Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2010-06-04, 09:19    [Nieaktualne] Combo lampowe do ćwiczeń i małych koncertów

--------------------------
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pulatom 2010-12-16, 18:03, w całości zmieniany 2 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-06-04, 10:25    Odp: [Nieaktualne] Combo lampowe do ćwiczeń i małych koncertów

Ha, zdaje się usprawniona wersja tego, który kupiłem ja? :)

Widzę, że kabel sieciowy jest odłączany - to duże ułatwienie na czas transportu, nie wyłamuje się tak, jak mój. No i jest rączka, którą ja dorabiałem sobie sam..

Polecałem już kilka razy, ale napiszę jeszcze raz: w klasie takich "maluchów" zdecydowana czołówka. Za te pieniądze - naprawdę warto.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2010-06-04, 10:50    Odp: [Nieaktualne] Combo lampowe do ćwiczeń i małych koncertów

[quote="Młynek"]Ha, zdaje się usprawniona wersja tego, który kupiłem ja? :) [/quote]

Zmieniłem w nim ukłąd przedwzmacniacza (końcówka pozostałą identyczna), poza tym jest trochę zmian czysto mechanicznych i konstrukcyjnych (m. in. większa i wygodniejsza skrzynka).
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Jezon 


Posty: 19
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Trzebnica
Wysłany: 2010-06-30, 11:53    Odp: [Nieaktualne] Combo lampowe do ćwiczeń i małych koncertów

Oferta nadal aktualna?
_________________
BLESS!!!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-30, 12:03    Odp: [Nieaktualne] Combo lampowe do ćwiczeń i małych koncertów

Jezon, jeśli nie aktualna to Pulatom takie piece składa, to bardzo dobry sprzęt. Dogadaj się z nim :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-07-01, 18:06    Odp: [Nieaktualne] Combo lampowe do ćwiczeń i małych koncertów

A jaka jest moc tego wzmacniacza? Już doczytałem 3 W.

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2010-07-01, 19:16[/i] ][/size]
Ja mam Fender Deluxe 40 wat (w domu całkowicie nie przydatny) i myślę o zakupie czegoś mniejszego.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2010-07-03, 14:54    Odp: [Nieaktualne] Combo lampowe do ćwiczeń i małych koncertów

Ogłoszenie dalej aktualne, zapraszam do kupna albo pytań na gg :) .
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Landerw 


Wiek: 33
Posty: 300
Otrzymał 9 punkt(ów)
Skąd: Gda
Wysłany: 2010-07-03, 16:43    Odp: [Nieaktualne] Combo lampowe do ćwiczeń i małych koncertów

Pytanie składam jednocześnie do Pulatoma i Młynka: jakie to jest głośne? Bo powiedzmy sobie szczerze, że sama moc o głośności nie świadczy. Czy da radę się z tym przebić na jam session? Czy będę się słyszał jeśli trafie na jakiegoś gitarzystę 'mordercę" ? (nie no dobra na takich typów to już nie ma siły :P ) A druga sprawa: Panowie gdzie próbki nagrań? :)

A no i jeszcze jedna sprawa: czy ewentualnie jest możliwość (w przyszłości) zamówienia odrobinę 'mocniejszego' egzemplarza?
_________________
Podpis - dozwolona ilość znaków: 100
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-07-03, 16:46    Odp: [Nieaktualne] Combo lampowe do ćwiczeń i małych koncertów

Byłbym też za, żeby któryś doświadczony harmonijkarz/posiadacz tego pieca podzielił się nagraniami. W prawdzie mam bluesa a nie pieniądze ale może kiedyś... :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2010-07-03, 18:43    Odp: [Nieaktualne] Combo lampowe do ćwiczeń i małych koncertów

Chociaż moc ma ten układ mniejszą niż typowy na EL84, to efektywnością jest tylko trochę gorszy od Valve Juniora, jeśli grasz na akustycznym jamie bez perki to wystarczy. Nagrań niestety nie posiadam i obawiam się że przez najbliższe miesiące nie będzie możliwe ich zamieszczenie przeze mnie, z powodu aktualnych nieprzyjaznych muzycznie warunków lokalowych. Może Młynek ma jakieś nagrania z tym sprzętem. Ogólnie podstawową cechą moich piecy jest dużo dołu i "miękki" sound, słychać przester dość głęboki, ale nie jest on nieprzyjemny dla ucha jak to czasem bywa.

[quote="Landerw"]A no i jeszcze jedna sprawa: czy ewentualnie jest możliwość (w przyszłości) zamówienia odrobinę 'mocniejszego' egzemplarza?[/quote]

Naturalnie że mogę, coś pod Blues Juniora o mocy 15-20 wat, ale dość ciężko z częściami do tego, trzeba polować zwłaszcza na transformatory, żeby dostać jakiś w normalnej cenie (nowe fabryczne są tak drogie, że robienie z nich pieca się w zasadzie nie opłaca).
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-07-06, 14:32    Odp: [Nieaktualne] Combo lampowe do ćwiczeń i małych koncertów

Niestety, z jamów nagrań nie mam, a nagrywanie w warunkach domowych jest nieadekwatne. Natomiast z doświadczenia moge powiedzieć, że na akustyczne jamy bez perki, ewentualnie z okrojonym zestawem i przy nieszalejacych gitarzystach, do małych sal - spokojnie wystarczy. Rzeczywiście, głośność niewiele mniejsza od pieciowatowego Epiego
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2010-07-16, 12:16    Odp: [Nieaktualne] Combo lampowe do ćwiczeń i małych koncertów

Up :D

[ Dodano: 2010-07-22, 19:25 ]
Sprzeeeedane! :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu