Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
kacperpl5

Posty: 11
Wysłany: 2010-05-09, 13:11    Pomoc w grze na harpie

Mam takie pytanie, czy ktoś z Was, drodzy forumowicze, mieszka w Łodzi i mógłby poświęcić mi 1-2h? Chodzi o to, że z opisów pisemnych nie potrafię nauczyć się bedningu i właśnie chciałbym taką osobę poprosić o krótką lekcje:) Byłbym dozgonnie wdzięczny:)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
shusty 


Wiek: 33
Posty: 436
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-05-09, 13:16    Odp: Pomoc w grze na harpie

Nie załamuj się, wiele osób w końcu wpadło jak zrobić bending z opisów (np. ja), naprawdę to bardzo proste, ale przypadkiem trzeba na to wpaść. Polecam temat: http://forum.harmoszka.co...ciagi-vt122.htm

Wiele osób tam opisuje od swojej strony jak im się udało go osiągnąć i jak to u nich wygląda (każdy patrzy na to inaczej ze swojej strony i bardzo możliwe, że kogoś doświadczenia do Ciebie trafią, a wiele też tam treści o podciągach które i tak powinieneś wiedzieć). Jeśli ktoś zgodzi Ci się pomoc osobiście tym lepiej, ale jeśli nie to wiedz, że sam też dasz radę. Powodzenia ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
cabandeyro 
Mistrz Harmonijkowych Bitew


Wiek: 48
Posty: 67
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-05-09, 13:56    Odp: Pomoc w grze na harpie

podaj nazwę skypa na PW, o 17 będę miał chwilkę to mogę Ci coś wyjaśnić jeśli chcesz?
_________________
Cabandeyro's zawsze robią co chcą...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
kacperpl5

Posty: 11
Wysłany: 2010-05-09, 14:02    Odp: Pomoc w grze na harpie

Dzięki wszystkim za odpowiedzi:) o 17 wpadnę na tego skypa i zapraszam na 19 do AOIA w łodzi na występ kabaretu KIHA:) Taki mały offtop:)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
harryup


Posty: 8
Wysłany: 2010-05-09, 22:46    Odp: Pomoc w grze na harpie

Mnie też mógłby ktoś pouczyć. :zzz:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Medyk 


Wiek: 31
Posty: 10
Skąd: Szczecin - okolice
Wysłany: 2010-05-17, 22:49    Odp: Pomoc w grze na harpie

Wiecie ja też jestem zielony w tym temacie i jak by ktoś mogł to prosił bym o jakieś lekcje krótkie :P P
_________________
Jailhouse Gumbo Lee

"Krytykuj przyjaciela w cztery oczy, a chwal przy świadkach" ~ Leonardo Da Vinci
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu