Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
Naznaczony 


Wiek: 36
Posty: 6
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2010-04-21, 16:03    Kurs bluesharp.pl - warto?

Witam,
Gram na harmonijce od niedawna uczę się z materiałów które są dostępne w necie Ostatnio znalazłem taką stronę http://www.bluesharp.pl/ gdzie jest "internetowy kurs grania na harmonijce-jedyny taki kurs w sieci" kosztuje on 23 zł (sms) czyli nie mało zastanawiam się czy jest on warty swojej ceny ktoś korzystał z niego?
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
shusty 


Wiek: 33
Posty: 436
Otrzymał 26 punkt(ów)
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-21, 16:48    Odp: Kurs bluesharp.pl - warto?

Podrożało? Ja płaciłem 10zł.

Koleś to zawodowiec, i mnie jako początkującemu, przydała się strona, choć z pewnością każdy może powiedzieć, że za darmo w necie też znajdziesz wszystkie te potrzebne informacje. Powiem tylko że jako początkujący nie powinieneś się zawieść, bo będziesz miał dobre materiały by zapoczątkować przygodę z harmonijką.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Naznaczony
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-04-21, 16:53    Odp: Kurs bluesharp.pl - warto?

23 złote to moim zdaniem bardzo niewiele. Recenzowalem ten kurs - uważam, że jest praktyczny i przydatny. Ci, którzy korzystali, byli zadowoleni. Autor jest świetnym harmonijkarzem.

Przy okazji mała prośba: na przyszłość formułuj temat bardziej precyzyjnie, żeby następni mogli łatwo znaleźć i nie powielać. I korzystaj z wyszukiwarki, bo ten temat przewijał się już na forum niejednokrotnie.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Naznaczony
Naznaczony 


Wiek: 36
Posty: 6
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2010-04-21, 17:09    Odp: Kurs bluesharp.pl - warto?

Heh namówiliście mnie zaraz zrobię przelew (taniej wychodzi bo 12 zł). Nigdy nie byłem za bardzo ufny takim poradnikom dlatego wolałem się zapytać. A co do tematu panie Młynek to następnym razem wpisze dokładniej o co mi chodzi-wiesz niewiedza nowicjusza :D

Swoją drogą nie wie ktoś czy istnieją jakieś kursy gry na harmonijce (ale nie online) widziałem że sporadycznie są organizowane warsztaty ale zazwyczaj parę razy do roku i nigdy w trójmieście :/ ???
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Blake 


Wiek: 31
Posty: 183
Otrzymał 4 punkt(ów)
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2010-04-21, 17:18    Odp: Kurs bluesharp.pl - warto?

Nie online to jest tylko parę książeczek cieniutkich formatu A5 z tego, co pamiętam :/ .

A ten kurs to świetna sprawa. Też sobie wykupiłem, tylko, że ja 10 zł płaciłem. Troszkę podrożał, ale i tak się opłaca :D
_________________
"Shinobi, który nie przestrzega zasad jest nazwany śmieciem"
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Naznaczony
raist 

Wiek: 38
Posty: 27
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: P-ce
Wysłany: 2010-04-21, 17:18    Odp: Kurs bluesharp.pl - warto?

Bardzo fajny kurs - same konkrety, bez zbędnego biadolenia. Potraktuj go jako uzupełnienie i naprostowanie pewnych spraw :)
_________________
http://harpb.blogspot.com/
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Naznaczony
Naznaczony 


Wiek: 36
Posty: 6
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2010-04-22, 00:13    Odp: Kurs bluesharp.pl - warto?

Punkt dla was ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
MilKam88 

Wiek: 36
Posty: 39
Otrzymał 9 punkt(ów)
Wysłany: 2010-04-23, 15:30    Odp: Kurs bluesharp.pl - warto?

Jeżeli zaczynasz przygodę z harmonijką to ja osobiście polecam Ci jeszcze oprócz kursu online Dawida Wydry kurs dla początkujących "Harmonijka i Blues" Sławka Wierzcholskiego. Książka w formacie A4 i do tego płyta. Poźniej warto też nabyć drugą część tego kursu "Sekrety Harmonijki", ale to jak już opanujesz podstawy. Co prawda trochę drogi jest nowy, ale czasami można trafić na allegro tanio używany ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(ów):
Molsz
Naznaczony 


Wiek: 36
Posty: 6
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2010-04-25, 22:31    Odp: Kurs bluesharp.pl - warto?

Dzięki za rady Kurs blus harpa wykupiłem sobie i faktycznie nie żałuję, co do Sławka Wierzcholskiego to muszę zajść do pobliskiej biblioteki... a nóż będą mieli ;)

Ps: W końcu umiem podciąg na 4 kanale!!!


Temat do zamknięcia
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
jepet 

Wiek: 30
Posty: 2
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 2010-05-03, 21:48    Odp: Kurs bluesharp.pl - warto?

Warto jeszcze wspomnieć, że kontakt z Dawidem Wydrą w związku ze sklepem, kursem i samym tokiem nauki jest bardzo dobry, toteż można śmiało konsultować z nim swoje postępy. Jak najbardziej polecam.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu