Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Bugaj 

Wiek: 50
Posty: 70
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: 100lica
Wysłany: 2010-03-11, 13:30    [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Ruszyły zapisy na tegoroczny BnB. Termin 5 - 15 sierpnia. Miejsce jak zwykle. Jako uczestnik zeszłorocznych warsztatów gorąco polecam.
Zapisujcie się jak najszybciej i niech będzie nas duuużo, to będą różne grupy zaawansowania.
Ja będę na 100%, chyba że się świat będzie walił.

Zapisy: http://www.bluesnadbobrem.pl/
Jeszcze raz gorąco polecam.
_________________
Och, gdyby tak wszyscy ludzie Mogli przeżyć taki jeden dzień. Gdy wolność wszystkich ludzi zbudzi I powie: "Idźcie tańczyć, to nie sen"...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
kamilteau 


Wiek: 33
Posty: 1390
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Olsztyn/Offenburg
Wysłany: 2010-03-11, 18:19    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Miałem w planie przyjechać, ale kasa się przez studia jakoś rozpłynęła... zobaczę jeszcze, co się da zrobić. Mam nadzieję, że się uda ;)
_________________
"Don't start me talking, I'll tell everything I know..."
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lozansky 


Wiek: 36
Posty: 46
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Kargowa/Zielona Góra
Wysłany: 2010-03-13, 12:12    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Zastanawiam się nad wzięciem udziału w tych warsztatach :) . Były by to moje pierwsze warsztaty w ogóle. Mam prośbę. Mógłby ktoś, kto w nich uczestniczył, opisać jak tam wyglądała nauka? Bo czytałem, że zajęć jest sporo...a było wielu uczestników ostatnim razem?
_________________
- Suwalszczyzna to jest gdzieś w bok od Warszawy, tak? Przypomnij mi gdzie to jest dokładnie.
- Pojedziesz, to sam zobaczysz gdzie to jest.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-22, 11:15    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Ja jestem co roku na tych warsztatach od 1996r, więc mam nieco szersze spojrzenie na sytuację :)
Zwykle są 2 grupy dla początkujących a druga dla średnio i zaawansowanych.
Zajęcia odbywają się w grupach do 12 osób (w tamtym roku wyjątkowo grupa była ok 13-14os). Codziennie przez 9 lub 10 dni zajęcia trwają 11-14 - obiad - 16-18 czyli w sumie 5 godzin zegarowych (razy dziewięć dni) Sporo prawda? :) Wieczorem jest czas wolny oraz blues session z udziałem bardziej warsztatowiczów i wykładowców.

Ja przyjąłem taki tryb pracy: rano - zajęcia stricte harmonijkowe (utwory, techniki, improwizacja) a popołudniu - np multimedialna historia harmonijki, regulacja do overbendingu czy jak zaaranżować utwór dla własnej kapeli :)

Oczywiście cały czas kadra pedagogiczna jest do dyspozycji Uczestników.
W tym roku grupę początkującą poprowadzi Roman Badeński a osoby bardziej zaawansowane zapraszam na swoje zajęcia.

Niezbędna będzie sprawna harmonijka, KONIECZNIE w tonacji C, przybory do pisania (przydają się pendrive i dyktafony).


Zdaniem wielu uczestników takie 9-10 dni warsztatów dają więcej niż 3 lata samotnej nauki przez internet. I ja się z tym jak najbardziej zgadzam. Można oczywiście pojechać na nudne kolonie lub w góry z Rodziną, ale jeśli ktoś ma taką możliwość i chce robić szybkie postępy na harmonijce to wybór jest prosty!
Poza tym to wyjątkowo miła forma spędzenia wakacji, założenia kapeli czy poznania swej Drugiej Połówki :)

Jeśli macie własny zespół lub znajomego gitarzystę, pianistę czy perkusistę dajcie mu znać o tych największych w Polsce bluesowych warsztatach!
Chętnie odpowiem na Wasze pytania ale najpierw zajrzyjcie na www.bluesnadbobrem.pl/ :)
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Lozansky
Lozansky 


Wiek: 36
Posty: 46
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Kargowa/Zielona Góra
Wysłany: 2010-03-22, 19:51    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Dziękuję za odpowiedź :) teraz nic tylko ćwiczyć harmonijkowo. Bo myślę, że poziom nawet w grupie początkującej jest dość wysoki ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia :)
_________________
- Suwalszczyzna to jest gdzieś w bok od Warszawy, tak? Przypomnij mi gdzie to jest dokładnie.
- Pojedziesz, to sam zobaczysz gdzie to jest.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sobaku 

Wiek: 31
Posty: 5
Wysłany: 2010-03-23, 16:37    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Na daną chwilę jestem zupełnie początkujący ale wstępnie zainteresowany. W końcu trzeba uczyć się od lepszych :)

Pozdrawiam
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gitowiec 


Wiek: 35
Posty: 24
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2010-04-02, 19:43    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Witam serdecznie! Na BnB jest dokładnie tak jak pisze prof. Bartek:) Co roku do Bolesławca przyjeżdża sporo ludzi (w zeszłym roku 117 osób) a wśród nich są wieloletni uczestnicy ale także bardzo sporo nowicjuszy. Dlatego klasy, do których zgłasza się sporo osób, co pozwala na otworzenie co najmniej dwóch grup, podzielone są na te bardziej zaawansowane i te dla początkujących i mniej zaawansowanych. Warto wspomnieć, że na naszych warsztatach uczą się ludzie w różnym wieku. Najwięcej jest młodzieży szkolnej i studentów ale także zdarzają się osoby dużo dużo starsze (chociaż zawsze młode duchem- jak to muzycy). Wszyscy świetnie się dogadują i wymieniają wiedzą. Niektórzy twierdzą, że bardzo sporo można się nauczyć właśnie od kolegi z pokoju lub z comba. Przez lata mojej aktywności przy BnB jeszcze nikogo przerażonego nie widziałem;) W tym roku Festiwal odbędzie się na Zamku Kliczków. Liczymy na pobicie rekordu osób na warsztatach (podajże 143 osoby). Poza warsztatami będą także inne stałe punkty naszego programu, m.in. Przegląd Zespołów Bluesowych z bardzo wysokimi w tym roku nagrodami. Jak macie jakieś pytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi na www.bluesnadbobrem.pl to piszcie tutaj na forum- chętnie udzielę Wam odpowiedzi. Pozdrawiam!
_________________
Blues z Bolesławca: www.bluesnadbobrem.pl
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Bugaj 

Wiek: 50
Posty: 70
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: 100lica
Wysłany: 2010-04-08, 13:56    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Krótkie info dodatkowe.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to niech nie odkłada zgłoszenia do ostatniej chwili. W zeszłym roku do ostatniego tygodnia było tylko 8 zgłoszeń w związku z czym organizatorzy nie zdecydowali się na dwie grupy a stworzyli tylko jedną. Potem okazało się że w ostatnim tygodniu zgłosiło się dodatkowe 8 osób i była wtopa organizacyjna - mała salka i w szczycie 16 osób każda na innym poziomie zaawansowania.

Gdyby nie profesjonalne podejście Jego Magnificencji Prof. Bartka to była by katastrofa, na szczęście udało mu się połączyć poziomy w jednej grupie i jak dla mnie było superr (choć bywały i głosy krytyki...)

Aby w tym roku uniknąć tego typu problemów dla organizatorów oraz dla uczestników i prowadzących - zapisujcie się ASAP.

PS. GITOWIEC - kiedy będą plakaty? (z chęcią trochę bym porozwieszał tu i tam po Wawie). Wiem, że w zeszłym roku była możliwość otrzymania materiałów żeby promować festiwal i warsztaty.
_________________
Och, gdyby tak wszyscy ludzie Mogli przeżyć taki jeden dzień. Gdy wolność wszystkich ludzi zbudzi I powie: "Idźcie tańczyć, to nie sen"...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
gitowiec 


Wiek: 35
Posty: 24
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2010-04-08, 17:36    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Projekt plakatu już mamy gotowy. W tym miesiącu chyba pójdą do druku. Myślę, że możliwość promowania BnB taka jak rok temu będzie. Jak będę znał więcej konkretów to dam znać.
Co do zgłoszeń to w zeszłym roku faktycznie było tak jak pisze Bugaj. Na ostatnią chwilę napłynęło do nas sporo zgłoszeń na harmonijkę a my byliśmy ograniczeni preliminarzem wydatków, więc drugiego wykładowcy nie udało się ściągnąć. W tym roku m.in. z takich względów rekrutacja na warsztaty będzie trwać do 30 czerwca. To jest oficjalna data ale nie jestem pewien czy dało by się ją w razie czego wydłużyć z różnych względów. M. in. zamek Kliczków na co dzień jest hotelem więc liczba uczestników naszych warsztatów jest dla nich istotna przy zarządzaniu hotelem w okresie urlopowym. Pozdrawiam!
_________________
Blues z Bolesławca: www.bluesnadbobrem.pl
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-04-08, 19:56    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Ja też chętnie bym popromował :)
a co do zapisów - w tym roku mam mature, musze zarobic na studia po maturze, ale jak tylko ułoże plan, postaram się zrobić go tak by móc się zapisać, bo zależy mi :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-08, 23:03    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Moi Drodzy, jestem otwarty na konstruktywną krytykę moich warsztatów. Z doświadczenia wiem że zawsze się znajdzie osoba nie do końca zadowolona z poziomu bądź tematyki.

W Bolesławcu mamy DUŻO czasu , dlatego czekam na propozycje tematów, zagadnień i utworów muzycznych które chcielibyście omówić.
Oczywiście proszę o sugestie tylko osoby już zapisane na BnB :)

Chętnie opracuję dodatkowe materiały edukacyjne, zrobię podkłady czy przeprowadzę wykład na wybrany temat. Po prostu piszcie :)

Pozdrowienia!
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
cabandeyro 
Mistrz Harmonijkowych Bitew


Wiek: 48
Posty: 67
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-04-10, 13:07    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Zgadzam się z przedmówcami...Warsztaty BnB to naprawde duuuży zastrzyk wiedzy. Byłem rok temu i nie żałuję. W tym roku już się zapisałem. Gorąco polecam wszystkim , którzy poważnie myślą o podniesieniu swoich umiejętności gry na harmonijce i nie tylko. :)
_________________
Cabandeyro's zawsze robią co chcą...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gitowiec 


Wiek: 35
Posty: 24
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2010-04-22, 15:05    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Tak jak wcześniej zapowiedziałem, informuję że dysponujemy już plakatami oraz ulotkami reklamującymi nasz Festiwal. Mam pytanie kto i ile by tego potrzebował? Nie muszę chyba mówić, że plakaty nie są do powieszenia nad łóżkiem tylko do rozniesienia ich po klubach muzycznych, sklepach, szkołach itp. Czekam na odzew, pozdrawiam
_________________
Blues z Bolesławca: www.bluesnadbobrem.pl
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Felix 


Posty: 1596
Otrzymał 123 punkt(ów)
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2010-04-25, 22:16    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Chętnie bym wziął udział, ale już jadę na warsztaty do Chorwacji w Maju. :harp:
http://forum.harmoszka.co...2010-vt2780.htm
Tam też się będzie działo! :viva:
No cóż mówi się trudno.
Dwa razy w roku takie "mocne warsztaty" to moja kieszeń nie wytrzyma - chyba, że wygram w Totolotka...
_________________
Keep breathing music ...
Ostatnio zmieniony przez Felix 2010-04-28, 22:53, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
*Bart Łęczycki 


Posty: 600
Otrzymał 76 punkt(ów)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-28, 19:29    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Jeśli macie jakieś pytania nt warsztatów BnB to piszcie śmiało!
_________________
www.bleczycki.com
bleczycki@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-05-03, 10:07    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Kto z forumowiczów wybiera się na 100% ?
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Papuga 


Wiek: 32
Posty: 150
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-03, 17:12    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

W tym roku niestety nie przybędę, ale na pewno wpadnę na 2-3 dni zobaczyć co słychać w bluesowym świecie:D
_________________
Mały instrument, wielka moc.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Lozansky 


Wiek: 36
Posty: 46
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Kargowa/Zielona Góra
Wysłany: 2010-05-03, 21:45    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Ja się wybieram, jeszcze nie wpłaciłem wpisowego, ale się wybieram.

Pozdrawiam :)
_________________
- Suwalszczyzna to jest gdzieś w bok od Warszawy, tak? Przypomnij mi gdzie to jest dokładnie.
- Pojedziesz, to sam zobaczysz gdzie to jest.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2010-05-04, 13:22    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

[quote="Bart Łęczycki"]Jeśli macie jakieś pytania nt warsztatów BnB to piszcie śmiało![/quote]

Nie jest to na tyle pytanie co propozycja. Gram na harmonijce, nie znam teorii,nie wiem jak grać durowo, ani jak grać w 2 pozycji, podciągi łapię, ze słuchu wokale piosenek też mi idą znośnie i... nie wiem czy jestem początkujący czy zaawansowany. Fajnie byłoby, gdyby ułożono przykładowo 20 pytań testowych dotyczących umiejętności petenta. Przykładowo:

Pytanie 1: Czy potrafisz wydobywać swobodnie pojedyncze dźwięki:
a) Niezbyt mi to idzie
b) Czasami niechcący gram na kilku kanałach
c) Potrafię grać bez większych błędów

Po wypełnieniu takiej mogła by być drobna sugestia, przykładowo:
"Może nie radzisz sobie z niektórymi podstawami, ale na stopniu zaawansowanym powinieneś/aś dać radę"

(może zjawię się na tej imprezie, a takie pytania mogę spróbować ułożyć :) )

Tyle z moich offtopów ;)
Życzę miłego harpienia!
KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2010-05-04, 15:52    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Ale po co robić ankietę skoro po zagraniu czegoś i tak będzie wiadomo na jakim jesteś poziomie. Chyba, że źle zrozumiałem?

P.S. Co to są wokale piosenek?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
shusty 


Wiek: 33
Posty: 436
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-05-04, 17:05    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

[quote="gmx"]P.S. Co to są wokale piosenek?[/quote] Linia melodyczna
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Lozansky 


Wiek: 36
Posty: 46
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Kargowa/Zielona Góra
Wysłany: 2010-05-04, 17:07    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Partie wokalne w utworze. A odnosząc się do tego, co napisał KatuzaR to nie jest to złym pomysłem. Jednak z drugiej strony, to chyba każdy kto się wybiera na te warsztaty, wie na jakim jest poziomie i do jakiej grupy chce należeć. Chyba, że prowadzący sami to oceniają i przyporządkowują do grup.
_________________
- Suwalszczyzna to jest gdzieś w bok od Warszawy, tak? Przypomnij mi gdzie to jest dokładnie.
- Pojedziesz, to sam zobaczysz gdzie to jest.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
gmx

Posty: 233
Otrzymał 26 punkt(ów)
Wysłany: 2010-05-04, 17:16    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Dzięki. Tak podejrzewałem, że może o to chodzić. W mojej ocenie ta ankieta jest zbędna. Nawet pomysłodawca opisując swój staż zakwalifikował się do odpowiedniej grupy. Uczestnicy na pewno zostaną podzieleni na grupy już na miejscu według umiejętności w rzeczywistości, inaczej sobie tego nie wyobrażam.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-05-04, 18:17    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

ogólnie, to fajnie byłoby jakbyście powiedzieli kto jedzie i czy zamek czy pensjonaty :) to byśmy się jakoś dobrali może :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
KatuzaR 


Wiek: 32
Posty: 319
Otrzymał 29 punkt(ów)
Skąd: Kryry
Wysłany: 2010-05-04, 19:11    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Może poczekamy na opis dobierania stopni zaawansowania przez Barta, bo on jeździ tam już długo i wie jak to wygląda.

Co do mojej kwalifikacji, nie wiem czy jestem jeszcze początkujący, czy już ledwo zaawansowany. Nie znam wymagań oraz tego, czego będziemy się uczyć na stopniu podstawowym i zaawansowanym. We własnej samoocenie grając jak Bartosz Łęczycki mogę się czuć jako mało zaawansowany w ogromie potencjału tego instrumentu, a mogę grać jak Bob Dylan w piosence Just like a woman i czuć się bogiem tego instrumentu, choć w rzeczywistości poprzednikowi do pięt nie dorastam z graniem.

Ja osobiście gram zupełnie inaczej niż ludzie o których tutaj mówiłem, a oceniać siebie jest nader ciężko, by było to obiektywne.

(W ramach wyznacznika, drogi Bartoszu, proszę określ czy jestem jeszcze w grupie początkującej czy już w zaawansowanej
http://www.youtube.com/user/KatuzaR )

Już kończę z offtopami bo mi Admin głowę u... popsuje ;)

Miłego grania!
KatuzaR
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
gitowiec 


Wiek: 35
Posty: 24
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2010-05-04, 19:56    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Jeżeli ktoś chciałby wybrać opcję z noclegiem w pensjonacie to radziłbym się śpieszyć bo liczba miejsc jest tam ograniczona (mowa jest o jednym niewielkim pensjonacie). W zeszłych latach była już próba podziału warsztatowiczów na różne grupy zaawansowania. Na formularzach, które trzeba było wypełnić żeby zapisać się na warsztaty, było kilka pytań, tylko dla gitarzystów bo ta klasa zawsze jest najobszerniejsza. Były pytania w stylu: ile lat grasz na gitarze, jak oceniasz swój poziom (kilka opcji do wyboru). W efekcie nie zdało to egzaminu bo większość gitarzystów dosyć optymistycznie określała swój poziom;) A w rzeczywistości było oczywiście trochę inaczej. W klasie harmonijki jest oczywiście zupełnie inaczej bo tu jest tylko dwóch wykładowców a nie np. sześciu. Myślę, że z podziałem na te dwie grupy zaawansowania nie będzie problemu. Bartek pewnie więcej ma tu do powiedzenia. Ze strony organizatorów będziemy wyłącznie zabiegać o to, żeby któraś z grup nie była zbyt duża (max. 10-12 osób).
_________________
Blues z Bolesławca: www.bluesnadbobrem.pl
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
cabandeyro 
Mistrz Harmonijkowych Bitew


Wiek: 48
Posty: 67
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-05-04, 21:10    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Harry ja jadę na 100% i śpię na zamku :) ...mam nadzieję że nie będzie straszyć ;)
_________________
Cabandeyro's zawsze robią co chcą...
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-05-04, 21:49    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

a jak to jest z pensjonatem ? Daleko jest od zamku ?
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
gitowiec 


Wiek: 35
Posty: 24
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2010-05-04, 22:34    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Pensjonat jest w Kliczkowie czyli w tej samej wiosce co zamek. Wioska jest mała, nie wiem gdzie dokładnie jest ten pensjonat, ale strzelam że więcej niż 10 minut nie zajmie z niego droga do zamku.

[ Dodano: 2010-05-04, 23:40 ]
Aha, dzisiaj wysłaliśmy plakaty i ulotki osobom z tego forum, które się tym zainteresowały. Z góry dzięki za waszą aktywność! będzie piwko:)
_________________
Blues z Bolesławca: www.bluesnadbobrem.pl
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-05-07, 21:26    Odp: [Warsztaty] Blues nad Bobrem 5 - 15 sierpnia 2010

Melduję, że zgłoszenie na Zamek wysłane. Do zobaczenia w Kliczkowie!
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Odpowiedz do tematu