Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-06-07, 17:28    Odp: Ot taka improwizacja

[quote="minigunmen"]Dlatego że są po prostu typowymi zagrywkami na które często wpada początkujący harmonijkarz. Rysiek grał takie zagrywki całe życie.[/quote]
Bo też i całe życie był jedynie początkującym harmonijkarzem :)

Początkujący harmonijkarz raczej na nic nie wpada - bardziej podświadomie kopiuje to, co mu w głowie siedzi. Jak zaczynał od Dżemu, to będą zagrywki Riedla (koszmar!). Jak zaczynał od Dylana, to będą zagrywki Dylana (jeszcze większy koszmar!) A jak, bo ja wiem, od Sonny'ego Terry' ego to będą zagrywki Sonny'ego Terry' ego.

U mnie najwięcej jest chyba Kyksa i Dudka - bo na nich się uczyłem (Skibiński był dla mnie za trudny ;) )

Ale znowu offtopujemy, bo zakładka jest Mazura, to on prosił o ocenę, więc jego oceniajmy. Gladias to się trochę "na krzywy ryj" załapał :]
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Ostatnio zmieniony przez Młynek 2010-06-07, 17:30, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-06-07, 17:30    Odp: Ot taka improwizacja

To właśnie o Ryśku miałem na myśli ;)
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-06-07, 19:00    Odp: Ot taka improwizacja

[b]Post przeniesiony [/b]do http://forum.harmoszka.co...cja-vt3897.htm. ( nasze nagranie> improwizacja blues harp C )
Ostatnio zmieniony przez Gladias 2010-06-07, 20:20, w całości zmieniany 3 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-06-07, 19:48    Odp: Ot taka improwizacja

To żeby nie było "na krzywy ryj" po prostu umieść w swoim temacie, zamiast w czyimś... i po sprawie ;) Bo tak to się trochę chaos tworzy.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu