Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-24, 17:42    adamg53 vs minigunmen

Makaron. Na gitarze git, pachnie mi tu Nalepą, ale pokaż co potrafisz na harpie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
sebach 

Wiek: 34
Posty: 154
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Krakow
Wysłany: 2010-06-24, 21:16    Odp: adamg53 vs minigunmen

napisał, że nie gra na harpie na razie, czytaj zanim coś napiszesz.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
lowca_makaronow


Posty: 26
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-24, 21:45    Odp: adamg53 vs minigunmen

Dzięki za komenty:) Na harpie próbuję grać i wychodzi to jeszcze trochę słabo, ale wszystko idzie w dobrym kierunku, bo mam czas i przyzwoity sprzęt (Marine Band). Za parę miesięcy na bank usłyszycie moje mega wymiaciarskie solo na harpie :cool: hahah

>>>>>

Co się tyczy inspiracji "bibim" to oczywiście jest on moim "mistrzem". Nalepę też lubię, szczególnie z winyla, ale nie jest to raczej jakaś zbzikowana fascynacja na jego punkcie w moim przypadku.
_________________
Major pentatonics will not work in minor keys! ...unless you are Mr. B.B. King...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-06-24, 22:02    Odp: adamg53 vs minigunmen

No ja już ten kawałek słyszałem i podoba mi się :) . Niedługo gramy razem, co nie?
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-29, 16:10    Odp: adamg53 vs minigunmen

[b]sebach[/b], To forum gitarowe? Czytam wszystko .Wyraziłem swoją opinię, a ty tu jesteś najmądrzejszy? Czytaj co piszę zanim coś napiszesz.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-29, 16:50    Odp: adamg53 vs minigunmen

adamg53 zluzuj wreszcie.
Dział jak najbardziej odpowiedni, nie chodzi tylko o harmonijkowe nagrania.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-29, 17:04    Odp: adamg53 vs minigunmen

No dobra,ale po co te uwagi o niezrozumieniu tego co napisano. Mam prośbę do ciebie czytaj ze zrozumieniem to co piszę (kiedyś mi to wytknąłeś ), rozumiej sobie jak chcesz, ale jeżeli czemuś chcesz zapobiec to rób to sprawiedliwie.
Ostatnio zmieniony przez adamg53 2010-06-29, 17:14, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-29, 17:11    Odp: adamg53 vs minigunmen

Zapytaj go prywatnie, nie ma sensu zaśmiecać wątek.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-29, 17:16    Odp: adamg53 vs minigunmen

Ok wycofuje sie, prywatna rozmowa?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-29, 17:29    Odp: adamg53 vs minigunmen

Wybacz ale wygląda na to, że Ty nie rozumiesz i kolejny raz robisz awanturę z powodu swojej wielce urażonej dumy. Po co ta bufonada, nie możesz rozmawiać z ludźmi przyjaźnie? Czy Ty nic nie rozumiesz, z tego co piszemy? Wytknąłem Ci to nie bez powodu, dalej masz ten sam problem.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-29, 17:42    Odp: adamg53 vs minigunmen

[b]minigunmen[/b], Mów za siebie jak rozumiesz moje wypowiedzi i nie wmawiaj mi co i jak ja mam rozumieć i co ty z tego rozumiesz. Musisz wchodzić między wódkę a zakąskę. Ja poprosiłem faceta który gra dobrze na gitarze, żeby na forum harmonijkowym zagrał na harmonijce. A ty co obraza?
Ostatnio zmieniony przez adamg53 2010-06-29, 17:50, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-29, 17:47    Odp: adamg53 vs minigunmen

No, mówię za siebie jak rozumiem Twoje wypowiedzi, więc wszystko się zgadza ;) Nie mówię Ci jak masz rozumieć. Zamotałeś się chyba.
No to przeczytaj jego post i post sebacha. Chyba, że Ci się nie chce, to zacytuję:

"a harmonijka się niestety kurzy, pewnie dopiero na bluesie nad bobrem się nią zajmę"

Rozumiesz to zdanie? Bo mam wątpliwości.

PS: zacznij się dłużej zastanawiać nad swoimi wypowiedziami, bo widzę, że robisz to na raty i co chwilę edytujesz. Nie obraza. Ty nie jesteś w stanie mnie obrazić.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-29, 17:56    Odp: adamg53 vs minigunmen

Powiem ci tak, rozmowa z toba jest trudna,bo nawet jak już zauważysz, że nie masz racji to i tak ją chcesz gdzieś przemycić (to nasza polemika o wymianie stroika na 1 kanale)

[ Dodano: 2010-06-29, 19:04 ]
"zacznij się dłużej zastanawiać nad swoimi wypowiedziami, bo widzę, że robisz to na raty i co chwilę edytujesz" Radzę ci to samo
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-29, 18:15    Odp: adamg53 vs minigunmen

Nie stwierdziłem, że nie mam racji, bo każdy ma swój sposób pracy nad harmonijką, więc z racji swojej odczep się od mojej osoby. Nie neguj całkowicie odmiennych zdań od Twoich bo nie są jedyne słuszne. To, że czegoś nie umiesz nie znaczy, że tak się nie da.
Odkąd tu jesteś próbujesz dyktować wszystkim swoje jedyne słuszne drogi, na temat nauki gry, naprawiania harmonijek, oceniania zespołów rockowych, uważasz, że to w porządku?

Ok, dobrze panie mądry, od dzisiaj na Twoje wypowiedzi będę oddawał pokłony i podziękowania, bo najwyraźniej jesteś tak za*ebisty, że tego nie doceniałem. Musisz wszczynać cały czas ataki, kiedy ktoś Ci tylko zwróci uwagę na nieprzyjazny wydźwięk Twojej wypowiedzi. Wybacz, masz jedyną ostateczną i słuszną rację absolutną. Przepraszam, że chciałem Ci przeszkodzić już tyle razy w jeżdżeniu po ludziach. Napisz książkę.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-29, 18:28    Odp: adamg53 vs minigunmen

Twoja uraza do mnie jest przesadzona .Ja tylko cię proszę o nie wkładanie mi w usta twoich poglądów , nigdy nie napisałem że jestem tu najmądrzejszy ( kurcze ja jestem cienias harmonijkowy i przypuszczam że ty grasz lepiej niż ja). To co piszę to żadne ataki. Powtarzam "Makaron. Na gitarze git, pachnie mi tu Nalepą, ale pokaż co potrafisz na harpie" .Uważasz to za obelgę?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-29, 18:32    Odp: adamg53 vs minigunmen

Ja Ci moich poglądów w usta nie wkładam. Nie jestem na Ciebie obrażony, jak już mówiłem - nie jesteś w stanie mnie obrazić.
Nie, tego nie uważam za obelgę ale to:

".Wyraziłem swoją opinię, a ty tu jesteś najmądrzejszy?"

Było niepotrzebne.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-29, 18:51    Odp: adamg53 vs minigunmen

Dalej zaczepiasz wyluzuj . Nie masz już dość.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-29, 19:01    Odp: adamg53 vs minigunmen

Miłego wieczoru.

Już wiem czym mi jeszcze zapachniało. Sherman Robertson ma takie zagrywki. A dla mnie to jeden z najlepszych.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
lowca_makaronow


Posty: 26
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-29, 19:05    Odp: adamg53 vs minigunmen

UUUUUUU, poszły dissy.
>>>>

Mam propozycję rozwiązania problemu - pojedynek! Niech ktoś postronny (np. ja:P) wybierze podkład i Panowie do roboty. Zrobimy standardowe głosowanie. Nie ma chyba innej opcji, będzie po męsku.
_________________
Major pentatonics will not work in minor keys! ...unless you are Mr. B.B. King...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-29, 19:08    Odp: adamg53 vs minigunmen

Choć to trochę mija się z celem, bo adamg53 gra "z nut" a ja improwizuję. Porównywanie szewca do kowala. A nie o umiejętności grania na harpie chodzi w tej kwestii. Choć nie powiem, to by miało klimat.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
lowca_makaronow


Posty: 26
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-29, 19:12    Odp: adamg53 vs minigunmen

Będzie bitwa! Poszukam podkładu w G, żeby nie było migania, że jakaś dziwna tonacja i komuś odpowiedniego harpa brakuję, chyba że Panowie zgodzą się na podkład w H, akurat mam coś fajnego:)

BTW Ewentualne głosowanie będzie "anonimowe" w tym sensie, że każdy Pan nie będzie podpisany.
_________________
Major pentatonics will not work in minor keys! ...unless you are Mr. B.B. King...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-29, 19:22    Odp: adamg53 vs minigunmen

No, pomysł ma klimat, przyznam ale porównywanie osób, które grają zupełnie co innego i inaczej mija się z celem. Nie da się nas porównać, który jest w tym lepszy.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-29, 19:50    Odp: adamg53 vs minigunmen

minigunmen ' To twoje" Wybacz ale wygląda na to, że Ty nie rozumiesz i kolejny raz robisz awanturę z powodu swojej wielce urażonej dumy. Po co ta bufonada, nie możesz rozmawiać z ludźmi przyjaźnie? Czy Ty nic nie rozumiesz, z tego co piszemy? Wytknąłem Ci to nie bez powodu, dalej masz ten sam problem". Mam problem z twoimi postami z tego co piszesz rozumiem że ty tu reprezentujesz większość, wypowiadasz się w jej imieniu, a nie własnym, przystopuj. Dodaj dla przyzwoitości że to twoje zdanie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-29, 19:53    Odp: adamg53 vs minigunmen

Pewnie, ciągnij awanturę dalej, cały Ty. :D
Po co mam dodawać, nie wystarczy, że jest podpisane moim nickiem?
Wiesz, wypowiadam się w imieniu większości, nie wszystkich ale większości, dlatego że nie tylko ja Ci zwracałem uwagę i nie tylko mnie dotyka Twój żenująco nadęty stosunek do wypowiedzi innych.
Ja tą dyskusję zakończyłem z mojej strony ale najwyraźniej Tobie mało. Odwal się z łaski swojej od mojej osoby i przestań ciągle traktować wszystkich jakbyś przyszedł tu wszystkich edukować.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Blake 


Wiek: 31
Posty: 183
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2010-06-29, 20:05    Odp: adamg53 vs minigunmen

Adam poważnie weź na wstrzymanie :/

Ostatnio za dużo tu kłótni jest, po co kolejne...
_________________
"Shinobi, który nie przestrzega zasad jest nazwany śmieciem"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
lowca_makaronow


Posty: 26
Otrzymał 1 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-29, 20:07    Odp: adamg53 vs minigunmen

No, mnie to już też przestało bawić.
_________________
Major pentatonics will not work in minor keys! ...unless you are Mr. B.B. King...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-29, 20:08    Odp: adamg53 vs minigunmen

"Wiesz, wypowiadam się w imieniu większości, nie wszystkich ale większości, dlatego że nie tylko ja Ci zwracałem uwagę i nie tylko mnie dotyka Twój żenująco nadęty stosunek do wypowiedzi innych". Większość uczestników kontrowersyjnych dyskusjii przepraszała mnie prywatnie po przeanalizowaniu swoich zachowań to jeszcze przed tobą.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-29, 20:14    Odp: adamg53 vs minigunmen

Jak myślisz, że mam zamiar Cię przepraszać za cokolwiek, to się grubo mylisz. Dla zdrowej atmosfery przepraszali - to rozumiem. Ale nie mam zamiaru ustępować przed kimś, to po prostu regularnie komuś docina w stylu "ty tu jesteś najmądrzejszy?" zamiast przeczytać czyjąś [b]całą[/b] wiadomość i w [b]rozsądny[/b] sposób się do niej ustosunkować. sebach stwierdził fakt, że nie przeczytałeś całego pierwszego postu w temacie, nie chciał Ci dociąć w osobisty sposób. A Ty musiałeś mu pojechać jak zwykle. Bezkrytycznie nie dajesz się poprawiać.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-29, 20:20    Odp: adamg53 vs minigunmen

ja jestem za "bitwą", po męsku :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-29, 20:25    Odp: adamg53 vs minigunmen

Twoje przeprosiny mi ,nie są potrzebne. Ty masz swoją wiedzę a ja mam swoją .Wypowiadaj się tylko w swoim imieniu a nie wszystkich. Na tym forum jest kilka tysięcy ludzi. Czy ty jesteś tu wyrocznią?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi