Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-07-01, 13:38    Odp: Harmonijka 3D Harmoszki.com

Mnie też się podoba. A daczego tonacja H
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Trojden 


Wiek: 36
Posty: 377
Otrzymał 16 punkt(ów)
Skąd: Niemcz
Wysłany: 2010-07-01, 13:49    Odp: Harmonijka 3D Harmoszki.com

[color=#000000]To Europejskie określenie tonacji " [b]B[/b] ", a poza tym "[b] H[/b] " od Harmoszka.com ;) [/color]
_________________
Gość, niech Blues będzie z Tobą ...

P.S. Każdy zalogowany zobaczy swój login w moim podpisie =P pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-07-01, 14:14    Odp: Harmonijka 3D Harmoszki.com

Raczej wschodnioeuropejskie oznaczenie B ,ale to nie ma znaczenia tak tylko zapytałem
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rafał94 


Posty: 25
Otrzymał 2 punkt(ów)
Wysłany: 2010-07-02, 19:59    Odp: Harmonijka 3D Harmoszki.com

Cześć.
Zainteresowałem się szczerze mówiąc tym tematem i sam (w paincie :D ) na szybko narysowałem swoją wymarzoną harmonijkę. Chodziło mi o to aby była głośna, wygodna i nieżle wyglądała. Inspirację czerpałem z modelu Hohnera MBDx i Seydla Blues Solista Pro. Dzięki słupkowi z tyłu pokrywy by się nie wyginały a szerokie otwory sprawiły by to, że harmonijka była by głośna. Wygląda też nieżle :D . Sami zobaczcie i napiszcie co myślicie . Dla mnie byłby to ideał. Szkoda że istnieje ona tylko w mojej głowie i na tym rysunku :sad: Tu macie adres http://w968.wrzuta.pl/obraz/8Grmc6K66Jk/harpik
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-07-02, 23:30    Odp: Harmonijka 3D Harmoszki.com

To mi leży, piękny sprzęt. Tradycyjna ale i z nową, świeżą sylwetką. Może kiedyś nam się uda jakiegoś producenta namówić :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Trojden 


Wiek: 36
Posty: 377
Otrzymał 16 punkt(ów)
Skąd: Niemcz
Wysłany: 2010-07-12, 08:18    Odp: Harmonijka 3D Harmoszki.com

[color=#000000]Dzięki :) osobiście wątpię, żeby znalazł się producent... tylna część blach jest trudna do wykonania i jeśli już ktoś to zrobi to w uproszczonej wersji ale wtedy straci swój urok.

Wkrótce kolejna odsłona drugiej tapety.[/color]
_________________
Gość, niech Blues będzie z Tobą ...

P.S. Każdy zalogowany zobaczy swój login w moim podpisie =P pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Rafał94 


Posty: 25
Otrzymał 2 punkt(ów)
Wysłany: 2010-07-12, 22:36    Odp: Harmonijka 3D Harmoszki.com

Eee tam :) . Chyba nie byłoby to aż tak strasznie trudne ;) . Tombo AeroReed ma podobne porywy z tyłu. Sczerze to wydaje mi się, że jak ludzie z Suzuki byli w stanie zrobić pokrywy do Harpmastera to z tym nie mieli by chyba większych problemów, Takich wygibańców co ma Harpmaster też chyba nie robi się zbyt łatwo. Ale wiesz automatyzacja, prasy, wytłoczki itp. to spoko by dały rade :D . Tylko jak tu kogoś naciągnąć żeby to zrobił :/ . W sumie przy takim krztałcie pokryw to bym nawet plastikowy korpus przebolał. Aha i jeszcze lepiej jakby miał cenę BluesBanda, a grał jak Seydel 1847 :D
Hehehe, pomarzyć dobra rzecz ;D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu