Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2010-06-28, 00:21    [Pytanie] Pętla efektów i harmonijka

Witam niedługo być może będę miałdo rozdysponowania około 4000zl mam nadzieję kupić wymarzonego fendera pro juniora o ile pan Leszek Paech nie straci cierpliwości :) myślę nad osiągnięciem nowych brzmień. Mam, zamiar zaopatrzyć się na początek w kaczkę i harmonizer Digitech Whammy. http://www.allegro.pl/ite...asilaczem.html.
Co o tym sądzicie? oczywiście nie zamierzam odchodzić od brzmienia tradycyjnego ale gdybym miał okazję grać z cięższą kapelą to mogłoby być ciekawie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
binek 


Wiek: 32
Posty: 268
Otrzymał 11 punkt(ów)
Skąd: Radom
Wysłany: 2010-06-28, 00:54    Odp: [Pytanie] Pętla efektów i harmonijka

Ja do gitary planuje kupić kostki Ibanez Tube King i Marshall Reflector. Tube King jest przesterem lampowym jak sama nazwa wskazuje i jestem ciekaw jak się będzie dogadywał z harmonijką (tak tak, wiem że przester z wzmacniacza i kostki to dwa rózne światy). Marszałek Reflector jest to pedał reverb. Ma bodajże 6 różnych "gatunków" reverba które można dodatkowo edytować. Słyszałem na youtubie z gitarą i wypada naprawde miodnie. do harmonijki moze się tez przydać czasem jakiś antyfeedback. Pod linkiem niżej B. Łęczycki wymienia swój sprzęt:
http://blogs.myspace.com/...logId=482216683
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-06-28, 06:20    Odp: [Pytanie] Pętla efektów i harmonijka

Hm, jest opcja fajnie te efekty z pierwszego posta wykorzystac, ten reverb o ktorym mowi binek tez :)
Ja kupuje teraz pod'a 2.0.
Zakochalem sie w nim jak uslyszalem Trouble w wykonaniu Blue Machine i Tomka Kaminskiego. Harmonijka brzmiaca jak Hammond <3(456789) :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu