrania mozna wysylac przez dwa tygodnie! Przepraszam was, mam nadzieje, ze dla was to bez znaczenia, bo i tak przeciez wiedzieliscie. :>
Jezeli ktos robil na szybko swoja prace, bo czasu niebezpiecznie malo, przyjme oczywiscie nowe nagranie.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Paw 


Wiek: 29
Posty: 45
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2010-07-09, 00:15    Odp: [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

Uh... trochę po czasie, ale problemy z komputerem miałem. Mam nadzieję, iż utwór zostanie dopuszczony do Bitwy.

Będzie to luźna improwizacja na podstawie krótkiego motywu wokalnego z gry "Wiedźmin".

A co do samego podkładu... Cóż, mi pasuje. Cieszę się, że ścieżki pod harmoszkę są różnorodne i można popróbować sił w wielu gatunkach muzycznych, a nie tylko w bluesie. Może to podkład prosty, jednakże dla takiego nooba jak ja wystarczający, aby na początku się pogubić ;) . Klimat również mi nie wadzi. Jest nietypowo i za to Zamieszkalemu dziękuję.

A, bym był zapomniał. Harmonijka Hohner Special 20 w tonacji C.

EDIT:
Cieszę się, że jednak zdążyłem :) .
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-07-09, 09:25    Odp: [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

Ale smędzicie chłopaki, naprawdę.
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-07-09, 11:53    Odp: [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

A się nakręciłem na to Hb, ale jednak odpuszczę... Niestety.
Powodzenia dla innych! :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Jezon 


Posty: 19
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Trzebnica
Wysłany: 2010-07-15, 10:26    Odp: [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

Mnie się ten podkład podoba :roll: Trochę kojarzy mi się z muzyką Dub... Szkoda, że nie umiem grać... :(
_________________
BLESS!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-07-15, 21:49    Odp: [GP IV] HB VI - zgłaszanie prac

Właśnie wysyłam nagranie. Wybaczcie, że tak z ostatniej chwili, ale wcześniej nie miałem czasu.

Harmonijka: Golden Melody w tonacji C
Mikrofon: Shure 520 DX (moja nowa zabawka :) )
Efekt: delay

pozdrawiam :)
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi