Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-06-07, 00:56    Odp: Stanąłem w miejscu

Hmmmm.... Widocznie też jestem stary i upierdliwy, ale doskonale rozumiem tok myslenia adamag53, za to za cholerę nie umiem nadążyc za tymi, którzy ponad rzetelne ćwiczenia i naqukę przedkładają "choćby sąsiady, bo jest git". No, ale jako rzekłem, stary i upierdliwy jetem....

Pozdrawiam geriatrycznie

Młynek
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2010-06-07, 16:43    Odp: Stanąłem w miejscu

Tak przypatruję się tej dyskusji... i mnie wciągnęła :P

Drogi Młynku, Drogi Adamie, ja zajmuję identyczną postawę co Shusty. Postaram się rozwinąć słowa cytatu:

[quote="shusty"][quote="Burber"]Najlepszą metodą jest chyba te ze skalami + krótka przerwa. Poczekał sobie człowiek dzień, wyluzował, pograł te skale, to i overblowy zaczęły wychodzić i gra się jakoś tak lżej, bez myślenia co tu zagrać. Jakby muza jaka ;) [/quote]


To jest właśnie ten najlepszy etap przy nauce gry. Możesz powiedzieć: "umiem grać na harmonijce "! Bo znasz różne techniki i potrafić je dobrze wykorzystywać. I tutaj wg mnie zaczyna się najprzyjemniejsza część z harmonijką. Nie ćwiczysz czystych dźwięków, nie męczysz się z podciągami. Tylko możesz grać, improwizować i się tym na max'a cieszyć, że potrafić fajnie grać![/quote]


To jest właśnie ten najlepszy etap przy nauce gry. Możesz powiedzieć: umiem [b]już zadowalająco [/b]grać na harmonijce! Bo znasz różne techniki i potrafić je [b]w miarę [/b] dobrze wykorzystywać. I tutaj wg mnie zaczyna się najprzyjemniejsza część z harmonijką. Nie ćwiczysz [b]już tylko i wyłącznie[/b] czystych dźwięków, nie męczysz się [b]tylko i wyłącznie[/b] z podciągami. Tylko możesz grać, improwizować i się tym na max'a cieszyć, że potrafić fajnie grać [b]technikami, które już jakoś się opanowało[/b]! [b][i]Teraz możesz ćwiczyć wszystkie techniki grając sobie improwizacje na maxa, bo jak grasz to ćwiczysz, a jak granie Ci się podoba, to jeszcze więcej ćwiczysz, lecz nie podchodzisz do tego jak do nauki[/i][/b]

Mam nadzieję że troszeczkę rozjaśniłem wypowiedź Shusty'ego, choć jak dla mnie niosła ona jak najbardziej czytelny przekaz.

Co do mojego sposobu, mam jeden niezmienny, mianowicie... bawić się harmonijką! Dla mnie zawsze najlepiej przyswajalną nauką była nauka przez zabawę. Nie ma może ona takiej mocy, ale nadrabia to systematycznością, częstością zabaw muzycznych, a ich niesztampowość popycha nas do dalszych podświadomych ćwiczeń.

Do tego nie zaprzeczam, trzeba czasami troszkę "przynudzić", ale chłopaki i dziewczęta, nie za mocno:)


Gladias, co do Twojego systemu, to jest on całkiem spoko :)

Pozdrawiam wszystkich, szczególnie zwolenników teorii mojej i Shusty'ego :)

KatuzaR

PS: Adam, miałbym prośbę do Ciebie. Wziąłbyś udział w przyszłej edycji HB? Bardzo Ciekawi mnie Twoja twórczość!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-07, 17:39    Odp: Stanąłem w miejscu

[quote="KatuzaR"]Gladias, co do Twojego systemu, to jest on całkiem spoko

Pozdrawiam wszystkich, szczególnie zwolenników teorii mojej i Shusty'ego [/quote]

Tamten system opisałem głownie w celu zmiany tematu, ale jak widac - nie udało sie:P:P. Aczkolwiek polecam go wszystkim, którzy maja problem z uzywaniem technik w praktyce...

Tez Ciebie pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony przez Gladias 2010-06-07, 17:58, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-07, 17:44    Odp: Stanąłem w miejscu

Gladias.. wystarczy tego sarkazmu. Co jak co ale niech tu lepiej będzie spokój.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-07, 17:58    Odp: Stanąłem w miejscu

masz racje, poprawione...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-07, 19:23    Odp: Stanąłem w miejscu

ktuzaR
"PS: Adam, miałbym prośbę do Ciebie. Wziąłbyś udział w przyszłej edycji HB? Bardzo Ciekawi mnie Twoja twórczość! " Poważnie gram od roku.
Postaram się coś nagrać na H B. Udostępnie ci coś co nagrałem. Zaznaczam ze grać jeszcze nie umiem ale znam drogę jak tego dokonać. http://www.megaupload.com/?d=QG15CINC
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
KatuzaR
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-07, 20:14    Odp: Stanąłem w miejscu

Przyznam iz jestem mile zaskoczony, oczekiwałem nierytmicznie zagranego "wlazł kotek na płotek" a tu całkiem przyzwoite nagranie ( jest pare niedociagniec, ale całkiem ok:) )
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-07, 20:44    Odp: Stanąłem w miejscu

Podkład na gitarze musiałem sam sobie nagrać
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-07, 21:00    Odp: Stanąłem w miejscu

To tym bardziej git:P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
sebach 

Wiek: 34
Posty: 154
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Krakow
Wysłany: 2010-06-07, 21:12    Odp: Stanąłem w miejscu

link nie działa, a ja tez chciałbym posłuchac :(
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Jazzman108 

Wiek: 31
Posty: 18
Skąd: Deszczno
Wysłany: 2010-06-07, 21:18    Odp: Stanąłem w miejscu

Działa przed chwilką ściągnąłem ;) Spróbuj jeszcze raz.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-07, 22:40    Odp: Stanąłem w miejscu

zagranie tego utworu w tej pozygji wymaga umiejętności zagrania na 4 kanale Eb na 5 F# na 6 Bb i na 7 (overrbliw) c#

[ Dodano: 2010-06-07, 23:51 ]
7(owerdraw ) sosy za pomyłkę
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-06-07, 22:51    Odp: Stanąłem w miejscu

No jak na kogoś, kto twierdzi, że nie umie grać... to więcej, niż nieźle. Oczywiście, do doskonałości daleko (pewnie sam to wiesz), ale biorąc pod uwagę, że wziąłeś się za bary z trudnym na diatonika utworem, to tylko pogratulować. Ja z tych overblowów, które wykorzystujesz, potrafię tylko dwa, z tego tylko jeden umiem wpleść płynnie w zagrywkę, a o overdraw to już w ogóle mowy u mnie nie ma :sad:

Aha, gitarke trochę podstrój, bo z leksza fałszuje ;)

Tak z ciekawości: na jakim harpie to zagrałeś?
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-07, 23:00    Odp: Stanąłem w miejscu

ja gram tylko na seydel 1847, chciż mam 50 innych harmonijek
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-06-07, 23:07    Odp: Stanąłem w miejscu

Customizowałeś ją pod overy czy w stanie fabrycznym da się je tak wyciągnąć?
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-07, 23:11    Odp: Stanąłem w miejscu

zbieram je dla przyjenności ale ten model jest według mnie najlepszy wszystko na nim gra się najłatwiej, Bushman jest niezły ale stroiki ma zgrzewane trudno je naprawić.Chociaż to juz dla mnie nie problem

[ Dodano: 2010-06-08, 00:15 ]
każda nową zakupiomną harmonijkę rozkręcam i doginam stroiki do moich ptrzeb(overblov,overdraw) bez tego nie zagrasz na nich

[ Dodano: 2010-06-08, 00:30 ]
z hohnerów najbardziej cenię sobie marine band deluxe, chociaż mam msisterklase z korpusem metalowym gra się podobnie tylko drożej
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2010-06-08, 09:48    Odp: Stanąłem w miejscu

Adamie! (mój imienniku) Bardzo podoba mi się Twoja twórczość. Chylę czoła przed umiejętnościami jakie nabyłeś, ale swojej drogi i przekonań nie zmienię. Mam mały pomysł dla Ciebie i Twojego podejścia do nauki. Może zrobisz swój temat, w którym poopisujesz, jak nauczyć się daną piosenkę grać technicznie i poprawnie (ale przy tym nie besztać tych, którzy grają ją inaczej :P ). Na pewno poczytam sobie wtedy światopoglądowo, a prócz mnie czytać będzie więcej ludzi, którzy chcą się poduczyć skal, techniki "over" i tego typu rzeczy. Mała wskazówka, zaczynaj tutoriale od swojej ksywki, żeby było łatwo znaleźć Twoją twórczość, aby Tobie podobni wiedzieli gdzie szukać :)

A więc "Feeling Freestyle" pozdrawia "Mastery Technic Style"!
I niech każdy idzie swoją drogą muzyczną.

KatuzaR (i reszta, która gra serduchem)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-06-08, 10:21    Odp: Stanąłem w miejscu

Widzisz Kartuza, zdziwisz się, ale ja też gram wyłącznie feelingiem, technicznie jestem zero. Tyle, że w odróżnieniu od niektórych, uważam to za wadę, a nie zaletę swojego podejścia i nikomu go nie polecam. Jeżeli nie szlifuję technik, to po prostu przez czyste lenistwo i po prostu się do tego przyznaję, zamiast wymyślać dziwaczne teorie, wedle których tak jest właściwie....

Pozdrawiam feelingowo.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2010-06-08, 12:20    Odp: Stanąłem w miejscu

Jakbym wziął się na poważnie za szlifowanie, to istnieje szansa, że po prostu odechce mi się grać, ale mniejsza o to. Jak mam ochotę to szlifuję a jak nie to giercuję :P Każdy ma swoją drogę i będzie nią kroczył jak mus się podoba.

Pozdrawiam <spokojnie>
[b][i][u]KatuzaR[/u][/i][/b] , nie Kartuza, nie ktuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-06-08, 13:08    Odp: Stanąłem w miejscu

[quote="KatuzaR"]Każdy ma swoją drogę i będzie nią kroczył jak mus się podoba.
[b][i][u]KatuzaR[/u][/i][/b] , nie Kartuza, nie ktuzaR[/quote]
A któż Ci broni kroczyć własną drogą? Po mojemu nikt. po prostu dyskutujemy. Skoro się decydujesz upublicznić swoje poglady na [b]forum dyskusyjnym[/b], to musisz sie liczyć z tym, że ktoś z tym będzie [b]dyskutował[/b]. Dokładnie to samo zrobiłeś wobec mnie i adamag53 - podjąłeś dyskusję. I nikt Ci z tego powodu nie robił wykładu, że masz pozwolić nam kroczyć własną drogą, bo nikt Twojej wypowiedzi nie odczytał jako próby zabronienia (no, tylko byś spróbował czegokolwiek mi zabraniać :o ). Więc sam też nie bądź taki przewrażliwiony i nie odczytuj wymiany poglądów jako próby ograniczania czyjejkolwiek wolności.

A zdania nie zmieniam: że niektórzy (w tym także ja) są chorzy na lenia, to jeszcze nie powód, żeby ów chorobowy stan uważać za normę i wymyslać teorie, w świetle których choroba jest stanem pożądanym
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-08, 15:59    Odp: Stanąłem w miejscu

KatuzaR, czy byłeś już na jakichś warsztatach harmonijkowych? Ja zmieniłem podejście do nauki gry na tym instumencie po warsztatach z Romkiem Badeńskim zrozumiałem tam że zeby nauczyć się grać na tym instrunencie to trzeba wiedzieć jak trzymać harmonijke jak w nią poprawnie dmuchać (nierobiłem tego wcześniej dobrze zmarnowłem 3 lata) i jak posłuchałem lepszych to zobaczyłem co ten instrument może zagrać. NIe było tam mowy że jak zacznę ćwiczyć to mi się znudzi (jeżeli masz takie obawy to nie ćwicz bo szkoda nie grać na tym instrumencie).Przyjemność z grania poczułem jak to czego się uczę posuwa mnie do przodu. Mam też takie chwile że nie wiem co dalej ćwiczyć, czego się dalej uczyć ,ale z instrumentem się nie rozstaję nie robie przerw bo to szkoda czasu- wtedy właśnie utrwalam to co umiem i za nowe techniki się nie biorę.I w moim wcześniejszym poście o to mi chodziło. Jeżeli poczuliscie sie obrazeni przepraszam.

[ Dodano: 2010-06-08, 17:26 ]
Młynek,
dziekuję za wsparcie

[ Dodano: 2010-06-08, 18:15 ]
a mieszkasz nie daleko o de mnie może zrobimy kiedyś jakąś flaszkę na warsztatach
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2010-06-08, 21:05    Odp: Stanąłem w miejscu

Słowa "Jak mam ochotę to szlifuję a jak nie to giercuję Każdy ma swoją drogę i będzie nią kroczył jak mus się podoba" miały na celu pogodzenie obu stron i zaniechanie naszego offtopowania. Widzę ze jestem naprawdę kiepskim dyplomatą :)

Co do podjęcia dyskusji, to bardzo dziękuję, że ją podejmujecie, i dyskusja ta obywa się bez trollowania :) Szanuję wasze poglądy, mam troszkę inne.

Co do słów [quote]A zdania nie zmieniam: że niektórzy (w tym także ja) są chorzy na lenia, to jeszcze nie powód, żeby ów chorobowy stan uważać za normę i wymyslać teorie, w świetle których choroba jest stanem pożądanym[/quote] do tych słów musiałbym pisać bardzo długi wywód, więc skrócę go na maxa. Zgadzam się z tymi Twoimi słowami! A co do lenia, prawda mam :) W ramach walki jadę na BnB :)

Co do warsztatów harmonijkowych, to wybieram się na 1 (BnB). Dlaczego dopiero teraz? Zawsze wszystko jest daleko od Kryr :P
Co do grania na Harmonijce, to po pierwsze dla mnie przyjemność, potem dopiero zastosowanie praktyczne, bo to moje hobby i czesto nie mam humoru do żmudnej nauki, szczególnie po szkole:P Może nawrócą mnie na BnB.
Co do obrażania to nie jestem obrażony i nie byłem :) przyjemnie mi się z Tobą dyskutuje!

Śpijcie dobrze harmonijkarze wszyscy :)

KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-09, 15:18    Odp: Stanąłem w miejscu

KatuzaR piszesz " Mam mały pomysł dla Ciebie i Twojego podejścia do nauki. Może zrobisz swój temat, w którym poopisujesz, jak nauczyć się daną piosenkę grać technicznie i poprawnie (ale przy tym nie besztać tych, którzy grają ją inaczej). Słuchałeś jak gram sam wiesz że jeszcze mi dużo brakuje aby kogoś uczyć ,a co do besztania ?. To tylko mój subiektywny sprzeciw do stwierdzeń z którymi sie nie zgadzam .Na BnB nie będę niestety sprawy zawodowe nie pozwalają.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-09, 16:15    Odp: Stanąłem w miejscu

[quote="adamg53"]ale przy tym nie besztać tych, którzy grają ją inaczej[/quote]

KatyzaR nigogo nie beszta:) tylko wyraza swoje po raz "któryś" abyscie zrozumieli "o co chodzi" w tym jego "systemia" ( zarazem moim ). Ja go osobisćie rozumem..

Jednak odnosze wrazenie, ze wy nie. Dla tego moze moja wypowedz rozjasni wam zrozumienie tego "systemu":

Oczywiscie trzeba cwiczyć, jednak gdy juz wyczwiczysz daną technikę np. Podciag to nie oznacz ze juz potrafisz grac tą technika , poniewaz nie wiesz kiedy najlepiej uzyc danej techniki gdy grasz itp.... a czeste improwizowanie sprawia, ze nabierasz biegłosci władania interesująca Cie techniką. Bedziesz wiedział kiedy dany podciag brzmi najlepiej itp. jednoczesnie ją cwiczac ( jednak nie tak nudno jak dawniej tylko na luzie ) i powtarzajac z kazdym razem gdy grasz "cokolwiek" co zawiera elementy grane tą techika, no i cwiczenia staja się przyjemniejsze.

A jesli nie potrafisz overblower'ów to chyba jasne, ze nie bedziesz improwizował uzywajac overów... Jednak gdy np. nauczysz sie overa na kanale 6 to mozesz go uzywac w impowizacjach, a czas na nauke techniki overów na kanale 6 przekierunkowac na inne kanały z którymi mamy wiekszy problem, i tak dalej az osiagniemy perfekcje:P:P:P. Bo po co masz robic nudne cwiczenia danej techniki skoro mozesz sie jej nauczyc niedosc jak ja wykonywac to jescze jak ja uzywac, przy okazji niezle sie bawiac???

Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-09, 16:37    Odp: Stanąłem w miejscu

O kurcze a ja zrozumiałem że KatyzaR mnie beszta ze nie rozumiem innych, jak maja inne poglądy. Czytanie ze zrozumieniem jest trudne. Ale wszystko przed nami.

[ Dodano: 2010-06-09, 19:22 ]
Gladias, przepraszam za drążenie tematu, jednak gdy piszesz "juz wyćwiczysz daną technikę np. Podciąg to nie oznacza ze juz potrafisz grac tą techniką" .Podciąg to dla mnie nie technika tylko podstawa gry na harpie techniką jest tunge bloking, tremolo, glisando, wibrato i takie tam, podciągi to zagranie tego co jest podstawą gry na każdym instrumencie .Od tego trzeba zacząć grać żeby grać.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-09, 18:33    Odp: Stanąłem w miejscu

Podciąg jest techniką, bardzo podstawową ale jest, no i pojęcie podciągu było przykładem ( podciąg pełnił rolę takiego "rysunka pomocniczego" ), nie koniecznie musi sprawdzac sie w życiu codziennym...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
+adamg53

Posty: 1149
Otrzymał 82 punkt(ów)
Wysłany: 2010-06-09, 19:17    Odp: Stanąłem w miejscu

Ja namawiam do nauki gry czystych dźwięków na harpie ( podciąg to zagranie, według mnie, brakujących dźwięków na harmonijce) ja najpierw kombinowałem z językiem z ustawieniem szczęki ,aż wyćwiczyłem jego granie bez ruchu szczęki i języka tylko robie to krtanią. Przy szybkim graniu nie ma czasu na ruszanie tymi organami no, ale to moje doświadczenia inni mogą się z tym nie zgodzić.Ty nazywsz to techniką ,a ja nie. Dla mnie to umiejętność wydobywania czystych dzwieków ( jak wspomniałem wcześniej kazdy zagrany dzwięk na harpie odpowiada klawiszowi fortepianu ) i dopóki się ich nie nauczę nie powiem o sobie ze gram na tym instrumencie.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kajlo99 


Wiek: 24
Posty: 10
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: poznań
Wysłany: 2011-02-06, 10:52    Odp: Stanąłem w miejscu

:viva: :harp: :pada:
Ostatnio zmieniony przez kajlo99 2011-02-06, 18:06, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mr.Michalos 


Wiek: 26
Posty: 626
Otrzymał 17 punkt(ów)
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-02-06, 12:15    Odp: Stanąłem w miejscu

kajlo99, nie pisz jak pijany nietoperz ;) (przepraszam, za dość mocną uwagę).
Mógłbyś napisać "Mam poważne problemy z improwizacją. Proszę Was pomoc, zwłaszcza Maćka i innych obeznanych forumowiczów. W ogóle mile widziana będzie każda pomoc."
Pamiętaj też opcji edycji postu :) .
Pozdro Paskins
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kajlo99 


Wiek: 24
Posty: 10
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: poznań
Wysłany: 2011-02-06, 17:18    Odp: Stanąłem w miejscu

sorka!!!!!!!!!Mam poważne problemy z improwizacją. Proszę Was pomoc, zwłaszcza Maćka i innych obeznanych forumowiczów. W ogóle mile widziana będzie każda pomoc."

[ Dodano: 2011-02-06, 17:18 ]
;(
_________________
"Harmonijka to najładniejszy instrument na świecie" Pozdrawiam Kajetan.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu