Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
sebach 

Wiek: 34
Posty: 154
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Krakow
Wysłany: 2010-06-18, 11:40    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

chociaż miewał różne okresy w zyciu, to sukinsyn, mimo, że stary, ma ostatnio taką forme, że uwielbiam koncerty perfectu !
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-18, 11:45    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Ba, na Perfect kiedyś wskoczyłem w młyn pod sceną, stara kapela, stare kawałki a tyle energii... są ponadczasowi. Tyle lat na scenie i zawsze świetni. U nich nauką jest chyba właśnie to doświadczenie, choć już od samego początku byli niesamowici. A może i nawet są coraz lepsi...
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-18, 13:17    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Byłem na kocercie perfectu ze 2 lata temu. I musze przyznac, ze tez bardzo mi sie podobało:)
Myslałem, ze na scene wyjdzie paru " starszych panow" z których ulotnił sie "power", a tu miłe zakoczenie:)

Co do Ryska... Jak dla mnie był swietnym artystą. Uwazam ze jego walory głosowe w latach 90-93 nie były juz tak atrakcyjne jak za tych czasow co spiewał piosenkę "gizd"... ale był "bomba"...
Moim zdaniem teksty jak: "mała aleja róz" , "niewinni" , "cala w trawie" , "dzien w ktorym peklo niebo" "kiepska gra" " nieudany skok" "ostatnie widzenie" "skazany na bluesa"... lezą na bardzo bardzo wysokim poziomie, i cizeko je przebic nawet tekstami Z. Hołdysa.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Blake 


Wiek: 31
Posty: 183
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2010-06-18, 13:29    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Akurat przez krytyków czy tam społeczności owe "Skazany na bluesa" jest obwiniany o zbyt prosty, bo za szybko napisany tekst, za to za te najlepsze i najbardziej profesjonalne głównie klasyfikuje się:

"Złoty Paw"
"Dzień, w którym pękło niebo"
_________________
"Shinobi, który nie przestrzega zasad jest nazwany śmieciem"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-18, 13:37    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

A co sadzicie o "cała w trawie? Jak dla mnie to naprawde piekny tekst...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-18, 13:40    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Skazany na bluesa to tekst napisany dla Ryśka, ale "Skiby" :)

"Cała w trawie"? Według mnie najbardziej niedoceniany utwór... Ale bardziej mi się podoba gdy to Czesiek śpiewa... :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-18, 13:43    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Mi sie kiedys przysniła taka "cała w trawie". Własnie wtedy zrozumiałem potege tego tekstu. Po prostu usiadłem i zastanawiałem sie jak mozna był tak trafnie opisac te uczucie...

Ja w przeciwenstwie do Ciebie wole wersje z wokalem Ryska - szczegonie tę - http://www.youtube.com/watch?v=xduLoMEZb0k
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-18, 13:55    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Ale chyba zgadzamy się w tym, że to cudny kawałek, nie? ;)

Pamiętam jak pierwszy raz go usłyszałem - siedem minut w ciszy słuchałem... :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-18, 14:12    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Oczywiscie ze sie zgadzamy:P
Niemen jest, a raczej był wybitnym wokalista. Kazde nagranie na któym mozemy usłyszec barwe jego głosu, jest na bardzo wysokim poziomie .
Jednak ja preferuje "cała w trawie" w wykonianiu Ryśka. Co nie zmienia faktu, iz Czesław Niemen wykonał ten kawałek w "cudowny sposób" :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-18, 18:09    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

O co wm chodzi z tym Perfektem. Fascet nie ma nic wdpólnego z harmonijką wchodzi na sccenę obnaża sie zdzierajac z siebie koszulkę. To chwyt reklamowy.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-18, 18:23    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Ale mówimy o osobie, wokalu, muzyce, kultowości, byciu artystą. Jeśli uważasz, że 57-latek ściągający koszulę to chwyt reklamowy... Poległem.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-19, 19:00    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[b]minigunmen[/b], ja mówię o faktach a ty o dupie Maryny
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-19, 19:05    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[quote="adamg53"][b]minigunmen[/b], ja mówię o faktach a ty o dupie Maryny[/quote]

Jesli uwazasz, ze : człowiek, wokal, muzyka, bycie artystą to "dupa maryna"... "poległem" podobnie jak minigunman...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-19, 19:17    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Wypraszam sobie, może jakiś rozsądny argument a nie znowu takie bzdety jak kiedyś?
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-19, 19:43    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Bzdety? Ja powiedziałem co myślę masz inne zdanie napisz o tym i niczego sobie nie wypraszaj

[ Dodano: 2010-06-19, 20:49 ]
Jak byś znał ich kariwerę i po co wrócili do muzyki ( wcześniej po upadku pracowali fizycznie w firmie budowlanej założonej przez liderra grupy) za chlebem.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2010-06-19, 20:07    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[color=red]Panowie, tytuł tematu brzmi ''Żmudna nauka''. Ten offtopic zaczyna nabierać niepokojących rozmiarów, proszę o opanowanie się...[/color]
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-19, 20:11    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

W porządku, tylko nie zapominaj o kulturze, bo rozmawiamy tutaj na konkretne tematy a takie obraźliwe odniesienia nie są nam potrzebne. Nie zaśmiecaj rozmowy tego typu uwagami.

Dobra, więc ich muzyka jest koszmarna i kiepska bo potrzebowali kasy i dlatego zaczęli znowu grać. Gratuluję Ci tej logiki.

PS: wybacz kamilteau, nie wiem skąd się te uwagi wzięły, ja odnosiłem się do doświadczenia kapeli, czyli do żmudnej nauki również.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-19, 20:31    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Kurcze znowu nie zrozumieliście mnie, ludzie to grupa która zaczęła grać z braku kasy. Jej zachowanie ? (oczywiście dla mnie ) To wyreżyserowana komercja
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-19, 20:35    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Ok, rozumiem już... mam inne zdanie na ich temat. Podejrzewam, ze ich muzyka Ci się też nie podoba... Nie wiem czemu, świetny wokal, kawał dobrej muzyki... dobre teksty... pracowali na to latami, dużo pracy włożyli w to, jak teraz są postrzegani, to nie jest młoda gwiazdka jak Justin Bieber, który wszedł i za rok nikt nie będzie o nim pamiętał.... grają już ponad 30 lat.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-19, 20:41    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

|Każdy może się na to nabrać.

[ Dodano: 2010-06-19, 21:44 ]
Nad tym pracują pijarowcy

[ Dodano: 2010-06-19, 21:46 ]
Ale ok , odpuszczam może się mylę
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-19, 20:55    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

No dobra ale jak słyszę muzykę, to chyba nie jest to złudzenie, że słyszę dobrą muzykę... przecież to nie Mandaryna naciągnięta do brzmienia Perfect, tylko Perfect.
Nad kapelą Perfect żmudnie pracują muzycy w tej kapeli, jak kończyła się komuna a potem w postkomunie lat 90tych nie sądzę, żeby był rynek wyspecjalizowanych pijarowców i speców od wizerunku.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
aansaa 


Wiek: 32
Posty: 800
Otrzymał 31 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-19, 21:12    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[b]adamg53[/b], zamilcz.

Kamilu, wytnij ten offtop jakoś, bo czuję, że się jeszcze rozrośnie...

Pozdrawiam pokojowo :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-19, 22:26    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Zamilcz to ty jeżeli nie ma argumentów
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
shusty 


Wiek: 33
Posty: 436
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-06-19, 22:32    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Dżem'u słucham zarówno twórczości lat 80' jak i tych z XXI w.

Muszę przyznać, że instrumentalnie chłopaki z Dżemu im dłuższą mają karierę, tym bardziej dają czadu i słychać ogromną wprawę w graniu na instrumentach. Chociażby album "2004" majstersztyk brzmienia gitar i całej reszty.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-19, 23:01    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

[b]shusty[/b], zgadzam sie z toba w 100%,
np. ten kawałek http://www.youtube.com/watch?v=vqXzDDWzNfQ - niewinni i ja 2004, niby z balcarem ( który dał rade ). Jednak chłopaki z dzemu instrumentalnie( jeszcze z Pawłem ) powalili mnie na kolana.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
sebach 

Wiek: 34
Posty: 154
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Krakow
Wysłany: 2010-06-19, 23:40    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

nie... balcar natomiast jest jednym z najgorszych wokalistów jakich słyszałem, do tego jeszcze ta jego kreacja ... bardzo mnie to odrzuca.

adam - widzę, że wyznajesz zasade 'moja racja jest bardziej mojsza niż twojsza' ...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-19, 23:56    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

"adamg53, zamilcz". co masz na myśl?

[ Dodano: 2010-06-20, 00:57 ]
mówę o aansaa

[ Dodano: 2010-06-20, 01:29 ]
[b]aansaa[/b]," Kamilu, wytnij ten offtop jakoś, bo czuję, że się jeszcze rozrośnie"...czyli ty tu rządzisz czy to jakieś kumoterstwo, wycinaj co tylko chcesz

[ Dodano: 2010-06-20, 01:34 ]
[b]aansaa[/b], jakią masz wiedzę i umiejętności żeby mi mówiść zamilcz?

[ Dodano: 2010-06-20, 01:59 ]
Wydaje mi sią że nie ty tu jeszcze decydujessz może jestem okrutny ale ty jesteś cienias i ne decydujesz o obliczu tego forum , no chyba, że się mylę?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Papuga 


Wiek: 32
Posty: 150
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-06-20, 01:03    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Poszerzę offtop

Generalnie chłopaki, wyluzujcie. Nie ma się o co napinać. Wycięcie tej dyskusji jest jak najbardziej na miejscu. Za to na miejscu nie jest lansowanie się umiejętnościami gry większej niż inni użytkownicy.

Unikajmy bufonady.

Przyłączam się do prośby o usunięcie tego offtopy, a najlepiej przeniesienie go do bardziej odpowiedniego tematu.

PS: Tylko proszę mi zaraz nie pisać, że jak nie umiem grać czy zrobiłem parę błędów to nie mogę się wypowiedzieć.
_________________
Mały instrument, wielka moc.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
sebach 

Wiek: 34
Posty: 154
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Krakow
Wysłany: 2010-06-20, 01:13    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

Adam, przestań pisać na forum jak spożywasz jakieś wyskokowe napoje, bo tego się nie da czytać... chyba, że piszesz tak na trzeźwo, to tylko pogratulować...

aansaa nie potrzebuje ani nadprzyrodzonych umiejętności niczym batman czy spiderman, nie potrzebuje też wiedzy z zakresu fizyki jądrowej, żeby Tobie powiedzieć 'zamilcz', szczególnie kiedy wygadujesz takie debilizmy, że Perfect to zespół pod publiczke dla kasy. Faktycznie ...mają utwory i teksty pod publiczke, niczym Feel !

Wprowadzasz tu jakiś niezdrowy klimat, jak dla mnie, tymi epitetami pod adresem innych użytkowników. Ogarnij się człowieku, bo nie jesteś pępkiem świata i Twoje zdanie nie jest "Jedynym Prawdziwym Ostatecznym Zdaniem Ludzkości".

Nie wiem ile masz lat, ale chyba najwyższa pora nauczyć się szanowania opinii innych.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-20, 01:14    Odp: [Wydzielone z: Żmudna nauka] Perfect - kapela "pod publiczkę"?

No to super usuwajmy inne poglądy niż ma mniejszość.Gratulacje i czekam na karę.

[ Dodano: 2010-06-20, 02:20 ]
Perfekt to super kapela harmoninkowa .

[ Dodano: 2010-06-20, 02:21 ]
Gratuluję poczucia chumoru

[ Dodano: 2010-06-20, 02:22 ]
I takich tam innych
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu