Zapamiętaj mnie i lub zarejestruj | Zapomniałem hasła

Artykuły Recenzje Harmonijkowe Bitwy
Szukaj Użytkownicy Grupy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor
Wiadomość
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2010-04-01, 14:31    [Kupno] Kupię wkładkę mikrofonową i zlecę montaż w puszce Blackedge

Jak w temacie. Po nieszczęśliwym wypadku (zalaniu mlekiem) wkładke z mojego mika nie nadaje się już do niczego
Więc jeżeli ktoś by miał na zbyciu jakąś w miarę dobrą wkładkę niech tu pisze
Przydałby mi się też ktoś kto by ową wkładkę zainstalował bo ja ię zabardzo na tym nie znam :P
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-04-01, 15:16    Odp: [Kupno] Kupię wkładkę mikrofonową i zlecę montaż w puszce Blackedge

Chainsaw, jeśli chcesz, mogę Ci sprowadzić CM :)
Jak coś, to PW :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
marow

Posty: 0
Wysłany: 2010-04-15, 22:13    Odp: [Kupno] Kupię wkładkę mikrofonową i zlecę montaż w puszce Blackedge

[b]Harry[/b],
ja bym potrzebował wkładki CM 151
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Młynek 


Wiek: 55
Posty: 730
Otrzymał 68 punkt(ów)
Skąd: Budapeszt
Wysłany: 2010-04-15, 23:07    Odp: [Kupno] Kupię wkładkę mikrofonową i zlecę montaż w puszce Blackedge

Marow chyba chodziło Ci o MC-151. To krystaliczna wkładka, jaką montowano w Astaticach. Ale o nie bardzo ciężko, bo od dawna ich nie produkują, a są nietrwałe i łatwo się uszkadzają. Jeżeli chcesz wkładkę o brzmieniu Astatica, to polecam MC-127. Ma brzmienie bardzo podobne do MC-151, ale jest ceramiczna, przez co dużo trwalsza.

Natomiast Harry pisze o CM, czyli Controlled Magnetic. Są to wkładki Shure'a o oznaczeniach 99A86 CM, 99B86 CM, 99G86 CM lub 99H86 CM. Najbardziej popularne są te pierwsze. To są wkładki dynamiczne, o silniejszym, bardziej przesterowanym brzmieniu (ja osobiście takie właśnie wolę, sam mam 99G86 ale CR czyli Controlled Reluctance z 1952 roku. Brzmi rewelacyjnie). I są praktycznie nie do zajechania, chyba, że zrzucisz majka z 10 piętra albo utopisz w wannie.
_________________
"Skoro uważacie, że blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-04-15, 23:18    Odp: [Kupno] Kupię wkładkę mikrofonową i zlecę montaż w puszce Blackedge

Jest na ebayu taka wkładka, tyle że dość drogo...

[ Dodano: 2010-04-16, 00:19 ]
Młynek:) A z Tą wanną to niekoniecznie :D Słyszałem o łowieniu z dna morza takich :D I że działały :) Chainsaw zalał praktycznie identyczną - tą z blackedge - mlekiem - wyschla, gra :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2010-04-16, 06:29    Odp: [Kupno] Kupię wkładkę mikrofonową i zlecę montaż w puszce Blackedge

hehe bo fakt :D działa i to nieźle
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-04-16, 06:53    Odp: [Kupno] Kupię wkładkę mikrofonową i zlecę montaż w puszce Blackedge

Tylko ponoć zapach ma taki se :D
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Chainsaw 

Wiek: 114
Posty: 405
Otrzymał 10 punkt(ów)
Skąd: a Szczypior to wie
Wysłany: 2010-04-17, 08:49    Odp: [Kupno] Kupię wkładkę mikrofonową i zlecę montaż w puszce Blackedge

ano zapaszek nienajlepszy;p
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
Harry 


Wiek: 32
Posty: 984
Otrzymał 40 punkt(ów)
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-04-17, 22:29    Odp: [Kupno] Kupię wkładkę mikrofonową i zlecę montaż w puszce Blackedge

prosze o skasowanie posta :)
_________________

Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
#Maciekdraheim 


Wiek: 35
Posty: 3604
Otrzymał 296 punkt(ów)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2010-04-17, 22:31    Odp: [Kupno] Kupię wkładkę mikrofonową i zlecę montaż w puszce Blackedge

Skoro mikrofon działa, a jedynie wania, to chyba nie będzie potrzeby montować doń nowej wkładki. Zamykam więc temat jako zdezaktualizowany :) .
_________________
Blues is nothing but a good man feeling bad, thinking about the woman he once was with.
Dodaj punkt autorowi tego posta
 
 
 
  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi