Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-06-20, 22:44    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Kamilku, przecież nie o Ciebie mi chodziło. Miałem na mysli to:

[quote="minigunmen"]Ja na przykład wyzywania od głupków i pijaków nie popieram ale powinieneś się zastanowić dlaczego, zamiast się burzyć, że ktoś ma inne zdanie niż Ty. Pozdrawiam i krzyżyk na drogę.[/quote]

Ale jak już tak rozmawiamy, to szczerze mówiąc, uważam, że trochę nieobiektywnie potraktowałeś adama. Fakt, że zapędził się za daleko (za co zresztą przeprosił), ale to nie on był w tej dyskusji agresorem... a większość uwag była skierowana do niego. Do tych, którzy go w chamski sposób obrażali, zdecydowanie mniej, choć to ich przede wszystkim należało przywołać do porządku. Jakoś nie widzę w tym równowagi...
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2010-06-20, 22:53    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Do porządku przywołałem wszystkich uczestników dyskusji - nie czarujmy się, wszyscy w pewnym momencie przegięli. A uwagi skierowane do Adama dotyczyły przede wszystkim nie samej treści merytorycznej, tylko formy (pomijam oskarżenia o kumoterstwo) - na te zresztą też zareagował pozytywnie i po jakimś czasie jego posty stały się czytelniejsze.
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-06-20, 22:59    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Wszystkich ogólnie, ale po imieniu głównie adamag53... ;) Bo imiennie tylko aansę, a nie on jeden sobie pozwalał na niegrzeczne osobiste wycieczki...

No dobra, szkoda dyskusji. Tak czy inaczej, kilku forumowiczów powinno się wsytdzić. Adamg53 też, choć moim zdaniem on najmniej.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-20, 23:19    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Mam pewną propozycję...

Podajmy sobie wszyscy ręke na "znak pokoju"... zapomnijmy o temacie. Moim zdaniem każdy ma troche racji w tym co pisze...

Kto jest ze mną, niech już [b]nie[/b] wysyła postów typy - bo adam to, bo młynek tamto ( zbierznosc pseudonimów, badz imion jest zupełnie przypadkowa :P ).

Wracając do perfectu... tym utowrem pokazali klase ( na tym nagraniu rownież zostało zajerestrowane brzmienie harpa :) ) http://www.youtube.com/watch?v=-fo6ethoFMU
a to czy Grzegoz Markowski śpiewa z koszula, czy bez koszuli... mi to zwisa, każdy ma swój "styl"...

Pozdrawiam pokojowo :)
Gladias
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-21, 10:49    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Ja na płycie audiocd nie widzę czy ma koszulkę czy nie ma a na koncercie zwykle ląduję w młynie pod sceną, nie gapię się na jego klatę. Mnie to nie rusza, gorsze widoki się obserwowało 4 godziny dziennie i do tego rysowało.... Może mu za ciepło było.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
sebach 

Wiek: 34
Posty: 154
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Krakow
Wysłany: 2010-06-21, 11:27    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

pokażcie mi jakiś dobry koncert rockowej kapeli rock / hard rock, gdzie kolesie nie obnażają swoich górnych części ciała ! wszyscy to robią, jest gorąco, jest energia i w ogóle :) to normalne.

jak komuś to nie pasuje, to może powinien wybrać się do filharmonii (to też bardzo lubię!)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-21, 12:59    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[b]sebach[/b], popieram twoja wypowiedz:) ( nawet z filharmonia :P tez lubie od czasu do czasu posłuchac muzyki powaznej ).

A nawiazując do wczesniejszego tematum - dzemu: Nawet Rysiek ( czasmi ) spiewał w bardzo, bardzo skąpym "ubiorze". Poprostu sie rozgrzewał wraz z kazdym kawałkiem(...)

http://www.youtube.com/watch?v=BP3XMGRbJ8A

(...)podobnie jest z innymi wokalistami. Tylko ze niektórzy dochodza ze "striptizem" az do gołej klaty( niektórzy nawet wiecej:P ).

jak dla mnie to lekka przesada- http://www.youtube.com/watch?v=hSTivVclQQ0 jednak nie przeszkadza mi to...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-21, 13:08    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Cóż, ta przesada Freddi'ego akurat wynikała z jego dość swobodnego wyrażania własnej seksualności. Dlatego nie mogę patrzeć czasem ale słuchać jak najbardziej.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-21, 13:18    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[quote="minigunmen"]Cóż, ta przesada Freddi'ego akurat wynikała z jego dość swobodnego wyrażania własnej seksualności[/quote]

to akurat wiem:) no ale bez przesady:P 100000 ludzi gapi sie na Ciebia a ty w bialych spodenkach, które z odległosci 10 m wygladaja jak "za duze majty" :P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
sebach 

Wiek: 34
Posty: 154
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Krakow
Wysłany: 2010-06-21, 13:26    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

haha, freddi spoko, przeciez to są normalne krótkie spodenki !

Axl Rose występował w samych bokserkach i tez było :D Podobno miał sie czym chwalić :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-21, 13:28    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[quote="sebach"]Podobno miał sie czym chwalić [/quote]

przekonaj się - http://chichi212.com/files/2010/02/AxlRose2.jpg :P

a tak po za tym... nie rozumiem po co axl'owi te dredy. Takie miał ładne, naturalne włosy...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-06-21, 15:46    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[quote="sebach"]pokażcie mi jakiś dobry koncert rockowej kapeli rock / hard rock, gdzie kolesie nie obnażają swoich górnych części ciała ! wszyscy to robią, jest gorąco, jest energia i w ogóle :) to normalne.

jak komuś to nie pasuje, to może powinien wybrać się do filharmonii (to też bardzo lubię!)[/quote]
Bzdura. Wcale nie wszyscy. Tylko ci, którym brak elementarnego poczucia estetyki i dobrego smaku. Na Deep Purple jakoś nie widziałem gołych klat... A też potrafili przyłoić.
Wyczynowym sportowcom jest dużo bardziej gorąco, a jednak robią swoje w koszulkach... Choćby i lekkich i skąpych, ale jednak. Więc o temperaturę też nie idzie.

I daruj sobie sarkazm z filharmonią. Naprawdę nie umiesz dyskutować na argumenty bez złośliwości? Smutne...
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-21, 15:50    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Kochani!

Po przeanalizowaniu zachowania swego oraz innych ogłasza się co następuje:
Przepraszam WSZYSTKICH za moje osobiste wycieczki, kłótnie etc. Wina leży po obu stronach, ja do swojej się przyznałem. Ze względu na przynależność do tak szanownego Forum.
Usunę się na chwilę, by kurz opadł.

Przepraszam Was, Forumowicze. Obiecuję się poprawić.
Peace!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Boodzik 

Posty: 291
Otrzymał 14 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-21, 17:36    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[quote="Młynek"]
Na Deep Purple jakoś nie widziałem gołych klat... A też potrafili przyłoić. [/quote]

Gadasz głupoty, bo jak spiewał u nich Dave Coverdale to na każdym koncercie miał rozpiętą koszulę (zresztą dalej tak robi ;) )

Zresztą Gillan też tak robil, tylko z wiekiem mu ta klata przeksztalciła się w beerceps ;)
http://www.phantasm777.com/sabbath/ian83.jpg

A, i jeszcze Blackmore ;)
http://i74.photobucket.co...-blackmore1.jpg

Więc proponuję orientować się trochę w przykładach, na które się powołujesz ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
sebach 

Wiek: 34
Posty: 154
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Krakow
Wysłany: 2010-06-21, 17:53    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[quote="Młynek"][quote="sebach"]pokażcie mi jakiś dobry koncert rockowej kapeli rock / hard rock, gdzie kolesie nie obnażają swoich górnych części ciała ! wszyscy to robią, jest gorąco, jest energia i w ogóle :) to normalne.

jak komuś to nie pasuje, to może powinien wybrać się do filharmonii (to też bardzo lubię!)[/quote]
Bzdura. Wcale nie wszyscy. Tylko ci, którym brak elementarnego poczucia estetyki i dobrego smaku. Na Deep Purple jakoś nie widziałem gołych klat... A też potrafili przyłoić.
Wyczynowym sportowcom jest dużo bardziej gorąco, a jednak robią swoje w koszulkach... Choćby i lekkich i skąpych, ale jednak. Więc o temperaturę też nie idzie.

I daruj sobie sarkazm z filharmonią. Naprawdę nie umiesz dyskutować na argumenty bez złośliwości? Smutne...[/quote]

Tez sie rozbierali, fakt, że mniej, ale sie rozbierali, a teraz ? pewnie widziałeś ich we Wrocławiu, to czego sie dziwić, co? Gillan ma sciagać koszulke i pokazywać swój sflaczały boiler ? są już starzy to normalne, że się raczej nie rozbierają.

Wyczynowi sportowcy nie mogą sobie sciągnać koszulki, bo jest to zabronione regulaminem, na koncercie rockowym regulaminu dla muzyków nie ma i mogą robić co chcą. Piłkarze momentalnie po koncowym gwizdku sciągają swoje koszulki - masowy ekshibicjonizm ?

Z filharmonia - żaden sarkazm, tylko podsuwanie alternatywy. Nie jest to złośliwe z mojej strony, sam lubie chodzić do filharmonii od czasu do czasu. Koncert rockowy to koncert rockowy, dlatego napisałem , że jesli komuś nie odpowiada taka stylistyka to może powinien udać się wlasnie do filharmonii.

Nikt nie idzie do koscioła bez koszulki - tam faktycznie byłoby to rażące. Na rozmowie kwalifikacyjnej brak koszulki też mógłby być źle odebrany, natomiast przechodząc koło budowy i widząc rozebranego do pasa pracującego gościa nie będę ani troszeczkę zdziwiony, bo to normalne. Na koncercie rockowym również jest to jak najbardziej normalne i zwyczajne.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-21, 20:33    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Przepraszam, że wracam do niechlubnej wczorajszej dyskusji ,ale pocieszające jest to ,że ktoś to ogarnia-twoją krytykę przyjmuję Młynek (moim zdaniem nie jest to osoba powołana do tego w\g mnie, ale mimo to jest bestronna ). Za moje wybuchy agresji przepraszam, ale nie pogodzę się nigdy z narzucaniem mi swoich jedynie słusznych poglądów .Ja zawsze dodaję, że to jest moje zdanie. Nigdy nie wmawiałem na siłę swojego punktu widzenia. A odczułem ,że tu jak mam inne zdanie zaraz obelgi i takie tam. Nie jest to forma zaczepki tylko refleksji. To mój ostatni post w tej sprawie.
Ostatnio zmieniony przez adamg53 2010-06-26, 19:29, w całości zmieniany 2 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-22, 07:36    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Kamilu, zamknij może temat. Niech zapanuje zgoda i miłość :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
sebach 

Wiek: 34
Posty: 154
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Krakow
Wysłany: 2010-06-22, 08:58    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

cholerni hipisi :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-22, 09:38    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

:D
I do tego każdemu po kartoniku 9bynajmniej nie wina)! ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2010-06-22, 11:20    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[quote="aansaa"]Kamilu, zamknij może temat. Niech zapanuje zgoda i miłość :) [/quote]

Ale temat przecież sam w sobie nie ma nic wspólnego z niezgodą - mieliśmy rozmawiać o zespole Perfect i uważam, że wątek jako taki może być bez przeszkód kontynuowany ;) Jeżeli tylko wszyscy przeczytamy i przemyślimy jeszcze raz to, co piszemy, zanim naciśniemy "Wyślij", może wyniknąć z tego całkiem ciekawa dyskusja.

A tak nawiasem: o jakim kartoniku mówisz? ;)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-22, 12:01    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[quote="kamilteau"]Ale temat przecież sam w sobie nie ma nic wspólnego z niezgodą - mieliśmy rozmawiać o zespole Perfect i uważam, że wątek jako taki może być bez przeszkód kontynuowany ;) Jeżeli tylko wszyscy przeczytamy i przemyślimy jeszcze raz to, co piszemy, zanim naciśniemy "Wyślij", może wyniknąć z tego całkiem ciekawa dyskusja. [/quote]

Temat nie, ale wydzielona z niego kłótnia - tak. :)
Tato, obiecuję, że przemyślę to, co piszę zanim kliknę ;)


[quote="kamilteau"]A tak nawiasem: o jakim kartoniku mówisz? ;) [/quote]

A takim tam, rower, słońce etc. :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
sebach 

Wiek: 34
Posty: 154
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Krakow
Wysłany: 2010-06-23, 12:57    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

hahahahahahah ;]

babcia na rowerku : >
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-23, 13:56    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[b]sebach[/b], ale z tym to w Polsce coraz gorzej... :/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-06-27, 19:09    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Zamiast przenosic takie tematy nie lepiej od razu je kasowac?
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-07-01, 15:42    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

wracjac do tematu gołych, rockowych klat -

http://www.youtube.com/wa...feature=related
[i]jesli kogos interesuje [u]tylko[/u] "striptiz" to radze przewinac na 5 minutę[/i]

:D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu