Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
exeq69

Posty: 3
Wysłany: 2010-06-30, 23:23    Jaki wzmacniacz harmonijka + gitara elektroakustyczna

Witam.

Poszukuję piecyka, który nada się do nagłośnienia harmonijki oraz gitary elektroakustycznej jednocześnie. Piecyk musi mieć siłę przebicia, tj przebić się przez perkę mapexa na niewielkich koncertach zespołu ;-) Kolega perkusista lubi napierdzielać ostro :) Piecyk niechaj będzie tranzystorowy, gdyż na lampowy raczej stać by mnie nie było :) Interesują mnie renomowane solidne firmy produkujące sprzęt. Od razu zapytanie czy warto kupować używane sprzęty. Pozdrawiam i proszę o jak najwięcej informacji oraz uwag które są bardzo mile widziane. Sprzęt w granicach 500-600zł.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Boodzik 

Posty: 291
Otrzymał 14 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-30, 23:32    Odp: Jaki wzmacniacz harmonijka + gitara elektroakustyczna

AER.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
lowca_makaronow


Posty: 26
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2010-07-01, 06:43    Odp: Jaki wzmacniacz harmonijka + gitara elektroakustyczna

Nie jestem zwolennikiem tego konkretnego modelu, ale:

http://allegro.pl/item109...tman_212_r.html

Oczywiście używka, inaczej ponad tysiak za to. Co si tyczy używanego sprzętu to jak najbardziej polecam, dostajesz coś co było trochę używane, ale nadal jest sprawne i za pół ceny.

>>>>>

Nie wiem czy jest sens kupowania jakiegoś olbrzyma na koncerty. Jak będziecie grać w dobrym lokalu to będzie tam nagłośnienie i koleś, który wszystko ogarnia. Wystarczy mieć wtedy mały piecyk, który ma wyjście. Ja tak robię, mam 70 watt do gitary.
_________________
Major pentatonics will not work in minor keys! ...unless you are Mr. B.B. King...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
exeq69
exeq69

Posty: 3
Wysłany: 2010-07-01, 08:09    Odp: Jaki wzmacniacz harmonijka + gitara elektroakustyczna

Niby tak, ale czasem na tych mniejszych "festynach" ludzie ledwo łączą przewód z przewodem, często brak przejściówek i zawsze tak zrobią że któryś z instrumentów jest za cicho. Najlepiej mieć swój sprzęt.

Czekam na inne propozycje. Mogą być tańsze o ile będą dobre. A co do rozmiaru GIGANTÓW nie chce, chcę po prostu taki trochę większy :)

[ Dodano: 2010-07-02, 13:22 ]
Btw. Fender frontman się nie nadaje bo jest przystosowany do gitary elektrycznej. Prędzej nadaje sie tutaj Kustom 65 Sienna lub np LANEY LA65D.


Mam już na oku takiego właśnie Kustom'a ktoś mógłby się wypowiedzieć na jego temat ?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu