Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
Sir_dawiddax

Posty: 6
Wysłany: 2010-06-15, 19:51    Jaka harmonijka na początek?

Cześć chciał bym kupić harmonijkę ile muszę wydać żeby była fajna, (jak najtańsza ale żeby dało się normalnie grać nawet za dychę ) I chciałem spytać czy właśnie na tanich "batonikach" da się grać? i proszę powiedzieć jak to się gra zatyka się z 2 strony dziurki??? czy jak? jakieś proste ćwiczenia albo stronę z tym proszę podać
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-15, 19:53    Odp: Jaka harmonijka na początek?

Wszystko na forum już jest... użyj opcji "szukaj". Albo poszukaj na zdrowy rozsądek po tytułach działów.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sir_dawiddax

Posty: 6
Wysłany: 2010-06-15, 19:57    Odp: Jaka harmonijka na początek?

Jestem nowy i chciałem żeby ktoś mi pomógł a nie mam zamiaru wertować 100000 tematów w których odpowiedzi nie spełniają moich oczekiwań, więc przeczytaj regulamin drogi kolego i nie spamuj :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-15, 20:02    Odp: Jaka harmonijka na początek?

Synek, chyba kpisz. Szukaj a nie udawaj wygodnisia, nie ja spamuje tylko Ty zakładając nowy temat z pytaniem na które odpowiedź była udzielana już milion razy. Chcesz się nauczyć grać na tym instrumencie to nie licz, że Ci ktoś wszystko poda na tacy.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Deamiens 

Wiek: 35
Posty: 52
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-06-15, 20:08    Odp: Jaka harmonijka na początek?

Ja sobie pozwolę pospamować. Tak sobie spokojnie przeglądam cały czas forum, i w ostatnich dniach zaczęło mi tu zalatywać "lekką" prowokacją - najpierw laszlowaty, teraz tutaj... Jestem w stanie zrozumieć że im więcej wokół popkultury tym osoba bardziej ogłupiona przez otoczenie z umysłem przerobionym na papkę, dodatkowo z dużymi problemami z czytaniem ze zrozumieniem, ale bez przesady. I nie chodzi mi tu jedynie o autora tematu.

Do rzeczy - jakieś tam dźwięki uda Ci się wydobyć ze wszystkiego, co optycznie przypomina harmonijkę, bo chyba o to Ci chodziło pytając o najtańsze? Jednak jakie to będą dźwięki i "przyjemność" z gry, to już sprawa dyskusyjna.

edit://

[quote]jakieś proste ćwiczenia albo stronę z tym proszę podać[/quote]
Prosze bardzo: forum.harmoszka.com . Może instrukcję obsługo do tego? Też proszę bardzo: używając (najczęściej) lewego przycisku myszy wybierasz interesujący Cię dział, następnie interesujący Cie temat, następnie (uwaga, trudniejsza część!) czytasz to co jest tam napisane. Po wykonaniu powyższych czynności można powtórzyć działanie na innych działach/tematach.
Ostatnio zmieniony przez Deamiens 2010-06-15, 20:19, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sir_dawiddax

Posty: 6
Wysłany: 2010-06-15, 20:08    Odp: Jaka harmonijka na początek?

Nie liczę na to, ale widząc takiego spamera jak ty mnie trochę skręca tato... nie było by spamu jak byś napisał o to co prosiłem, bo bym przeczytał i podziękował, tak propo naprawdę jesteś z Oświecima ? bo wiesz jeżeli nie to widzę że naigrawasz się z tego strasznego zdarzenia bo masz napisane z małej litery, wiesz pewnie że zginęło tam mnóstwo osób więc czemu, piszesz to z małej litery? Powinieneś mieć szacunek do tego miejsca bo tam straciło życie tysiące ludzi...

Kolego up chodzi mi o harmonijkę na której mogę grać a nie tylko wydobywać dźwięki, Dzięki za minimalną odpowiedź
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-15, 20:14    Odp: Jaka harmonijka na początek?

Mieszkam obok, w małej miejscowości przy Oświęcimiu ale należy to do powiatu oświęcimskiego. To, że napisałem z małej litery o niczym nie świadczy. Jak mogę się naigrywać z wielkiej tragedii pisząc nazwę miescowości z małej litery? I nie tysiące tylko miliony, w tej kwestii akurat jestem bardziej kompetentny niż Ty.

Nie napisałbym odpowiedzi na Twoje pytanie, wierz mi i większość osób by nie napisało. Przeczytaj regulamin a mnie do niego NIE odsyłaj, bo znam go lepiej niż Ty.

Dajcie mu lizaka.....
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Sir_dawiddax

Posty: 6
Wysłany: 2010-06-15, 20:17    Odp: Jaka harmonijka na początek?

Jeżeli wiesz lepiej o Oświecimiu to powinieneś tym bardziej napisać z dużej litery tą nazwę bo jest to ignorancja wartości narodowych i kraju. Szukałem właśnie tematów i żaden z nich nie spełnił moich oczekiwań a więc, spamujesz w tym temacie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-15, 20:23    Odp: Jaka harmonijka na początek?

Nie szukałeś, bo byś znalazł, temat "jak zacząć" i tematy podobne są w zasięgu kilku kliknięć od wejścia na forum.

Oświęcim to nazwa miejscowości, miasta, paru budynków i paru ulic, nie tragedii i sytuacji w czasie II Wojny Światowej. Mogę sobie pisać z małej litery, z uwagi na to, że mam prawo zrobić błąd w pisowni. Weź i się obudź, wróć do rozsądku, to jak piszę nazwę tego zapyziałego miasteczka w którym nawet porządnych sklepów nie ma nie wiąże się w żaden sposób z szacunkiem do osób, które zabili naziści. Niektórzy nawet myślą, że nie ma takiego miasta i zawsze wpisanie "oświęcim" biorą za żart.

Nie spełnił oczekiwań mówisz? Szukasz magicznego przepisu na wkucie harmonijki w 5 minut? A nie zdajesz sobie sprawy z tego, że takiej opcji nie ma?
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Blake 


Wiek: 31
Posty: 183
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2010-06-15, 20:23    Odp: Jaka harmonijka na początek?

Drogi Sir

Najpierw odpowiem Ci na pytanie. Żeby ładnie Ci się grało to najtańsze to chyba Suzuki Harpmaster jest i jest to dobry już sprzęcik. A takt o to możesz polecieć w Hohnera Special 20, lub Blues Harpa zależy czy wolisz korpus plastikowy czy drewniany. Ja osobiście polecam Blues Harpa


Słucha a teraz w sprawie minigunmena.

Człowieku radzę Ci się na start nie czepiać zasłużonych forumowiczów (do tego mojego kumpla :D )m bo nie wróżę Ci świetlanej przyszłości na forum :/ . Każda osoba która napisze coś w tym stylu otrzymuje taką a nie inną odpowiedź, to dlaczego mamy Ciebie akurat traktować jakoś specjalnie??


Żart co do Oświęcimia to Ty sobie chyba zestroiłeś. Ale teraz ja się Ciebie zapytam, jesteś może jedynakiem, bo coś mi podchodzisz pod nieco rozpieszczone dziecko

Na przyszłość polecam opanowanie i więcej spokoju, a będziesz żył w dobroci z forumowiczami ;)
_________________
"Shinobi, który nie przestrzega zasad jest nazwany śmieciem"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-06-15, 20:29    Odp: Jaka harmonijka na początek?

Sir_dawiddax, stosuj się do zasad. Nazywaj tematy jak należy, uzywaj opcji szukaj, mamy zasadę "jeden temat = jeden problem".
Nie używaj zbrodni hitlerowskich jako argumentu, aby komus dociąć, OK?

Tutaj jaka harmonijka na początek: http://forum.harmoszka.co...atek-vt2641.htm
Sir_dawiddax napisał/a:
i proszę powiedzieć jak to się gra zatyka się z 2 strony dziurki?

Nie rozumiem tego zdania. Co się gra? Dlatego Ci nie znajdę odpowiedzi na forum.

Skup się i spróbuj coś samemu znaleźć. Jeśli nie dasz rady, załóż nowy temat, tym razem zgodnie z regulaminem.

Ten temat zamykam i archiwizuje.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi