Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
*Wisnia 

Posty: 109
Otrzymał 21 punkt(ów)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-05-06, 12:46    [Warsztaty] Bezpłatne warsztaty w ramach festiwalu Blues Roads, Kraków, 22-23 maj

Witam!
Mam przyjemność zaprosić na warsztaty harmonijkowe, które odbędą się 22-23 maja w ramach krakowskiego festiwalu Blues Roads.

Szczegóły oraz informacje dotyczące zapisów znajdziecie tutaj:
http://www.bluesroads.pl/...mid=104&lang=pl

Warto dodać, że udział w warsztatach jest całkowicie BEZPŁATNY :)

pozdrawiam
Łukasz Wiśniewski
_________________
www.wisnia.info
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Bugaj 

Wiek: 50
Posty: 70
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: 100lica
Wysłany: 2010-05-18, 02:15    Odp: [Warsztaty] Bezpłatne warsztaty w ramach festiwalu Blues Roads, Kraków, 22-23 maj

Wiśnia, jak dam radę ogarnąć się logistycznie to może przyjadę... Dawno w Krakostanie nie gościłem. Jeszcze sprawdzę i zadzwonię jak i co, bo nie wiem co z transportem będzie a poza tym to mi się parę imprez szykuje...

A tak poza tym to co planujesz na zaawansowanym przerobic?
_________________
Och, gdyby tak wszyscy ludzie Mogli przeżyć taki jeden dzień. Gdy wolność wszystkich ludzi zbudzi I powie: "Idźcie tańczyć, to nie sen"...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-05-19, 21:34    Odp: [Warsztaty] Bezpłatne warsztaty w ramach festiwalu Blues Roads, Kraków, 22-23 maj

Joł.
czy te warsztaty się odbędą??
Pytam w związku z falą powodzi...

[ Dodano: 2010-05-24, 20:52 ]
Warsztaty świetne, atmosfera zaje... fajna :D Trochę się stremowałem, grałem ... jak grałem :D ale fajnie pokazał nam Wiśnia co i jak :) Noi poznałem Rolfa i Lady Stardust, o ile dobrze zapamiętałem :)
Ogólnie, to polecam, Wiśnia jest normalnym ludziem, nie nosi się, jak dobry kumpel :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu