Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-05-28, 22:00    [GP IV] HB V - ocena prac

Tym razem mamy dziewięciu uczestników. Wszystkie prace znajdziecie tutaj: http://www.harmoszka.com/...nijkowe-Bitwy-V

Bardzo prosze oceniać tutaj w temacie, zgodnie z regulaminem. :)

Pozdro. :)
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-05-28, 22:55    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

Moim zdaniem najlepsze nagranie to wykonał - Zamieszkaly 5/5

moja uwagę równiez przyciagneły nagania wykonane przez - szaman69 oraz cabandeyro 4/5

Zała reszta zasługuje na 3/5 :)

pozdrawaiam i gratuluje
Gladias


[b]P S [/b]przepraszam za zamieszanie lecz wczesniej nagranie Chainsaw bylo inne a gofatora wogole nie bylo( domyslam sie ze to byl blad ). Za aktualne nagrania nalezy im sie:
Chainsaw 4/5
gofator 4/5
Ostatnio zmieniony przez Gladias 2010-06-10, 13:41, w całości zmieniany 5 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gofator 


Wiek: 40
Posty: 166
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: Otmuchów
Wysłany: 2010-05-29, 07:55    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

Czemu nie ma mojego nagrania?

[ Komentarz dodany przez: INIM: 2010-05-29, 15:40 ]
Dodałem, sorry za zamieszanie.
_________________
Hooray, Hooray, These Women Is Killin' Me
Zanim założysz nowy temat zaglądnij tutaj ->
http://forum.harmoszka.co...cych-vt2606.htm
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
shusty 


Wiek: 33
Posty: 436
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-05-29, 13:19    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

Oceny:

gofator - 5

cabandeyro - 5

Chainsaw - 4+

Zamieszkaly - 4+

szaman69 - 4

KatuzaR - 3

aeroarte - 3

mazur - 2 (było całkiem nieźle i na szkolną 2 nie zasługujesz, ale byłoby nie fair postawić Twe wykonanie na równi z KatuzaR i resztą )

Paw - 3


Co do (cabandeyro, Chainsaw, Zamieszkaly) muszę stwierdzić po przesłuchaniu waszego już kolejnego nagrania, że macie swój własny wypracowany styl, każdy gra charakterystycznie i to jest fajne! W następnej bitwie gdybym dostał wasze nagrania bez podpisów z pewnością bym odgadł który z was jest autorem.
Ostatnio zmieniony przez shusty 2010-05-30, 17:30, w całości zmieniany 3 razy  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
mazur 


Posty: 67
Skąd: Białystok
Wysłany: 2010-05-29, 13:35    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

spoko spoko:) nie liczyłem na jakiekolwiek punkty:)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
gofator 


Wiek: 40
Posty: 166
Otrzymał 62 punkt(ów)
Skąd: Otmuchów
Wysłany: 2010-05-30, 17:13    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

Moje oceny
Zamieszkały 5 Bardzo fajna interpretacja, wg mnie najlepsza ale tylko dla tego że nie ubarwiona w żadne efekty. Pokazałeś jak można dobrze zagrać bez używania efektów. Aż się boję co będzie jak zaczniesz zamiatać tremolanda oktawy TB i inne udziwnienia.

Chainsaw 4+ ogromny pozytyw dla umiejętności grania na wysokim harpie. Kolejna sprawa przerywnik w którym zagrałeś TB. Efekt piorunujący- dodałbym tego więcej.

Cabaneyro 4 Fajnie zbudowany kawałek. Podobnie jak u zamieszkałego zagrany bez efektów i udziwnień. Troszkę dziwnie wyszło tremolando, nie wiem czy to było celowe czy przypadkowe.

Szaman69 4 Wszystko fajnie, płynnie przechodzisz z kanału na kanał bardzo luźno i z perfekcją. Dodatkowo pozytyw za używanie oktaw no i jakiś overblow chyba na 6 tam się trafił Moim zdaniem niepotrzebnie dodawałeś progresję akordową gdzieś w połowie podkładu, troszkę osłabiła całość dlatego tylko 4 punkty ode mnie

Paw 4 Ode mnie 4 punkty za dobre kontrolowanie tremoland. Jest to niezmiernie trudne, a Ty pokazałeś że można bezproblemowo przechodzić od tremolanda do tremolanda nie gubiąc się zbyt mocno. Moim zdaniem zbyt bardzo obniżasz jeden z dźwięków. Wydaje mi się że jest to (3).

KatuzaR 3 Było kilka słabszych momentów, ale ogólnie pomysł ciekawy

aeroarte 3 kilka niezgrań z podkładem. Natomiast przester fajny.

mazur 2+ Nie wiem jak długo grasz, ale z tego co słyszę jesteś początkującym. Dobrze, że zmieniasz grę na inną pozycję gdy zmieniają się takty. Popracuj bardziej nad budowaniem napięcia w utworze i nie graj ciągle tego samego (sam czasem mam z tym problem)

Proszę traktować to jako konstruktywną krytykę. A także proszę o wyrażanie krytyki w stosunku do mojego nagrania. Człowiek uczy się całe życie, a głupi umiera. Pozdrawiam
_________________
Hooray, Hooray, These Women Is Killin' Me
Zanim założysz nowy temat zaglądnij tutaj ->
http://forum.harmoszka.co...cych-vt2606.htm
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
harryup


Posty: 8
Wysłany: 2010-05-30, 17:33    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

Oceny:

gofator - 4
cabandeyro - 4
Chainsaw - 4
szaman69 - 4
Zamieszkaly - 3
KatuzaR - 3
Paw - 3
aeroarte - 3
mazur - 2
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Zamieszkaly 


Wiek: 32
Posty: 698
Otrzymał 86 punkt(ów)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-30, 22:21    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

Aeroarte- 3 + Chwilami było trochę nierytmicznie. Podkład był typowo molowy a słychać było zagrywki durowe, poza tym wszystko ok :)
Cabandeyro- 4 ładnie ale trochę sztywno. ;p
Chainsaw- 3+
Gofator- 3+ Ta sama uwaga co do Aeroarte, słychać było ogrywanie bluesa molowego skalą durową.
KtuzaR- 3
Mazur- 3 chciałem dać dwa ale po usłyszeniu końcówki zmieniłem zdanie. Musisz trochę popracować nad rytmem.
Paw- 2 mało przemyślana improwizacja, za dużo tremoland i ta sama uwaga co do Aeroarte i Gofatora,
Szaman69- 3+ trochę mijałeś się z podkładem(chodzi o rytm)
Zamieszkaly- nie oceniam, bo nigdy nie podobały mi się moje nagrania, a to wrzuciłem bo moja dziewczyna (była przy nagrywaniu) mnie do tego przekonała.

Mam nadzieję że moje słowa nie będą odebrane negatywnie. Nie miałem na celu obrażenia kogokolwiek a tym bardziej zniechęcenia do gry. Wszystkim gratuluję udziału. P.s im mniej dźwięków gramy tym mniejsza jest szansa że się pomylimy. Pozdrawiam.
_________________
https://www.facebook.com/brodatedzwieki
https://www.youtube.com/c/brodatedzwieki
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
cabandeyro 
Mistrz Harmonijkowych Bitew


Wiek: 48
Posty: 67
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-05-31, 09:21    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

aeroarte -3

Chainsaw -4

gofator - 4

KatuzaR -3

mazur - 2

Paw - 3

szaman69 -3

Zamieszkaly -4+
_________________
Cabandeyro's zawsze robią co chcą...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-05-31, 14:10    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

gofator - 4

cabandeyro - 4.5

Chainsaw - 5

Zamieszkaly - 5

szaman69 - 3

KatuzaR - 3

aeroarte - 2

mazur - 2

Paw - 2
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
michu 


Wiek: 29
Posty: 164
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-05-31, 15:08    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

aeroarte: 3 według mnie za dużo i za szybko grasz myślę że powinieneś robić większe odstępy pomiędzy frazami

cabandeyro 4 nie wiem czemu ale wydaje mi się to mało wyraziste sam nie wiem dlaczego, ogólnie całkiem fajnie

Chainsaw 4- kilka niezłych zagrywek i ogólnie spoko tempo ale taj jak u aeroarte według mnie za mało odstępów pomiędzy frazami

gofator 4 podoba mi się ale chyba za dużo dzwięków mogłeś niektórymi się pobawić przeciągnąć

KatuzaR 4 według mnie za dużo grasz podonych dzwięków co sprawia że nagranie nie jest ciekawe chociaż w kilku miejscach fajnie

mazur 5- pierwsze co "się rzuca w ucho" TO BARDZO fajny przester, fajnie zagrane

Paw 4 dzwięki są jakby płytkie ale może to wina sprzętu, ciekawe nagranie

szaman 69 5 fajnie ale nie ma takiego kopa :P

zamieszkaly 5 naprawdę nieźle

Podkreślm że to tylko moja opinia i proszę nie brać jej do serca ;)
_________________
Pozdrawiam :harp:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-05-31, 18:24    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

przepraszam ze ne na temat -

Do michu:
5 dla mazura?? to chyba na zachete:P Było duzo nieczystych trafien i antyrytmicznie:P

Pozdrawiam i jescze raz przepraszam ze ni na temat.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#minigunmen 


Wiek: 36
Posty: 2769
Otrzymał 127 punkt(ów)
Skąd: Kat, Ośw, Krak
Wysłany: 2010-05-31, 18:29    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

Ludzie oceniają według swojego doświadczenia ;) Spokojnie.
_________________
Naprawiam harmonijki! Reguluję pod overbending!- kontakt - PW albo GG albo mail. Paweł Pilnik Pilecki.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-05-31, 18:45    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

Kto mowi, ze nie jestem spokojny :P :P Tylko nie rozumiem jak np. Cabandeyro mogł dostac 4 a Mazur 5 :P Ale masz racje, nie potrzebie podwazam decyzje micha:P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
mazur 


Posty: 67
Skąd: Białystok
Wysłany: 2010-05-31, 18:46    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

Prawdopodobnie sie pomylił :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
michu 


Wiek: 29
Posty: 164
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-05-31, 18:52    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

eee...
piszcie co chcecie mi się podoba :P może jestem głupi ale oceny nie zmienie :P
_________________
Pozdrawiam :harp:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-05-31, 18:53    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

a tak "w nawiasie" to nie mam nic do twoich umiejetnosci gry na harmonijce, tylko musisz jeszcze duzo cwiczyc ( tak jak ja:P:P ):P

Staraj sie powtarzac rytmy, wyszukiwac pulsacji w piosenkach itp. :P Aby poprawic swoje poczucie rytmu.

To samo do mnicha:P

pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
michu 


Wiek: 29
Posty: 164
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-05-31, 18:57    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

[quote="Gladias"]To samo do mnicha:P [/quote]
do mnie? (micha?) :shock: :P
_________________
Pozdrawiam :harp:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Gladias 


Wiek: 28
Posty: 349
Otrzymał 12 punkt(ów)
Skąd: Nysa/Warszawa
Wysłany: 2010-05-31, 19:07    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

Kształc słuch, aby wyłapywac niedoskonałoci z danych melodi.

Prosił bym administratora o usuniecie naszego spamu, i jeszcze raz przepraszam.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
szaman69 


Wiek: 33
Posty: 174
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2010-05-31, 20:56    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

Aeroarte 3
Cabandeyro +4
Chainsaw 4
Gofator 5
KatuzaR -3
Mazur +3
Paw +3
Zamieszkały 4
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-05-31, 23:03    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

Panowie. Oceniacie Grających czy swoje oceny? Przecież ma prawo dać komu chce ile chce :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
michu
Paw 


Wiek: 29
Posty: 45
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2010-06-01, 14:03    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

Zamieszkały, gofator, michu, dzięki za słowa. Punkty są jedynie wyrażeniem jak się podobało, a dzięki takim komentarzom będę wiedział co mam jeszcze poprawić aby szybciej się szkolić.

Dobra, pora na oceny nooba. Zbyt wiele od strony technicznej powiedzieć wam nie mogę, ale wyrażę swoje odczucia.

Chainsaw 5 - To nagranie najbardziej przypadło mi do gustu. Świetnie operujesz kanałami oznaczonymi wysokimi cyframi, gdzie ja się w ogóle nie zapuszczam. Co więcej, dla mnie im grasz wyżej, tym lepiej. Efekty czy ubarwienia jeśli już są stosowane, to w tempo. Nieco mniej podobało mi się, kiedy zszedłeś na niskie kanały, lecz i tak zgrabnie. Chylę czoła przed twymi umiejętnościami i wyczuciem.

Zamieszkały 5 - Zagrałeś inaczej niż wszyscy. Stworzyłeś zupełnie inny nastrój, choć nie potrafię go określić. Niepasujących dźwięków nie wychwyciłem. Plus także za to, że szanujesz ciszę - nie grasz kiedy nie trzeba. Nagranie bardzo mi się podoba.

gofator 4+ - Dużo pozytywnych emocji, przynajmniej w moim odczuciu. Jesteś jedynym, który sprawił, iż nuciłem sobie nagranie przez piętnaście minut, a przez drugie tyle cicho brzęczało w głowie. Ba, nawet próbowałem się tego nauczyć. Wydaje mi się, że jeden czy dwa dźwięki nie zostały zagrane w tempo, bodajże w trzeciej "części". Na przyszłość, radziłbym stosować więcej urozmaiceń. Ja rozumiem, że miał to być temat, do tego fajny, przewijający się przez całe nagranie, ale dopiero na końcu zaczęło mi się naprawdę podobać. Słychać że umiesz stosować efekty, więc likwiduj nimi monotonność.

cabandeyro 4 - No niby wszystko fajnie - dźwięki pasują i są trafione w tempo. Jednak zagrałeś to jakby bez przekonania, taki standard. W Twoim poprzednim nagraniu, w paru miejscach ciary mnie przeszły, a tu nic. Zostawiając to, jeśli już miałbym się do czegoś przyczepić, to to tremolando trochę znikąd wzięte. Mówiąc krótko: dobrze, ale rzyci mi nie urwało :) .

szaman69 4- - Trzeba przyznać - ten pierwszy dźwięk był genialny. Fajna zabawa harmoszką, choć, jak na moje krzywe ucho, kilka dźwięków nie pasowało. Melodia grana od połowy niezbyt przypadła mi do gustu, dla mnie średniawo się wpasowała w podkład.

KatuzaR 3 - Nie było źle, ale słychać, iż potrzebujesz jeszcze praktyki. Miałeś dobry pomysł, lecz dla mnie trochę za mało rozwinięty. Mam nadzieję, iż wystartujesz w następnych konkurencjach, bo masz potencjał.

aeroarte 3 - Wszystko nagrane jednym tchem. Na szczęście w drugiej połowie trochę przystopowałeś i ta część wypadła znacznie lepiej. Także jak dla mnie, na przyszłość staraj się nie wypełniać dźwiękiem każdej sekundy. Obecnie sam mam z tym problem.

mazur 2 - Odczuwa się wrażenie, że nie grasz długo na harmonijce, ale jesteś na dobrej drodze. Na pewno twoją zaletą jest to, że wszystkie dźwięki pasują, przynajmniej ja niezgodności nie wychwyciłem. Na Twoim miejscu, popracowałbym nad płynnością grania.

Ze znawcowania to tyle.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Pulatom 


Wiek: 34
Posty: 781
Otrzymał 72 punkt(ów)
Skąd: Czerwona Woda
Wysłany: 2010-06-02, 18:29    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

Chainsaw - 4
Zamieszkaly - 5
Gofator - 4
Cabandeyro - 4
Szaman69 - 3
KatuzaR - 4
Aeroarte - 3
Mazur - 3
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2010-06-02, 22:48    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

Na mnie nadszedł czas

[u]Aeroarte: 4[/u] Jak dla mnie bardzo dobrze, bardzo mi się podobało, ale 1:13. Gdybyś zagrał całość tak jak tą lepszą Byłoby to naprawdę super dzieło! Bardzo dobra robota! Co do uwag negatywnych, z początku było chyba zbyt wiele dźwięków z Twojej strony. Gdyby wyciąć od 1:23 do 1:19,5 itp byłoby <ok>. Żeby nie było niejasności, oceniam tą lepszą część, bo przecież nie zdegraduję kogoś za przestrzelenie się z kilkoma pierwszymi taktami.

[u]Cabandeyro: 5[/u] Na Tobie nie da się chyba nigdy zawieść! Bardzo ładnie to sobie skomponowałeś. Do tego bardzo dobrze opanowane masz wibrato (gardłowe to czy przepona?), podciągi są już super naturalne, tak choćby były błahostką, końcówka z lekkim pierd*****ciem. Akordzik też się tam gdzieś znalazł. Fajnie się bawisz harmonijką, ale jest jedna rzecz co mi lekko podpadła. Chodzi mi o tremolado, lekko nie siadło mi w ucho. Tak świetna robota!

[u]Chainsaw: 5[/u] Fajne takie, akordowe :) bardzo fajne wykonanie akordowe (cz to TB, nie wiem :P ). Po prostu trafiłeś mnie w serducho :P )
Podciągi też chodzą lekko i zwiewnie niczym jedwabna sukienka na pięknej białogłowe w tańcu, ale mam wrażenie, że jednak Cabandeyro jest w tej dziedzinie okapinkę, o czubek buta (w biegach) lepszy, lecz nie o to tu chodzi kto lepszy, a kto jaką ekspresję tym wyraża. Kompozycja też bardzo przypadła mi do gustu. Co do wysokich kanałów jesteś dla mnie mistrzem! Piękny "shaking" i przejścia z góry na dół. Zasługujesz z ręką na sercu, 5 murowane!

[u]Gofator: 5+[/u] Pierwsze co mi się rzuca w oczy, to akordy. Piękne akordy i niesztampowość (moim zdaniem), oraz wcale nie gorsze ich uzupełnienie! Tremolando moim zdaniem bardzo przemyślane i super pasuje!
Ode mnie dostaniesz 5, choć dałbym 5+, bo moim zdaniem wyszło Ci to najoryginalniej, ale sędzia chyba nie przyznaje 5+ :(

[u]Mazur:3[/u] Miałeś dziurę tam (wiem, żeby gitarzysta się wyszalał), która bardzo skróciła Twój występ. Tremolando wchodzi Ci naprawdę dobrze (jak na moje krzywe ucho, siadło chyba nawet lepiej od Cabandeyro'wego), co jest wielkim plusem. Moim zdaniem postrzałem w nogę było użycie przesteru, który to wszystko pourywał jakoś :( Kompozycja prosta, acz schludna!

[u]Paw:4,25[/u] Powiem Ci, oryginalne to masz! i fajnie ułożone :) . Powinieneś zostać przedstawicielem, autorem stylu "shaking style" Naprawdę ciekawy ten Twój styl. Pod szlifuj go jeszcze, a napewno wpadnę na Twój koncert!

[u]Szaman69: 4+[/u] Wszystkiego po trochu, co jest bardzo efektowne :) Do tego środek i końcówka ! Super akordowo, nie sztampowo, z pomyślunkiem, zasługujesz na solidne 4+

[u]Zamieszkały: 4+[/u] Minus za przester, który zupełnie mi do gustu nie przypadł. Grasz w swoim bardzo dobrym stylu, wszystko Ci pasowało i kuźwa nie wiem jak Cię mam ocenić. Jeśli dam Ci 5 to będzie mnie gryzło sumienie, a jak dam Ci 4 to też nie będzie to dobre. Masz ode mnie po długim namyśle 4+

[b]Na ocenianiu spędziłem ponad 40 minut, i dalej nie czuję, że do końca dobrze oceniłem :( Jak dla mnie wszystkie wykonania były pozytywne i każde inne, każde mające swój niepowtarzalny charakter i moc. Oceniłem to tak jak oceniłem, inaczej spędziłbym nad tym całą noc. Wszystkich pozdrawiam, i przepraszam jeśli kogoś uraziłem. Te oceny to tylko moje zdanie, które i tak ma mały wpływ na "popsucie" ocen.
[/b]
Śpijcie dobrze

KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2010-06-10, 13:17    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

czy to juz czasem ni8e czas na wyniki?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
INIM 


Posty: 471
Otrzymał 7 punkt(ów)
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-06-10, 14:14    Odp: [GP IV] HB V - ocena prac

Eh. Czemu mi telefon o tym nie przypomniał? :/ Sorry. :/
Jutro o 23:00 podam wyniki.
_________________
"Stadion Narodowy to zawsze będzie Śląski..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi