Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
sebach 

Wiek: 34
Posty: 154
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Krakow
Wysłany: 2010-06-20, 01:23    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

tu nie jest problem w Twoich poglądach, bo każdy ma prawo do własnej opinii, tylko weź przystopuj trochę z tym obrażaniem innych i epitetami, bo nikt sobie na to nie pozwoli, nie jesteś tutaj jakimś pokrzywdzonym przez los dzieckiem a my nie jesteśmy z caritasu, żeby pozwalać sobie na obrażanie.

mam nadzieje, że wiesz o co chodzi. Mnie osobiście nie przeszkadza, że uważasz Perfect za taki czy siaki, możesz nawet sobie uważać, że pomidory mają smak ogórków - ale chyba nie chciałbyś być z tego powodu przez kogoś obrażanym, prawda?

[ Dodano: 2010-06-20, 02:25 ]
rzeczywiście, żeby z Tobą rozmawiać, potrzebna jest duża dawka czarnego 'chumoru'
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-20, 01:27    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

A kogo ja obrażam, ja się bronię

[ Dodano: 2010-06-20, 02:30 ]
Adam zamilcz to prośba czy groźba

[ Dodano: 2010-06-20, 02:32 ]
A o trunkach jakiś żart czy sam jesteś pod ich wpływem

[ Dodano: 2010-06-20, 02:42 ]
Adam, przestań pisać na forum jak spożywasz jakieś wyskokowe napoje, bo tego się nie da czytać... chyba, że piszesz tak na trzeźwo, to tylko pogratulować... Pisze tak na trzezwo A w jakim utworze Perfekt gra na harmonijce_.

[ Dodano: 2010-06-20, 02:45 ]
No i administrator jest potrzebny do uciszenia mnie

[ Dodano: 2010-06-20, 02:51 ]
albo ciebie
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
szaman69 


Wiek: 33
Posty: 174
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2010-06-20, 09:27    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Napisałem to już kiedyś, przy okazji innego tematu, ale napisze to i tutaj bo pasuje wręcz perfekcyjnie. Mianowicie:

Bijcie się!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-20, 11:35    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[quote="sebach"]nie... balcar natomiast jest jednym z najgorszych wokalistów jakich słyszałem, do tego jeszcze ta jego kreacja ... bardzo mnie to odrzuca. [/quote]

Ja tez za nim nie przepadam... jednak nie jest taki zły... i cały czas sie "rozwija".
Wiele kawałkow z Balcarem wrecz meczą, ale są też całkiem ok np. http://www.youtube.com/watch?v=2thb4Mfh2z8
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-20, 11:37    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Adamie, strasznie mi zajeżdżasz dzieckiem neo... Jak już piszesz posta, to pisz wszystko w jednym poście, a nie oddajesz co chwilę (co świadczy o niezbyt zrównoważonym umyśle - piszesz na szybko, pod wpływem EMOcji) i przykładaj się bardziej do czytelności Twoich postów, bo za cholerę Cię nie rozumiem.

BTW: Jeśli masz alkoholowy problem, służę pomocą w postaci spirytusu 95%. Po kłopocie, dożylnie. Ave! Vale!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2010-06-20, 12:49    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Offtop przeniesiony.

[b]aansaa[/b], nikt nie ma prawa uciszać innych userów dopóki wypowiadają jedynie swoje zdanie, nie obrażając innych. Określając Perfect jako "kapelę grającą pod publiczkę" [b]adamg53[/b] nikogo nie obraził. Ten sarkazm z alkoholem też jest nie na miejscu - coś widzę, że historia z niejakim [b]Sir_dawiddax[/b] niczego Was nie nauczyła...

[b]adamg53[/b], w innym temacie napisałeś:
[quote="adamg53"]To koniec pobłażania. Uważaj co pieszesz.[/quote]
Mógłbym zadać pytanie analogiczne do Twojego: jakim prawem kierujesz do innych userów słowa, które zakrawają na groźby? Oskarżenie o kumoterstwo też jest grubą przesadą. I jeszcze jedno: gdy dopisujesz coś do swojego postu (a robisz to nadzwyczaj często), używaj opcji "Edytuj" - czytelność i przejrzystość Twoich postów znacznie się poprawi.

Podsumowując: proszę o spokój. Do tej pory na forum było spokojnie i kulturalnie, ostatnio wyraźnie zauważalna jest zmiana na gorsze...
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-20, 13:33    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[b]aansaa[/b], " co świadczy o niezbyt zrównoważonym umyśle " , "jesteś pod wpływem alkoholu" takie argumenty mają ci co ich nie mają, kto tu kogo obraża. kamilteau może trochę się zapędziłem z tym uważaj co piszesz, to twoja powinność, za to przepraszam, ale całość swoich wcześniejszych wypowiedzi podtrzymuję.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mazur 


Posty: 67
Skąd: Białystok
Wysłany: 2010-06-20, 15:07    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

A "wyspa ,drzewo ,zamek" Perfectu? Jeden z najpiękniejszych tekstów. Bardzo bardzo mi sie podoba! :) Kapela napewno ponadczasowa!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-20, 15:11    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Potwierdzam, to nie jest symulacja czegoś dobrego, to oni są dobrzy.

mazur - to jeden z moich ulubionych kawałków Perfectu, dziwne, że tak mało znany.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Papuga 


Wiek: 32
Posty: 150
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-06-20, 15:31    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Takie dyskusje na temat komercji są mocno przesadzone. Chciałbym zauważyć, że teraz wokół bluesa i jazzu wytworzyła się taka otoczko, że to muzyka nie dla "plebsu".

Między innymi dlatego średnio podobają mi się bluesowe koncerty, bo wszyscy przyjmują maskę wielkiego melomana, i nie ma mowy o jakiś spontanicznych reakcjach publiczności, tylko "ach" i "och" mające wyrazić podziw dla artysty.

Niedawno widziałem w podpisach pod postami (przeprasza, ale nie pamiętam u kogo) coś w rodzaju "brzydzę się komercją. Przypomnijmy sobie, że blues jeszcze kilkadziesiąt lat temu była muzyką KOMERCYJNĄ graną TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA PIENIĘDZY. Blues był muzyką dla "plebsu", ludzie szli do juke jointu czy nawet dance hallu zabawić się, potańczyć. Wtedy ludzie nie analizowali każdej nutki bluesa, nie zachwycali się jaka to ambitna muzyka. Była to muzyka służąca do zabawy, jaką dzisiaj jest np. (nie wiem czy to dobre porównanie) House i inne technopochodne. Idę o zakład, że kilkaset lat temu muzyka tak zwana klasyczna też służyła do nie najwyższych celów, o tak byle przygrać na arystokratycznej imprezce.

A komercja to bardzo chwiejny temat. Dzisiaj wszyscy artyści grają za pieniądze. I dobrze, bo włożyli wiele wysiłku w swoje umiejętności. Nie widzę powodu czemu mieliby nie zarobić parę groszy dając radość ludziom.

(Uwaga powołuję się na autorytet)

Jak to Wiśnia powiedział. Nie można traktować muzyki jak wyścigów, trzeba unikać zbyt poważnego podejścia do muzykowania, a także do życie.

Jak czytam jak się napinacie, że to komercja, tamto nie komercja, To ambitna, a tamto to śmiech mnie bierze przed monitorem.

A poza tym nie wiem czy wiecie, ale muzyka elektroniczna ma czasem bardzo ciekawe rozwiązania harmoniczne ;)
_________________
Mały instrument, wielka moc.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-20, 15:51    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Na potwierdzenie słów Papugi:

http://www.youtube.com/watch?v=4Ou-6A3MKow

Sam Howlin Wolf mówi czym jest blues i czemu się go gra.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-20, 16:25    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[quote="mazur"]A "wyspa ,drzewo ,zamek" Perfectu? Jeden z najpiękniejszych tekstów[/quote]

Nie tylko tekst, poprostu piekny utwór. Moim zdaniem duzo lepszy niz autobiografia, za ktorą nie przepadam.

[quote="Papuga"]A komercja to bardzo chwiejny temat[/quote]

madrze powiedziane...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-20, 17:02    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

'pełno ludzi chce wiedzieć co to jest BLUS... syłyszę pełno ludzi mówiących BLUS, BLUS.. ale powiem wam czym jest BLUS... jeśli nie masz kasy masz BLUSA!.. jeśli nie masz kasy zeby zapłacić za czynsz.. i tak masz BLUSA.. a jesli nie masz kasy zeby zapłacić za czynsz i za jedzienie dla swojej rodziny.. napewno zawsze masz BLUSA !'.T słowa Wolfa jak to się ma do komercji. To uzdolniony biedny człowiek myślący o utrzymaniu swojej rodziny . Do Perfektu ma się to nijak.
Ostatnio zmieniony przez adamg53 2010-06-22, 14:19, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-20, 17:16    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

adamg53, czy Ty wogóle rozumiesz co piszemy? To się odnosi do tego, że Blues był muzyką rozrywkową, którą często grało się dla pieniędzy. Ile masz lat, że trzeba Ci tłumaczyć co mamy na myśli, kiedy to takie proste?
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-20, 17:21    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Myślisz że ty tu najlepiej rozumiesz , ale ok, rozumiem, wypisuję się z tej dyskusji. To tylko dla orłów. Powodzenia.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-20, 17:24    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

To chyba nie wymaga mojego komentarza :D Pozdrawiam serdecznie :D
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-20, 17:31    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Tak wycofuję się z tego. To fortum to nie dla mnie. Powodzenia.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mazur 


Posty: 67
Skąd: Białystok
Wysłany: 2010-06-20, 17:33    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Albo "Idź precz". Kurcze czadowy kawałek:)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-20, 17:37    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Tu wyzywano mnie od głupków i pojaków a administrator to popiera . Super.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-20, 17:45    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Ja na przykład wyzywania od głupków i pijaków nie popieram ale powinieneś się zastanowić dlaczego, zamiast się burzyć, że ktoś ma inne zdanie niż Ty. Pozdrawiam i krzyżyk na drogę.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2010-06-20, 17:47    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[quote="adamg53"]Tu wyzywano mnie od głupków i pojaków a administrator to popiera. Super.[/quote]

Pokaż dokładnie, gdzie którykolwiek z ekipy poparł wyzwiska. W sprawie alkoholu i docinków pod Twoim kierunkiem upomniałem [b]aansaa[/b], czego jeszcze chcesz? Powstrzymaj się z tymi oskarżeniami, bo posuwasz się wyraźnie za daleko.
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-20, 17:49    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

powtarzam wcześniejszy post- aansaa, " co świadczy o niezbyt zrównoważonym umyśle " , "jesteś pod wpływem alkoholu" takie argumenty mają ci co ich nie mają, kto tu kogo obraża. kamilteau może trochę się zapędziłem z tym uważaj co piszesz, to twoja powinność, za to przepraszam, ale całość swoich wcześniejszych wypowiedzi podtrzymuję. Ja się posuwam za daleko ?. Może ? Kierowanie tym forum to twoja działka, ale (moim zdaniem) powinieneś być obiektywny to twoja rola . Ludzie wszechwiedzący to zniszczą. Zawsze jeżeli masz inne zdanie na tym forum, rusza lawina nie poparta (w/g mnie ) żadną merytoryczną argumentacją, fala, która wymusza poglądy , a ja się z nimi nie zgadzam. Szkoda że tego nie widzisz.
Ostatnio zmieniony przez adamg53 2010-06-20, 19:12, w całości zmieniany 7 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2010-06-20, 17:55    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Za to, co przytoczyłeś, upomniałem [b]aansaa[/b] słownie - od tego momentu nie zauważyłem żadnej obraźliwej wypowiedzi z jego strony. A Ty posuwasz się za daleko oskarżając ekipę o to, że popiera wyzwiska.
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-20, 21:30    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[b]adamg53[/b], najlepiej wbić kij w mrowisko i sp1.3rdolić?
Uderzyłeś w punkt, którego wielu z Nas ruszyć nie da, więc nie dziw się, że teraz są jakieś niesnaski. Swe zdanie można wyrazić na wiele sposobów. Na przykład:
"Hipisi to ćpuni" lub
"Zdecydowanym minusem subkultury hippisowskiej było nadużywanie narkotyków".

Pierwszym obrazisz, drugim dasz impuls do myślenia, czyż nie?

EDIT:

Upomnienie od Kamila przyjmuję i przepraszam, lecz tylko Kamila za to, że mnie poniosło.
PS: Adamie, nadal ciężko mam odczytać Twe posty. Interpunkcja, proszę...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Drui 

Posty: 292
Otrzymał 18 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-20, 22:05    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[quote="aansaa"]i sp1.3rdolić?[/quote]
totalny offtop :D ale łzy wisielczego humoru napływają gdy widzę, te Wasze przepychanki; jeśli ktoś prowokuje: nie zwracać uwagi -> proponuję świetny instruktaż w Misiu w wykonaniu Wujka Dobra Rada :D
no więc do meritum, przyjmijmy jednak że Pi to 3,14 a nie 1,3 bo inaczej wszystko się roz3,14erniczy :D
Pozdrawiam wszystkich durowo :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-06-20, 22:18    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Krótko: muzyka Perfectu była i jest super, Markowski to doskonały wokalista, natomiast jego manię świecenia gołą klatą (od zawsze znak rozpoznawczy) uważam za niesmaczną, by nie powiedzieć obrzydliwą. I nie ma to nic wspólnego z wiekiem - kiedy miałem 15 lat, tak samo mnie to denerwowało. Prymitywne, wulgarne i prostackie. Co, w ubraniu nie da się śpiewać, czy jak????

Adamg53 wyraził swoją opinię. Inną, od ogólnych zachwytów. Nikomu nie ubliżył, nikogo nie obraził. W zamian za to zaatakowano go personalnie: zaimputowano mu niezrównoważony umysł, problem alkoholowy, nieumiejętność zrozumienia najprostszych rzeczy... To po prostu chamstwo. A przede wszystkim brak umiejętnosci rzeczowej dyskusji. Przykre.

Po czym jeden przeprasza - ale moderatora, choć to nie jego obraził, a drugi "nie popiera wyzwisk" - ale niedwuznacznie sugeruje, że w zasadzie to adam sam sobie jest winien...

Jestem tym po prostu zniesmaczony.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Boodzik 

Posty: 291
Otrzymał 14 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-20, 22:18    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

1. Komercja jest dobra, bo ona sprawia, że rynek muzyczny się rozwija :)
2. Muzycy grający w kapelach komercyjnych mają dzięki temu czas i środki na prowadzenie w wolnych chwilach swoich własnych projektów, na ogół w bardzo ciekawych gatunkach muzycznych. Patrz W.Pilichowski, G.Kapołka, M.Raduli czy J. Królik ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-20, 22:20    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Motyla noga, ostatnio często jest tutaj taki kurza stopa problem, że się kaczy dziub nie rozumiemy.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Drui 

Posty: 292
Otrzymał 18 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-20, 22:23    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

i o to chodzi, i o to chodzi :D
"świetna rada wujku" niech działa ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2010-06-20, 22:37    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[quote="Młynek"]a drugi "nie popiera wyzwisk" - ale niedwuznacznie sugeruje, że w zasadzie to adam sam sobie jest winien... [/quote]

Wskaż, proszę, gdzie zasugerowałem Adamowi, że sam jest sobie winien - nawet mi to przez myśl nie przeszło. Przejrzałem jeszcze raz temat, przeanalizowałem wszystkie posty (także moje) i nie zauważyłem żadnych sugestii: ani jedno-, ani niejednoznacznych. Co najwyżej była to mała wskazówka, że zanim się o coś oskarży, warto samemu być w porządku, co zresztą Adam zaakceptował. Jeszcze raz powtarzam: nie mam zupełnie nic przeciwko opinii, którą wyraził [b]adamg53[/b] i wyraźnie napisałem wyżej, że nie obraził on nikogo swoją opinią. Nie wiem więc, co mógłbym zrobić więcej...?
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu