Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Drui 

Posty: 292
Otrzymał 18 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-20, 22:13    [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

A może by coś bardziej ożywczego?
... choćby plotki? :)
Jakies nowe modele harmonijek?
Jakieś nowe składy na horyzoncie?
Jakiś nowy album który powalił na kolana?

Coś co odmieni harpa / harpiarzy / a choćby nasze forum w najbliższym czasie?

... nie chce mi się czytać o kolejnych najlepszych harpach do 19zł najlepiej w C, albo że ktoś obrzuca kogoś, bo on obrzucił go, bo tamten innego nie zrozumiał :)

T W Ó R Z M Y :harp:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-06-20, 23:22    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

Podobno Suzuki ma wyprodukować harmonijki-samograjki! Zatrudnili Adama Słodowego do pomocy, aby zrobić coś z niczego :) . W sklepach będą w marcu przyszłego roku, w cenie niewiele wyższej od tej, po której sprzedawany jest Blues Band. Pisał mi to Pan Manji Suzuki :) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-20, 23:29    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

czyli takie pozytywki harmonijkowe??
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-06-20, 23:33    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

To ma być rewolucyjne rozwiązanie! Wchodzi harpiarz na scenę, przykłada unstrument do ust i gra, ale nei on, a harmonijka! Mają mieć preinstalowane zagrywki największych mistrzów ostatnich 80 lat i różne rodzaje brzmienia. Mikrofon się trzyma tak naprawdę dla picu, bo i tak "tone" ustawiasz w harmonijce. Czekam na nie z niecierpliwością, w końcu będę dobrze grał :D .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-20, 23:36    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

intrygujaca propozycja :] :P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Drui 

Posty: 292
Otrzymał 18 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-21, 09:18    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

Właśnie!
Maćku nie zapominaj, że oprócz programu 'auto' producent mówi też o opcji "full manual" - dla konserwatystów :)
Gdzieś czytałem też, że ma być podłączona bluetoothem do panelu z efektami, jednym wciśnięciem stopą będzie się włączać efekty: tremola wszystkich rodzajów, ale co najważniejsze (!) będzie możliwość przełączania tonacji specjalny przyciskiem (ponoć aż do lowlowlowF - rewolucja! to już będzie chyba na granicy percepcji!)
Maćku, czy to prawda że całe wzmocnienie będzie w samym korpusie i będzie się opierało na układzie wzmacniaczy na mikrolampach? Czytałem o tym news ale nie chce mi się wierzyć... To nie będzie niebezpieczne w przypadku zwarcia? Pulatom, czytałeś coś o tym?
:harp:
Czekam z niecierpliwością na pierwsze testowe modele, może Bartkowi uda się zdobyć taki i zrobić test...
Choć Seydel ponoć też szykuje podobne rozwiązanie, tyle że trzyma ostro w tajemnicy (grzebienie ze stopów tytanu? "Seydel 1847 Muergrabhia" jako rozwinięcie Noble, prawda li to?)... robi się ciekawie...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-21, 10:39    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

Ja już zamówiłem cardridge z brzmieniem Sonny Boy Williamsona II. Napisali mi, że jak zamówię teraz to dostanę gratis całe "Keep it to yourself" zagrane perfekcyjnie jak Sonny.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-21, 12:47    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

[b]minigunmen[/b], a ile za to zapłaciłes?? ( wybacz, ze pytam tak wprost :) )
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-21, 13:06    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

199.99 + przesyłka 20zł za kuriera. Ryksza pełna paczek, facet jedzie na rowerze z Chin, dlatego tak tanio, opłaca się.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
sebach 

Wiek: 34
Posty: 154
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Krakow
Wysłany: 2010-06-21, 13:28    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

ale macie fazy :)

uważajcie, bo zaraz ktoś was obrzuci fekaliami, że jesteście beznadziejni, bo powinniście trenować ciężko technike, a nie oszukiwać samogrającymi harmonijkami !
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-21, 13:30    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

[quote="sebach"]bo zaraz ktoś was obrzuci fekaliami[/quote]

Nie moge sie doczekac wypowiedzi ...... i ........ :P
Ostatnio zmieniony przez Gladias 2010-06-22, 11:37, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-21, 14:13    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

A tak poza tym to harmonijka, o której mówił Maciek ma właściwości odchudzające potwierdzone przez instytut matki i dziecka.

PS: Gladias, nie porównuj Młynka do adamg53. Młynek wypowiada się rzeczowo, poprawnie, na temat.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-21, 15:25    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

[quote="minigunmen"]PS: Gladias, nie porównuj Młynka do adamg53. Młynek wypowiada się rzeczowo, poprawnie, na temat.[/quote]

Bron boze, ja ich nie porównuje, młynek jak juz wczesniej wspomniałes wypowiada się całkiem "rzeczowo", zna sie na harmoszkach, wie o czym mowi... wporządku z niego "forumowicz"
Jednak maja wspolne cechy z adamg np. "wejscia smoka" dlatego "nie mogę sie doczekac".

Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-06-21, 15:33    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

oj Gladias, mówisz co wiesz, ale żebyś tak jeszcze wiedział co mówisz...

Ja też zamawiam taką harmoszkę. :D
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2010-06-21, 15:40    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

[quote="Gladias"]Nie moge sie doczekac wypowiedzi młynka i adamg'a :P [/quote]

Po co prowokujesz? Chcesz następnej kłótni?

A jeżeli ma to kosztować niewiele więcej niż Blues Band, to też dopisuję się do Listy Oczekujących ;) Za właściwości odchudzające podziękuję, bo kilka kilo mniej to dla mnie już kaplica, ale sam sprzęt zakrawa na "must have" każdego dmuchacza :D
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-21, 15:52    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

Mogę Wam pokopiować na puste cardridge te brzmienie co dostanę, chińczycy i tak nie potrafią po polskiemu, więc mogę tu śmiało o piractwie pisać.

BTW. następny model podobno "usuwa ciąże, krawaty wiąże".
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-06-21, 20:08    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

Pełna automatyka i tak jak wspomniano, nano-wzmocnienie w korpusie. A wspominałem, że są różne wersje kolorystyczne?
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
sebach 

Wiek: 34
Posty: 154
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Krakow
Wysłany: 2010-06-21, 20:09    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

czy będą do tego frytki ?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-21, 20:33    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

Ja widziałem, że są brokatowe w rożnych kolorach, przezroczyste w różnych kolorach, skórzane i w panterkę.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-06-21, 22:40    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

Tak dyskutujemy i dyskutujemy, a nie wiadomo, jak to cudo będzie zasilane. Udało mi się dopytać, że maszynka zadziała dzięki energii atomowej i małemu reaktorkowi jądrowemu pod pokrywą. Ta technologia pozwoli grać naszej harmonijce przez 400 lat. Ciekawe, czy będą dorzucać skafander antyradiacyjny?
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2010-06-21, 22:44    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

Czy aby na pewno będzie to bezpieczne? I jak to się będzie miało z najmłodszymi adeptami harmonijki - jest przewidziana jakaś dolna granica wieku użytkownika?
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Boodzik 

Posty: 291
Otrzymał 14 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-21, 22:47    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

Podobno endorserem tego modelu harmonijki ma być Chuck Norris.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2010-06-21, 22:49    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

[quote="Boodzik"]Podobno endorserem tego modelu harmonijki ma być Chuck Norris.[/quote]

Dziwne, ja słyszałem o Mariuszu Pudzianowskim.
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
sebach 

Wiek: 34
Posty: 154
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Krakow
Wysłany: 2010-06-21, 23:15    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

ciekawe ile bartek dostanie za recke :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lozansky 


Wiek: 36
Posty: 46
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Kargowa/Zielona Góra
Wysłany: 2010-06-21, 23:39    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

Potwierdzam wiadomości dotyczące włączenia się Mariusza Pudzianowskiego w ten projekt. Popularny ongiś strongman, wstrzymał fantastycznie zapowiadającą się karierę wojownika MMA, by poświęcić się karierze harmonijkowego mistrza i idola polskich muzyków.
_________________
- Suwalszczyzna to jest gdzieś w bok od Warszawy, tak? Przypomnij mi gdzie to jest dokładnie.
- Pojedziesz, to sam zobaczysz gdzie to jest.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-06-22, 21:04    Odp: [Ciekawostka] Absolutna nowość i do tego konstruktywna :)

Nawet bez kombinezonu radiacyjnego harmonijka nadal pozostaje atrakcyjna.... wyobrazcie sobie granie nan trzema jezykami, przecudowny tongue blocking - 4 oktawy na raz :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu