Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-06-12, 21:44    [Ogłoszenie] Sa chetni na Turbo Lids albo Uszczelki do Harpow?:)

Jak w temacie
Mysle nad zakupem Turbo Lid - pokryw do harpa, ponoc zwieksza sie glosnosc i wygoda, oraz uszczelki do mojego bluesblastera, bo jak na razie mam mocno, "samo robiona "
Wyglada to tak - za turbo lid - 50zl plus przesylka, za gasket 50-60 plus jakies drobne za przesylke :)

Ktos chetny?

Z Mackiem o uszczelce gadalem, moze sie skusi :P

(nie ma to jak dobra reklama :D - w sumie nic na tym nie zarabiam :D )
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-13, 20:39    Odp: [Ogłoszenie] Sa chetni na Turbo Lids albo Uszczelki do Harpow?:)

A mógłbyś rozwinąć myśl bo nie wiem w ogóle o co chodzi. Dzięki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-06-13, 22:07    Odp: [Ogłoszenie] Sa chetni na Turbo Lids albo Uszczelki do Harpow?:)

Chodzi chyba o to, aby zrobić zamówienie hurtowe na w/w produkty, dzięki czemu obniżą się koszty przesyłki zza Wielkiej Wody.
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-14, 15:34    Odp: [Ogłoszenie] Sa chetni na Turbo Lids albo Uszczelki do Harpow?:)

Ale jak wyglądają te pokrywy i gdzie można je zobaczyć i całą resztę? Nie mogłem znaleźć w necie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-14, 16:29    Odp: [Ogłoszenie] Sa chetni na Turbo Lids albo Uszczelki do Harpow?:)

W google grafika. Jest, widziałem. hasło: turbo lid harmonica.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-14, 16:47    Odp: [Ogłoszenie] Sa chetni na Turbo Lids albo Uszczelki do Harpow?:)

Dzięki. Już kiedyś to widziałem, ale jak na moje to szkoda zachodu.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-06-15, 19:02    Odp: [Ogłoszenie] Sa chetni na Turbo Lids albo Uszczelki do Harpow?:)

turboharp wpisz w google :)

[ Dodano: 2010-06-15, 20:02 ]
a na uszczelki lapie sie ktos?
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu