Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-10, 20:49    Lament

Taka improwizacja w E, trochę arytmiczna, dla samego wycia, jak wilk.

http://w766.wrzuta.pl/audio/5vL1B0dl3W3/lament
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-10, 22:49    Odp: Lament

Pozwol iz teraz uzyje sarkazmu:P
Słuchac sie tego nie da:P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-11, 08:09    Odp: Lament

Synek.. synek... (...) :D

Mam inne zdanie.
(Choć ten Twój sarkazm można odczytać na 10 sposobów)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-06-11, 08:28    Odp: Lament

Minigunmen, szczerze mówiąc, ostatnio miałem trochę przesyt Twoich wrzut, bo sporo ich tu zamieszczasz, a nie wszytskie się do tego nadają, ilość nie przechodzi w jakość - ale tym razem szczerze gratuluję. To Twoje najlepsze nagranie, jakie słyszałem (oczywiście, nie słyszałem wszystkich). Pełne feelingu, nostalgii, bardzo dobra artykulacja, piękne wibrata... Naprawdę mi się podoba. Poza paroma zupełnie drobnymi potknięciami - w zasadzie bezbłędne. Postanowiłem nawet podpieprzyć Ci kilka zagrywek, mam nadzieję, że się zgodzisz. I wcale nie jest nierytmicznie, jak sie krygujesz - w końcu po coś ten podkład perkusyjny w tle jest, nie?

Jeszcze raz gratuluję. Kawał porządnego blusiora.

A Ty Gladias, jak nie możesz słuchać, to nie słuchaj. Oczywiście masz pełne prawo wyrazić swoje zdanie, również (a może nawet przede wszystkim) krytyczne - ale rób to, proszę, merytorycznie. Takie posty, jak Twój powyżej nie wnoszą nic i zwyczajnie zaśmiecają forum

Młynek
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-11, 08:33    Odp: Lament

Dzięki wielkie. Podkład prawym kapciem o podłogę ;) No, jest troszkę potknięć, na szczęście większość słyszę, gorzej jakbym uważał, że jest perfekcyjnie. Możesz podpieprzyć, śmiało. :)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-11, 14:10    Odp: Lament

[quote="Młynek"]A Ty Gladias, jak nie możesz słuchać, to nie słuchaj. Oczywiście masz pełne prawo wyrazić swoje zdanie, również (a może nawet przede wszystkim) krytyczne - ale rób to, proszę, merytorycznie. Takie posty, jak Twój powyżej nie wnoszą nic i zwyczajnie zaśmiecają forum [/quote]

Młynek moja opinia "tego sie nie da słuchac" była pozytywna, Minigunmen wie o co chodzi... a ty powinies sie domyslec poniewaz poprzediłem ten wpis "pozwol iz uzyje sarkazmu" :P

Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu