Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Odpowiedz do tematu
Autor
Wiadomość
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-08-22, 19:10    Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

chodzi o to ze nie chce wydawac kasy na skiazke czy ktos moglby zrobic eboka?? prosze o odpowiedz
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Włóczykij 


Wiek: 31
Posty: 154
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gorzów WLKP
Wysłany: 2007-08-22, 19:33    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

Ja mam :D ale to już by piractwo było :|
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-08-22, 20:07    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

Nie przesadzajmy jestesmy harmonijkarzami musimy sobie pomagac :D :D :D Prosze jezeli mozna przeslac ten e book na jedrzej.szczypior.szczepaniak@gmail.com naprawde mi tam zalezy z gory dziekuje i pozdrawiam

[ Dodano: 2007-08-22, 21:57 ]
P.S czy ktos ma moze cos wlsnie w tym stylu e book??jak tak to prosze wysylac na jedrzej.szczypior.szczepaniak@gmail.com
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
zombiak 

Wiek: 55
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-08-24, 15:06    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

Ja mam z kasetą, mogę tanio odsprzedać, pisać na gg 1329078
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Frodo 

Wiek: 32
Posty: 20
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2007-08-25, 20:41    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

Chlopie nie przesadzaj. Pomoc, pomoca. Slawek sie napracowal i dlaczego ktokolwiek mialby go kantowac? Uwierz, ze gdyby twoja ksiazke ktos piratowal wybuchlbys ze zlosci.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-08-26, 20:53    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

nie przesadzajmy.......
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
WoopeQ 

Wiek: 35
Posty: 33
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: warszawa
Wysłany: 2007-08-26, 22:51    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

SZCZYPIOR: popieram zdanie innych. Ty też nie przesadzaj, nie jest to jakaś niesamowicie trudno dostępna książka która na allegro pojawia się raz na 5 lat. Można kupić nową za czterdzieści parę złotych w necie, nie jest to majątek. Więc odłóż sobie trochę kasy najwyżej i ją kup, a nie oszukuj.
_________________
tak, wiem, piszę bez ładu, składu i chaotycznie, ale staram się zachować sens wypowiedzi ;)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
MBoX 


Wiek: 36
Posty: 158
Otrzymał 3 punkt(ów)
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2007-08-27, 00:28    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

Szczypiorek jeszcze sie nie nauczył że niewolno kraść? :>
A jeśli już musisz... to dyskretnie, kurde, mogłes chociaż dyskretniej...
_________________
Listen To The LION... Inside Of You
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Faaraon 


Posty: 147
Otrzymał 5 punkt(ów)
Skąd: Toruń
Wysłany: 2007-08-27, 01:33    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

Już przy drugim poście tego Pana chciałem napisać, że na innym forum było by ostrzeżenie i później już tylko ban od razu. Powstrzymałem się :P

Nie wyszło.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Włóczykij 


Wiek: 31
Posty: 154
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gorzów WLKP
Wysłany: 2007-08-27, 08:26    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

No BANAna bym dał chociażby za to, że to mój ulubiony harmonijkarz :harp:
A poza tym to trochę bezczelne tak prosić o skany książki :(
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-08-27, 21:13    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

Ok spooko macie racje... nie musicie az tak atakowac.... :D
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sieja1234 


Wiek: 32
Posty: 330
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-08-27, 21:15    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

:harp: SZCZYPIOR nie wyjeżdżaj na następny raz z takimi tekstami, bo my na to bardzo wrażliwi jesteśmy. A poza tym to takie ksero oprócz łamania praw to chamstwo i prostata :P
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-08-27, 21:16    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

sluchajcie a tak PS to o cochodzi ztymi szkicami harmoszek innych kolorow pod waszymi nickami?? chodzi jakis stopien wtejmniczenia i bycie moderatorem czy to jakies wyroznienie kto lepiej gra??
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sieja1234 


Wiek: 32
Posty: 330
Otrzymał 14 punkt(ów)
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-08-27, 21:17    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

To jest oznaczenie kto ile postów napisał, zamiast nazw np amator grajek itp

[ Dodano: 2007-08-27, 22:18 ]
To jest oznaczenie kto ile postów napisał, zamiast nazw np amator grajek itp oraz kolorowe odpowiadają funkcjom moderator admin itp
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-08-27, 21:21    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

rozumiem...słuchajcie czy mógłbym coś nagrac a wy mi powiecie coś o mojej grze ok?? ZAZNACZAM ZE TO NIE SA MOJE KAWAŁKI(żeby nikt o piractwo nie pasadzali o kradziez praw auotrskich) zorbie to jutro ok?
Ostatnio zmieniony przez SZCZYPIOR 2007-08-29, 17:32, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Włóczykij 


Wiek: 31
Posty: 154
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gorzów WLKP
Wysłany: 2007-08-27, 21:46    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

Tylko do odpowiedniego tematu swoje nagranie wrzuć :cool:
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-08-28, 10:57    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

czyli do jakiego?? harmonijkowe bitwy??
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Włóczykij 


Wiek: 31
Posty: 154
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gorzów WLKP
Wysłany: 2007-08-28, 18:06    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

Nie do [Mp3], [Video]... i wasze kawałki. tu masz link do tego tematu:
http://www.harmoszka.com/topics27/76,30.htm
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Osaosowski 

Wiek: 31
Posty: 265
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2007-09-02, 18:41    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

hehe a co do tego piracenia i mówieniu o tym w tym miejscu (tym bardziej jak wiadomo niektórym to pan Sławek jest użytkownikiem tego forum) to podobnie jest na Liście Dyskusyjnej Dżemu... ciekawe czemu. Piszą tam ludzie żeby im inni w ramach pomocy wysłali jakieś piosenki BO ICH NIE MOGą DOSTAć PRZEZ EMULA czy coś takiego.... :roll:
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Włóczykij 


Wiek: 31
Posty: 154
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gorzów WLKP
Wysłany: 2007-09-02, 19:20    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

Osa mówisz serio ?
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Osaosowski 

Wiek: 31
Posty: 265
Otrzymał 2 punkt(ów)
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2007-09-02, 19:29    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

Nie wiem o którą część mojego posta chodzi czy mówie serio ale i tak na wszystko mówie TAK! Mówię poważnie!
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Włóczykij 


Wiek: 31
Posty: 154
Otrzymał 1 punkt(ów)
Skąd: Gorzów WLKP
Wysłany: 2007-09-02, 20:18    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

Chodziło mi o to, że Sławek jest zarejstrowany na forum :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-09-02, 21:08    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

szkoda ze nie pisze tematów postów myślę, że moglibyśmy sie parę informacji fajnych przydatnych dowiedzieć w końcu specjalista:)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Sygi 

Wiek: 31
Posty: 153
Otrzymał 6 punkt(ów)
Skąd: Przysucha
Wysłany: 2007-09-03, 09:50    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

Włóczykij napisał/a:
Chodziło mi o to, że Sławek jest zarejstrowany na forum :)

Tylko szkoda, że zalogował się tylko raz... przy rejestracji... w czerwcu. Zapraszamy p. Sławka do wspólnego pisania! :)
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
SZCZYPIOR 


Wiek: 31
Posty: 830
Otrzymał 24 punkt(ów)
Skąd: Mosina
Wysłany: 2007-09-03, 12:53    Odp: Czy ma ktoś "Harmonijka i blues" Sławka Wierzcholskiego

No właśnie otrzymałem Harmonijkę i blues... i całkiem ok ale za tą cenę mogło by być coś więcej :D :
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
  
Odpowiedz do tematu